Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Pieprz
Czarny
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty
Pieprz czarny ziarnisty PRYMAT 20g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 183 opinii

PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty

20 g
PRYMAT
Poza UE

Cena1,79 zł
89,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pieprzy czarny ziarnisty Prymat to jedna z najbardziej popularnych polskich potraw, stosowana praktycznie do każdego rodzaju posiłków. Pieprz czarny znajduje się na półkach w każdej domowej kuchni. Wykorzystywany do przyprawiania zup, sosów, sałatek czy mięsa.

Pieprz nadaje posiłkom ostrości. Dzięki tej przyprawie smakują one znacznie lepiej, bardziej wyraziście. Doskonale nadaje się do drobiu oraz wieprzowiny, jest dodatkiem każdej zupy, stosuje się go również do przekąsek między posiłkami. Każdy używa pieprzu, aby dodać potrawom charakterystycznego smaku.

Pieprz czarny - niezbędna przyprawa:

  • Nadaje potrawom ostrości
  • Świetnie nadaje się do każdego rodzaju potraw
  • Pieprz wykorzystywany jest w codziennej kuchni w każdym domu

Cechy

u nas 20 g bez zmian

pełne aromatu zioła i przyprawy


PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2028
Dostępne warianty
PRYMAT Pieprz czarny mielony
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
183 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Pieprz jak pieprz. jest w miare świeży.
08.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok. Świeży
21.01.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
ok,polecam
20.01.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dużo używam w kuchni.
28.10.2025
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry i świeży
17.10.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
🚀🚀🚀
31.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
89,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
20 g
Dostawca:
PRYMAT
Marka:
PRYMAT
EAN:
5901135000291
Cena za kg:
89,50 zł/kg
Waga:
20 g
Marka:
PRYMAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRYMAT
EAN:
5901135000291

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Gulasz cielęcy z pomidorami 4 porcje, 60 min Składniki: - 600 g łopatki cielęcej, - 2 cebule, - 200 g pieczarek, - 3 łyżki oliwy z oliwek, - 2 łyżki oleju, - 300 ml Rosołu warzywnego Kucharek, - 400 g przecieru pomidorowego - 3 Liście laurowe Prymat, - 5 ziaren Ziela angielskiego Prymat, - 5 ziaren Pieprzu czarnego ziarnistego Prymat, - 1 łyżeczka Papryki słodkiej mielonej Prymat, - do smaku: Sól czosnkowa Prymat. Sposób przygotowania: Mięso i cebulę pokroić w kostkę, a pieczarki w cząstki. Mięso natrzeć oliwa, solą czosnkową i papryką słodką. Następnie obsmażyć na patelni. Na osobnej patelni na rozgrzanym oleju podsmażyć cebulę z pieczarkami. Przygotowane mięso połączyć z cebulą i pieczarkami. Wlać rosół, dodać liście laurowe, ziarna ziela angielskiego i pieprzu czarnego. Dusić do miękkości około 30 minut. Pod koniec dodać przecier pomidorowy i doprawić do smaku solą czosnkową. Podawać z gotowanymi ziemniakami. Tysiące przepisów znajdziesz na: Doradcasmaku.pl


Informacje producenta

Marka

Prymat


Marka standaryzowana

MarkaPrymat

Opis produktu

Warto wiedzieć: Nasiona pieprzu czarnego mają ostry, palący smak. Najbardziej intensywne stają się po zmieleniu w młynku lub zgnieceniu w moździerzu. Pasuje do: - duszonych mięs i grzybów - marynat - zup - sosów śmietanowych Nietypowe zastosowanie: Pieprzu ziarnistego można użyć do aromatyzowania octu oraz oliwy.


Dodatkowe informacje

Tysiące przepisów znajdziesz na: DoradcaSmaku.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pieprz

Wariant czarny ziarnisty


O marce

Przyprawy są naszą pasją, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby były najwyższej jakości. To dzięki nim sprawisz, że każde Twoje danie będzie po prostu wyjątkowe!

Produkty z kategorii Pieprz

5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 138 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony XL

50 g
75,80 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.9
z 38 opinii
PRYMAT Pieprz czarny grubo mielony 15 g

PRYMAT

Pieprz czarny grubo mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 23 opinii
PRYMAT Pieprz czarny - młynek 47 g

PRYMAT

Pieprz czarny - młynek

47 g
196,81 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 48 opinii
KAMIS Pieprz czarny ziarnisty 16 g

KAMIS

Pieprz czarny ziarnisty

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2028
5.0
z 78 opinii
KAMIS Pieprz czarny mielony 16 g

KAMIS

Pieprz czarny mielony

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2029
5.0
z 21 opinii
KOTANYI Pieprz czarny ziarnisty - młynek 36 g

KOTANYI

Pieprz czarny ziarnisty - młynek

36 g
360,83 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2029
4.9
z 28 opinii
KOTANYI Pieprz czarny ziarnisty 20 g

KOTANYI

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
194,50 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2030
4.9
z 21 opinii
KOTANYI Pieprz czarny mielony 20 g

KOTANYI

Pieprz czarny mielony

20 g
194,50 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
5.0
z 3 opinii
KAMIS Pieprz młotkowany z kolendrą 15 g

KAMIS

Pieprz młotkowany z kolendrą

15 g
232,67 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2029
4.9
z 17 opinii
KAMIS Pieprz czarny ziarnisty - młynek 42 g

KAMIS

Pieprz czarny ziarnisty - młynek

42 g
237,86 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2028
5.0
z 15 opinii
DARY NATURY Pieprz czarny ziarno BIO 50 g

DARY NATURY

Pieprz czarny ziarno BIO

50 g
303,80 zł/kg
Cena15,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 8 opinii
KOTANYI Pieprz czarny młotkowany 17 g

KOTANYI

Pieprz czarny młotkowany

17 g
264,12 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2029

Produkty marki PRYMAT

5.0
z 98 opinii
PRYMAT Pieprz kolorowy ziarnisty 15 g

PRYMAT

Pieprz kolorowy ziarnisty

15 g
11,33 zł/kg
Cena promocyjna0,17 zł
0,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 155 opinii
PRYMAT Cynamon mielony 15 g

PRYMAT

Cynamon mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 213 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona XL 50 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 109 opinii
PRYMAT Bazylia 10 g

PRYMAT

Bazylia

10 g
169,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 184 opinii
PRYMAT Ziele angielskie całe 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie całe

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 30 opinii
PRYMAT Ziele angielskie mielone 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie mielone

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 113 opinii
PRYMAT Goździki całe 10 g

PRYMAT

Goździki całe

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 132 opinii
PRYMAT Zioła prowansalskie 10 g

PRYMAT

Zioła prowansalskie

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 121 opinii
PRYMAT Liść laurowy suszony XL 15 g

PRYMAT

Liść laurowy suszony XL

15 g
252,67 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 105 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona 20 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 101 opinii
PRYMAT Papryka ostra mielona 20 g

PRYMAT

Papryka ostra mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 96 opinii
PRYMAT Curry 20 g

PRYMAT

Curry

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 138 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony XL

50 g
75,80 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 69 opinii
PRYMAT Pieprz ziołowy mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz ziołowy mielony XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 82 opinii
PRYMAT Cebulka smażona 100 g

PRYMAT

Cebulka smażona

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store