Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Papryka
Słodka
PRYMAT Papryka słodka mielona
Papryka słodka mielona PRYMAT 20g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 105 opinii

PRYMAT Papryka słodka mielona

20 g
PRYMAT
UE/Poza UE

Cena1,79 zł
89,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Papryka słodka mielona Prymat to przyprawa, która powinna znaleźć się w każdej kuchni. Świetnie uzupełnia smak potraw i wydobywa z nich co najlepsze. Przyprawa Prymat to w 100% papryka mielona.

Papryka świetnie wpływa na organizm człowieka, jedną z jej najbardziej znanych właściwości jest przyśpieszenie tempa metabolizmu. Ponadto spożywanie papryki pomaga obniżyć ciśnienie krwi oraz chroni przed chorobami układu krążenia. Natomiast zawarte w niej polifenole usuwają wolne rodniki, które przyspieszają proces starzenia się organizmu.

Papryka, bogata jest w:

  • Witaminy (szczególnie witaminę C)
  • Sole mineralne
  • Beta-karoten

Cechy

pełne aromatu zioła i przyprawy


PRYMAT Papryka słodka mielona


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2029
Dostępne warianty
PRYMAT Papryka ostra mielona
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
105 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
do naszych dań
03.07.2026
0
0
zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
29.11.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Jedna z przypraw którą po prostu trzeba mieć w kuchni.
22.10.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra przyprawa
29.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
89,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
20 g
Dostawca:
PRYMAT
Marka:
PRYMAT
EAN:
5901135000437
Cena za kg:
89,50 zł/kg
Waga:
20 g
Marka:
PRYMAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRYMAT
EAN:
5901135000437

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Potrawka z bakłażana i cukinii 4 porcje, 30 min Składniki: - 3 bakłażany, - 2 cukinie, - 6 pomidorów, - 4 duże ząbki czosnku, - 1 łyżka czarnych oliwek, - 1 łyżka zielonych oliwek, - 1/2 szklanki startego sera długodojrzewającego, - 125 ml oliwy z oliwek, - po 1 łyżce Oregano suszonego i Papryki słodkiej mielonej Prymat, - 1/2 łyżeczki Chili pieprzu cayenne Prymat, - do smaku: cukier, Sól ziołowa Prymat. Sposób przygotowania: Bakłażany i cukinie pokroić w słupki, a czosnek drobno posiekać. Pomidory sparzyć, obrać ze skóry i pokroić w kostkę. W dużym rondlu na oliwie usmażyć bakłażany, cukinie i czosnek. Do gotowych warzyw dodać pomidory, pokrojone oliwki (czarne i zielone) i doprawić oregano. Całość dusić około 15 minut. Następnie doprawić do smaku solą ziołową, papryką słodką, chili i cukrem. Przed podaniem posypać startym serem. Podawać z bagietką. Tysiące przepisów na: Doradcasmaku.pl


Informacje producenta

Marka

Prymat


Marka standaryzowana

MarkaPrymat

Opis produktu

Warto wiedzieć: Papryka słodka mielona ma wyrazisty, przyjemnie słodki smak. Nadaje potrawom wyśmienity aromat, a także piękną i intensywną barwę. Pasuje do: - gulaszów - mięs - lecza - marynat - sosów pomidorowych Nietypowe zastosowanie: Posyp szczyptą papryki jaja na twardo. Nie tylko dodasz im smaku, ale też pięknie je udekorujesz.


Dodatkowe informacje

Tysiące przepisów znajdziesz na: DoradcaSmaku.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Papryka słodka

Wariant mielona


O marce

Przyprawy są naszą pasją, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby były najwyższej jakości. To dzięki nim sprawisz, że każde Twoje danie będzie po prostu wyjątkowe!

Produkty z kategorii Papryka

5.0
z 89 opinii
KOTANYI Papryka wędzona słodka (mielona) 22 g

KOTANYI

Papryka wędzona słodka (mielona)

22 g
158,64 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
5.0
z 213 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona XL 50 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 44 opinii
KAMIS Papryka słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka słodka mielona

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 54 opinii
KAMIS Papryka wędzona słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka wędzona słodka mielona

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
5.0
z 105 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona 20 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.9
z 35 opinii
KOTANYI Papryka słodka mielona 20 g

KOTANYI

Papryka słodka mielona

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 13 opinii
DARY NATURY Papryka czerwona mielona BIO 50 g

DARY NATURY

Papryka czerwona mielona BIO

50 g
289,80 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2027
5.0
z 5 opinii
DARY NATURY Papryka wędzona słodka BIO 50 g

DARY NATURY

Papryka wędzona słodka BIO

50 g
315,80 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2027

Produkty marki PRYMAT

5.0
z 97 opinii
PRYMAT Pieprz kolorowy ziarnisty 15 g

PRYMAT

Pieprz kolorowy ziarnisty

15 g
11,33 zł/kg
Cena promocyjna0,17 zł
0,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 213 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona XL 50 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 154 opinii
PRYMAT Cynamon mielony 15 g

PRYMAT

Cynamon mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 96 opinii
PRYMAT Curry 20 g

PRYMAT

Curry

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 109 opinii
PRYMAT Bazylia 10 g

PRYMAT

Bazylia

10 g
169,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 113 opinii
PRYMAT Goździki całe 10 g

PRYMAT

Goździki całe

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 59 opinii
PRYMAT Sól morska jodowana drobnoziarnista 1 kg

PRYMAT

Sól morska jodowana drobnoziarnista

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 132 opinii
PRYMAT Zioła prowansalskie 10 g

PRYMAT

Zioła prowansalskie

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 50 opinii
PRYMAT Rozmaryn suszony 15 g

PRYMAT

Rozmaryn suszony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 92 opinii
PRYMAT Przyprawa do kebabu i gyrosa 30 g

PRYMAT

Przyprawa do kebabu i gyrosa

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 101 opinii
PRYMAT Papryka ostra mielona 20 g

PRYMAT

Papryka ostra mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 3 opinii
PRYMAT Przyprawa do grzanego piwa i wina - grzańca 30 g

PRYMAT

Przyprawa do grzanego piwa i wina - grzańca

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 53 opinii
PRYMAT Kurkuma mielona 20 g

PRYMAT

Kurkuma mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 184 opinii
PRYMAT Ziele angielskie całe 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie całe

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store