Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Pieprz
Czarny
PRYMAT Pieprz czarny mielony
Pieprz czarny mielony PRYMAT 20g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 120 opinii

PRYMAT Pieprz czarny mielony

20 g
PRYMAT
Poza UE

Cena1,69 zł
84,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pieprz czarny mielony firmy Prymat to przyprawa, której nie może zabraknąć na naszym stole. Jest on dodatkiem do absolutnie każdej potrawy, której smak ma być podkreślony ostrością. Pieprz czarny to jeden z najpopularniejszych dodatków. Zawiera piperynę, która w pozytywny sposób wpływa na pracę naszego układu pokarmowego i rozgrzewa go.

Pieprz czarny w średniowieczu był ulubioną przyprawą arystokracji, płacono zaś za niego czystym złotem. Jednak dzięki temu, że Portugalczycy odnaleźli drogę do Indii, upowszechnił się wszędzie.

Pieprz czarny mielony to podstawa do przyprawienia

  • Zup, na przykład rosołu
  • Mięsa wszelkiego rodzaju
  • Gołąbków, bigosu, pierogów
  • Sałatek

Cechy

u nas 20 g bez zmian

pełne aromatu zioła i przyprawy


PRYMAT Pieprz czarny mielony


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2028
Dostępne warianty
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
120 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
pieprz o aromatyvcznym zapachu polecam
24.07.2026
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Do naszych wyrobów mięsnych
03.07.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry. Tani.
07.11.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
pieprz jak pieprz
12.06.2025
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Niezła cena, dobra jakość.
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
84,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
20 g
Dostawca:
PRYMAT
Marka:
PRYMAT
EAN:
5901135000376
Cena za kg:
84,50 zł/kg
Waga:
20 g
Marka:
PRYMAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRYMAT
EAN:
5901135000376

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Bułeczki ze szparagami i karczochami 4 porcje, 45 min Składniki: - 1 opakowanie mrożonego ciasta francuskiego, - 1 pęczek zielonych szparagów, - 4 łyżki czarnych oliwek, - 300 g marynowanych w oliwie karczochów, - 2 łyżki oliwy z oliwek, - 3 jajka, - 1/2 szklanki gęstej śmietany, - 1 szklanka startego sera np. gouda, - 2 łyżki Oregano suszonego Prymat, - szczypta Gałki muszkatołowej mielonej Prymat, - do smaku: cukier, Sól morska, Pieprz czarny Prymat. Sposób przygotowania: Ciasto francuskie rozmrozić, wykroić kwadraty i rozłożyć na posmarowanej oliwą blasze. Szparagi umyć, odciąć zdrewniałe końcówki i obrać dolne części łodyg. Ugotować do miękkości w osolonej wodzie z dodatkiem szczypty cukru. Jajka połączyć ze śmietaną do uzyskania jedwabistej konsystencji. Następnie dodać drobno pokrojone oliwki, karczochy oraz oregano. Ugotowane szparagi pokroić na mniejsze kawałki i wraz ze startym serem dodać do masy jajeczno-śmietanowej. Delikatnie wymieszać i doprawić do smaku solą, pieprzem i gałką muszkatołową. Tak przygotowaną masę wykładać na wycięte kawałki ciasta, podwijając boki, aby masa nie spłynęła. Zapiekać w piekarniku rozgrzanym do 200°C do czasu zrumienienia bułeczek. Tysiące smaków znajdziesz na: Doradcasmaku.pl


Informacje producenta

Marka

Prymat


Marka standaryzowana

MarkaPrymat

Opis produktu

Warto wiedzieć: Pieprz czarny mielony ma ostry, palący smak i intensywny aromat. To przyprawa powszechnie i wszechstronnie używana w wielu kuchniach świata. Pasuje do: - mięs - jaj - twarogu - sałatek - galaret - zup Nietypowe zastosowanie: Szczypta pieprzu mielonego nada przyjemną pikantną nutę domowej konfiturze.


Dodatkowe informacje

Tysiące przepisów znajdziesz na: DoradcaSmaku.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pieprz czarny

Wariant mielony


O marce

Przyprawy są naszą pasją, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby były najwyższej jakości. To dzięki nim sprawisz, że każde Twoje danie będzie po prostu wyjątkowe!

Produkty z kategorii Pieprz

5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 48 opinii
KAMIS Pieprz czarny ziarnisty 16 g

KAMIS

Pieprz czarny ziarnisty

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2028
5.0
z 78 opinii
KAMIS Pieprz czarny mielony 16 g

KAMIS

Pieprz czarny mielony

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2029
4.9
z 38 opinii
PRYMAT Pieprz czarny grubo mielony 15 g

PRYMAT

Pieprz czarny grubo mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 138 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony XL

50 g
75,80 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 21 opinii
KOTANYI Pieprz czarny ziarnisty - młynek 36 g

KOTANYI

Pieprz czarny ziarnisty - młynek

36 g
360,83 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2029
4.9
z 28 opinii
KOTANYI Pieprz czarny ziarnisty 20 g

KOTANYI

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
194,50 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2030
4.9
z 21 opinii
KOTANYI Pieprz czarny mielony 20 g

KOTANYI

Pieprz czarny mielony

20 g
194,50 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
4.9
z 23 opinii
PRYMAT Pieprz czarny - młynek 47 g

PRYMAT

Pieprz czarny - młynek

47 g
196,81 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 3 opinii
KAMIS Pieprz młotkowany z kolendrą 15 g

KAMIS

Pieprz młotkowany z kolendrą

15 g
232,67 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2029
5.0
z 15 opinii
DARY NATURY Pieprz czarny ziarno BIO 50 g

DARY NATURY

Pieprz czarny ziarno BIO

50 g
303,80 zł/kg
Cena15,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 8 opinii
KOTANYI Pieprz czarny młotkowany 17 g

KOTANYI

Pieprz czarny młotkowany

17 g
264,12 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2029
4.9
z 17 opinii
KAMIS Pieprz czarny ziarnisty - młynek 42 g

KAMIS

Pieprz czarny ziarnisty - młynek

42 g
237,86 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2028

Produkty marki PRYMAT

5.0
z 98 opinii
PRYMAT Pieprz kolorowy ziarnisty 15 g

PRYMAT

Pieprz kolorowy ziarnisty

15 g
11,33 zł/kg
Cena promocyjna0,17 zł
0,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 213 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona XL 50 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 155 opinii
PRYMAT Cynamon mielony 15 g

PRYMAT

Cynamon mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 96 opinii
PRYMAT Curry 20 g

PRYMAT

Curry

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 109 opinii
PRYMAT Bazylia 10 g

PRYMAT

Bazylia

10 g
169,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 113 opinii
PRYMAT Goździki całe 10 g

PRYMAT

Goździki całe

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 54 opinii
PRYMAT Kurkuma mielona 20 g

PRYMAT

Kurkuma mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 132 opinii
PRYMAT Zioła prowansalskie 10 g

PRYMAT

Zioła prowansalskie

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 92 opinii
PRYMAT Przyprawa do kebabu i gyrosa 30 g

PRYMAT

Przyprawa do kebabu i gyrosa

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 3 opinii
PRYMAT Przyprawa do grzanego piwa i wina - grzańca 30 g

PRYMAT

Przyprawa do grzanego piwa i wina - grzańca

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 101 opinii
PRYMAT Papryka ostra mielona 20 g

PRYMAT

Papryka ostra mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 105 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona 20 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 59 opinii
PRYMAT Sól morska jodowana drobnoziarnista 1 kg

PRYMAT

Sól morska jodowana drobnoziarnista

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 184 opinii
PRYMAT Ziele angielskie całe 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie całe

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 30 opinii
PRYMAT Ziele angielskie mielone 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie mielone

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store