Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Czosnek
KAMIS Czosnek granulowany mielony w całości
Czosnek granulowany mielony w całości KAMIS 16g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 179 opinii

KAMIS Czosnek granulowany mielony w całości

16 g
KAMIS
Polska

Cena2,49 zł
155,63 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Czosnek granulowany Kamis to starannie wyselekcjonowana przyprawa, którą wykorzystać można do różnego rodzaju potraw. Idealnie nadaje się do różnego rodzaju mięs, dodając im wyjątkowego aromatu i wyrazistej ostrości, która sprawia, że pieczeń wieprzowa lub wołowa smakuje zdecydowanie lepiej.

Czosnek granulowany świetnie sprawdza się również, jako dodatek do sosów lub zup. Każdy powinien mieć taką przyprawę w domowej szafce, aby móc użyć jej, gdy najdzie potrzeba na stworzenie dobrej marynaty lub odpowiednie przyprawienie potrawy.

Wyrazistość smaku w czosnku granulowanym:

  • Mięso z dodatkiem czosnku smakuje wyśmienicie
  • Standardowa przyprawa sosów jogurtowych do sałatek
  • Idealny do marynat

Cechy

mielony w całości


KAMIS Czosnek granulowany mielony w całości


Produkt dostępny
Data przydatności: 22.05.2028
Tagi
wegetariański
bez cukru
Superfoods

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
179 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra przyprawa. Niezbędna w kuchni.💯
05.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Stosuję od lat, świetny do zup i sosów.
29.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
U mnie gości na stałe.
23.12.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy
11.08.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
OK, lubię z tej marki
02.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
155,63 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
16 g
Dostawca:
MCCORMICK
Marka:
KAMIS
EAN:
5900084283397
Cena za kg:
155,63 zł/kg
Waga:
16 g
Marka:
KAMIS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MCCORMICK
EAN:
5900084283397

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Gnocchi ze szpinakiem Składniki: 1 kg ziemniaków ugotowanych ze skórą 100 g szpinaku 4 łyżki masła 2 jaja 250 g mąki 3 łyżeczki czosnku granulowanego Kamis sól, pieprz do smaku 3 łyżki tartego parmezanu 1 łyżka posiekanej natki pietruszki Przygotowanie 30 min Gotowanie 8 min Porcje 4 1. Ziemniaki obierz, przeciśnij przez praskę. 2. Szpinak podsmaż na 1 łyżce masła, dokładnie odciśnij i zmiksuj z jajami. 3. Do ziemniaków dodaj mąkę, jaja ze szpinakiem, czosnek, dopraw pieprzem, delikatnie wymieszaj. 4. Ciasto podziel na kawałki, na stolnicy formuj z nich cienkie wałki, pokrój je na 2-centymetrowe kawałki, lep owalne gnocchi, lekko spłaszcz widelcem. 5. Gotuj w osolonej wodzie ok. 6 min. 6. Odcedź, smaż partiami przez ok. 2 min na rozgrzanym maśle z dodatkiem parmezanu i natki pietruszki.


Informacje producenta

Marka

Kamis


Marka standaryzowana

MarkaKamis

Opis produktu

Mielony w całości dla zachowania pełni smaku i aromatu


Dodatkowe informacje

Więcej inspiracji na stronie www.kamis.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Czosnek

Wariant granulowany


Pochodzenie

:Zapakowano w Polsce

Produkty z kategorii Czosnek

5.0
z 179 opinii
KAMIS Czosnek granulowany mielony w całości 16 g

KAMIS

Czosnek granulowany mielony w całości

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
5.0
z 88 opinii
PRYMAT Czosnek suszony XL 50 g

PRYMAT

Czosnek suszony XL

50 g
75,80 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 110 opinii
PRYMAT Czosnek suszony 20 g

PRYMAT

Czosnek suszony

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.9
z 56 opinii
BIG NATURE Czosnek granulowany suszony XXL 100 g

BIG NATURE

Czosnek granulowany suszony XXL

100 g
54,90 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028
5.0
z 59 opinii
KOTANYI Czosnek granulowany 20 g

KOTANYI

Czosnek granulowany

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2029
4.9
z 48 opinii
KAMIS Czosnek staropolski 20 g

KAMIS

Czosnek staropolski

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2029
4.9
z 13 opinii
PRYMAT To Naturalne Czosnek mielony BIO 15 g

PRYMAT To Naturalne

Czosnek mielony BIO

15 g
212,67 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 21 opinii
KAMIS Czosnek granulowany (w słoiczku) 55 g

KAMIS

Czosnek granulowany (w słoiczku)

55 g
145,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027
5.0
z 24 opinii
KNORR Czosnek - przyprawa w mini kostkach (10 szt.) 35 g

KNORR

Czosnek - przyprawa w mini kostkach (10 szt.)

35 g
136,86 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 34 opinii
KAMIS Czosnek płatki 15 g

KAMIS

Czosnek płatki

15 g
243,33 zł/kg
Cena3,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028

Produkty marki KAMIS

5.0
z 347 opinii
KAMIS Musztarda sarepska (ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda sarepska (ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 97 opinii
KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda delikatesowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa do dań z ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do dań z ziemniaków

20 g
104,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2028
4.9
z 29 opinii
KAMIS Musztarda stołowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda stołowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
5.0
z 42 opinii
KAMIS Musztarda rosyjska (bardzo ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda rosyjska (bardzo ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa do frytek i ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do frytek i ziemniaków

20 g
99,50 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 130 opinii
KAMIS Oregano 8 g

KAMIS

Oregano

8 g
281,25 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
5.0
z 65 opinii
KAMIS Musztarda miodowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda miodowa (łagodna)

185 g
26,97 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.8
z 5 opinii
KAMIS Musztarda kremska (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda kremska (łagodna)

185 g
26,97 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 107 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista 20 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa chińska - 5 smaków 20 g

KAMIS

Przyprawa chińska - 5 smaków

20 g
159,50 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2028
5.0
z 5 opinii
KAMIS Przyprawa do sosu tzatziki 20 g

KAMIS

Przyprawa do sosu tzatziki

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 11 opinii
KAMIS Przyprawa do żurku i barszczu białego 20 g

KAMIS

Przyprawa do żurku i barszczu białego

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029
4.9
z 56 opinii
KAMIS Suszone pomidory z czosnkiem i bazylią 12 g

KAMIS

Suszone pomidory z czosnkiem i bazylią

12 g
207,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028
4.9
z 70 opinii
KAMIS Musztarda francuska (lekko ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda francuska (lekko ostra)

185 g
26,97 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
5.0
z 25 opinii
KAMIS Musztarda chrzanowa (lekko ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda chrzanowa (lekko ostra)

185 g
25,89 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store