Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Mieszanki przypraw
Curry
PRYMAT Curry
Curry PRYMAT 20g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 96 opinii

PRYMAT Curry

20 g
PRYMAT
Polska

Cena1,79 zł
89,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Curry Prymat to idealna kompozycja ziół, przypraw suszonych owoców oraz warzyw o bardzo charakterystycznym aromacie, pikantnym smaku i żółtawo, pomarańczowej barwie. Curry to jedna z najpopularniejszych przypraw na świecie, niezastąpiona w kuchni Indyjskiej, jednak podbiła serca kucharzy w europie.

Curry barwi potrawy na bardzo charakterystyczny, żółty kolor oraz jest bardzo aromatyczna i pikantna, przez co stosowana jest w niewielkich ilościach. Polecana szczególnie do dań dla osób dbających o linię, ponieważ dzięki pikantnemu smaku oraz dodatku imbiru i chilli spala tkankę tłuszczową.

Curry Prymat:

  • Idealna do dań z drobiu, wieprzowiny, baraniny i innych mięs
  • Świetnie sprawdzi się również jako dodatek do sosów, jaj, sałatek oraz ryżu basmati
  • Jedna z najzdrowszych i najbardziej popularnych przypraw

Cechy

bez dodatku glutaminianu sodu


PRYMAT Curry


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2027
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1107.00 kJ
13.2%
Wartość energetyczna (kcal)
264.00 kcal
13.2%
Tłuszcz (g)
3.50 g
5.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.90 g
4.5%
Węglowodany (g)
42.00 g
16.2%
w tym cukry (g)
10.00 g
11.1%
Białko (g)
7.40 g
14.8%
Sól (g)
23.90 g
398.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
96 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Asia
zweryfikowano
Zgłaszam
ulubione
25.03.2026
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ma wyrazisty smak i polepsza potrawy .
20.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko w porządku, zgodnie z oczekiwaniami.
04.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
89,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
20 g
Dostawca:
PRYMAT
Marka:
PRYMAT
EAN:
5901135000611
Cena za kg:
89,50 zł/kg
Waga:
20 g
Marka:
PRYMAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRYMAT
EAN:
5901135000611

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Sałatka z kaszą jaglaną i curry 4 porcje, 30 min Składniki: - 200 g kaszy jaglanej, - 400 ml wody, - 2 łyżki oliwy z oliwek, - 1 łyżeczka Przyprawy Curry Prymat, - 200 g suszonych pomidorów w oleju, - 1 długi ogórek, - 250 g pomidorków koktajlowych czerwonych i żółtych, - 100 g groszku cukrowego, - 1 pęczek świeżej kolendry, - do smaku: Sól morska, Pieprz czarny mielony Prymat. Sposób przygotowania: Kaszę wypłukać w wodzie, przełożyć do garnka i zalać wodą. Doprawić solą, pieprzem i dolać oliwę. Gotować pod przykryciem ok. 15 min. Ugotowaną kaszę przełożyć do miseczki i wymieszać z przyprawą curry, doprawić pieprzem. Groszek cukrowy zblanszować. Do kaszy dodać pokrojone w kawałki pomidory koktajlowe, ogórek, liście świeżej kolendry, pokrojone w cienkie pomidory koktajlowe, ogórek, liście świeżej kolendry, pokrojone w cienkie paseczki pomidory suszone i zblanszowany groszek cukrowy. Przed podaniem całość dokładnie wymieszać. Tak przygotowaną sałatkę możemy serwować jako samodzielne danie lub dodatek do np. grillowanej piersi kurczaka. Tysiące przepisów znajdziesz na: Doradcasmaku.pl


Informacje producenta

Marka

Prymat


Marka standaryzowana

MarkaPrymat

Opis produktu

Warto wiedzieć: Przyprawa curry nadaje daniom orientalny charakter oraz żółto-złocistą barwę. W smaku i zapachu dobrze wyczuwalne są kurkuma, imbir oraz kolendra. Proponujemy dodać 1 łyżeczkę (ok. 2 g) na 100 g mięsa. Pasuje do: - drobiu - baraniny - wieprzowiny - duszonych warzyw - pasty curry Nietypowe zastosowanie: Można nią przyprawiać wszelkiego rodzaju kasze, z którymi stworzy interesujący dodatek do obiadu lub bazę sałatek.


Dodatkowe informacje

Tysiące przepisów znajdziesz na: DoradcaSmaku.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Przyprawa

Wariant curry orientalna


Informacje o dodatkach: pozostały tekst

Nasza przyprawa jest bez dodatku: glutaminianu sodu, substancji konserwujących, barwników.

Produkty z kategorii Curry

5.0
z 96 opinii
PRYMAT Curry 20 g

PRYMAT

Curry

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 47 opinii
KAMIS Curry - mieszanka przypraw 20 g

KAMIS

Curry - mieszanka przypraw

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2028
5.0
z 8 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Curry z Madrasu bezglutenowe BIO 85 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Curry z Madrasu bezglutenowe BIO

85 g
194,00 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2027
4.7
z 9 opinii
PRIPRAVKA Curry z kurkumą i imbirem (bez dodatku soli) 50 g

PRIPRAVKA

Curry z kurkumą i imbirem (bez dodatku soli)

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027

Produkty marki PRYMAT

5.0
z 97 opinii
PRYMAT Pieprz kolorowy ziarnisty 15 g

PRYMAT

Pieprz kolorowy ziarnisty

15 g
11,33 zł/kg
Cena promocyjna0,17 zł
0,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 154 opinii
PRYMAT Cynamon mielony 15 g

PRYMAT

Cynamon mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 213 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona XL 50 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 109 opinii
PRYMAT Bazylia 10 g

PRYMAT

Bazylia

10 g
169,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 113 opinii
PRYMAT Goździki całe 10 g

PRYMAT

Goździki całe

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 184 opinii
PRYMAT Ziele angielskie całe 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie całe

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 30 opinii
PRYMAT Ziele angielskie mielone 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie mielone

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 132 opinii
PRYMAT Zioła prowansalskie 10 g

PRYMAT

Zioła prowansalskie

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 121 opinii
PRYMAT Liść laurowy suszony XL 15 g

PRYMAT

Liść laurowy suszony XL

15 g
252,67 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 101 opinii
PRYMAT Papryka ostra mielona 20 g

PRYMAT

Papryka ostra mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 105 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona 20 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 136 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony XL

50 g
75,80 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 69 opinii
PRYMAT Pieprz ziołowy mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz ziołowy mielony XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 86 opinii
PRYMAT Tymianek suszony 10 g

PRYMAT

Tymianek suszony

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store