Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Pieprz
Czarny
KAMIS Pieprz czarny ziarnisty
Pieprz czarny ziarnisty KAMIS 16g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 48 opinii

KAMIS Pieprz czarny ziarnisty

16 g
KAMIS
Polska

Cena2,19 zł
136,88 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Dojrzewający 6 miesięcy dla uzyskania wyrazistego smaku.


KAMIS Pieprz czarny ziarnisty


Produkt dostępny
Data przydatności: 29.10.2028
Dostępne warianty
KAMIS Pieprz czarny mielony
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
48 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest taki moment w gotowaniu, kiedy wszystko już jest — składniki, proporcje, nawet zapach się zgadza… a jednak coś siedzi z tyłu głowy, że to jeszcze nie to. I wtedy wchodzi pieprz, cały na czarno, bez zapowiedzi. Jedno przekręcenie młynka i nagle danie jakby się prostuje, nabiera pewności, przestaje się wahać. To nie jest dodatek — to jest decyzja.
15.04.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.08.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2026
0
0
Róża
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2026
0
0
Stanisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
JOLANTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.01.2026
0
0
Bogusława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.01.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
JOLANTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
136,88 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
16 g
Dostawca:
MCCORMICK
Marka:
KAMIS
EAN:
5900084274173
Cena za kg:
136,88 zł/kg
Waga:
16 g
Marka:
KAMIS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MCCORMICK
EAN:
5900084274173

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - www.fsc.org, Mieszany, Papier, Wspieranie odpowiedzialnego leśnictwa, FSC C151350


Przepisy

Krem porowo-ziemniaczany Przygotowanie 15 min, Gotowanie 50 min, Porcje 6 Składniki: 200 g drobno pokrojonego pora 1łyżeczka pieprzu czarnego ziarnistego Kamis 3 łyżki masła 600 g ziemniaków pokrojonych w cienkie plastry 3 łyżki masła 1 l mleka 500 ml wody ½ łyżeczki gałki muszkatołowej Kamis sól do smaku 100 g pokrojonego w paski wędzonego boczku 1. Odłóż 3 łyżki pora, pozostały podsmaż razem z pieprzem na maśle. 2. Dodaj pokrojone ziemniaki, zalej mlekiem, dodaj wodę, gotuj na wolnym ogniu przez ok. 45 min. 3. Zupę zmiksuj dokładnie na jednolitą konsystencję, najlepiej w blenderze kielichowym, dopraw gałką muszkatołową i solą. 4. Boczek podsmaż z odłożonym wcześniej porem. przed podaniem dodaj do zupy.


Informacje producenta

Marka

Kamis


Marka standaryzowana

MarkaKamis

Logotypy stron trzecich

FSC


Opis produktu

Dojrzewający 6 miesięcy dla uzyskania wyrazistego smaku.


Dodatkowe informacje

Więcej inspiracji na stronie www.kamis.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pieprz czarny

Wariant ziarnisty

Produkty z kategorii Pieprz

5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 48 opinii
KAMIS Pieprz czarny ziarnisty 16 g

KAMIS

Pieprz czarny ziarnisty

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2028
5.0
z 78 opinii
KAMIS Pieprz czarny mielony 16 g

KAMIS

Pieprz czarny mielony

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2029
4.9
z 38 opinii
PRYMAT Pieprz czarny grubo mielony 15 g

PRYMAT

Pieprz czarny grubo mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 136 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony XL

50 g
75,80 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 21 opinii
KOTANYI Pieprz czarny ziarnisty - młynek 36 g

KOTANYI

Pieprz czarny ziarnisty - młynek

36 g
360,83 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2029
4.9
z 28 opinii
KOTANYI Pieprz czarny ziarnisty 20 g

KOTANYI

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
194,50 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2030
4.9
z 21 opinii
KOTANYI Pieprz czarny mielony 20 g

KOTANYI

Pieprz czarny mielony

20 g
194,50 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
4.9
z 22 opinii
PRYMAT Pieprz czarny - młynek 47 g

PRYMAT

Pieprz czarny - młynek

47 g
196,81 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 3 opinii
KAMIS Pieprz młotkowany z kolendrą 15 g

KAMIS

Pieprz młotkowany z kolendrą

15 g
232,67 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2029
5.0
z 15 opinii
DARY NATURY Pieprz czarny ziarno BIO 50 g

DARY NATURY

Pieprz czarny ziarno BIO

50 g
303,80 zł/kg
Cena15,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 8 opinii
KOTANYI Pieprz czarny młotkowany 17 g

KOTANYI

Pieprz czarny młotkowany

17 g
264,12 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2029
4.9
z 17 opinii
KAMIS Pieprz czarny ziarnisty - młynek 42 g

KAMIS

Pieprz czarny ziarnisty - młynek

42 g
237,86 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2028

Produkty marki KAMIS

4.9
z 29 opinii
KAMIS Musztarda stołowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda stołowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa do frytek i ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do frytek i ziemniaków

20 g
99,50 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 42 opinii
KAMIS Musztarda rosyjska (bardzo ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda rosyjska (bardzo ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 345 opinii
KAMIS Musztarda sarepska (ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda sarepska (ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa do dań z ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do dań z ziemniaków

20 g
104,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2028
5.0
z 96 opinii
KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda delikatesowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 44 opinii
KAMIS Papryka słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka słodka mielona

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 54 opinii
KAMIS Papryka wędzona słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka wędzona słodka mielona

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
5.0
z 24 opinii
KAMIS Papryka ostra mielona 16 g

KAMIS

Papryka ostra mielona

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027
5.0
z 14 opinii
KAMIS Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny) 20 ml

KAMIS

Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny)

20 ml
699,50 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 130 opinii
KAMIS Oregano 8 g

KAMIS

Oregano

8 g
281,25 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
5.0
z 179 opinii
KAMIS Czosnek granulowany mielony w całości 16 g

KAMIS

Czosnek granulowany mielony w całości

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
4.9
z 107 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista 20 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa chińska - 5 smaków 20 g

KAMIS

Przyprawa chińska - 5 smaków

20 g
159,50 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2028
5.0
z 5 opinii
KAMIS Przyprawa do sosu tzatziki 20 g

KAMIS

Przyprawa do sosu tzatziki

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 11 opinii
KAMIS Przyprawa do żurku i barszczu białego 20 g

KAMIS

Przyprawa do żurku i barszczu białego

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store