Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Majeranek
PRYMAT Majeranek suszony
Majeranek suszony PRYMAT 8g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 95 opinii

PRYMAT Majeranek suszony

8 g
PRYMAT
Egipt

Cena1,69 zł
211,25 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Majeranek to znakomita przyprawa, która pozwoli nadać wyrazistości wielu potrawom. Dodaje się go przede wszystkim do wielu zup (bardzo dobrze sprawdza się jako składnik zupy grochowej oraz fasolowej), a także jajecznic czy kołdunów. Może także uzupełniać wiele sałatek oraz sosów - możliwości jego zastosowania zależą tylko i wyłącznie od Państwa upodobań smakowych. Oferowany przez nas majeranek producenta Prymat charakteryzuje się wszystkimi pożądanymi właściwościami, dzięki czemu może być wykorzystywany do przygotowywania wielu dań bez nawet najmniejszych ograniczeń.

Cechy

pełne aromatu zioła i przyprawy


PRYMAT Majeranek suszony


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2029
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
95 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Do naszych wyrobów mięsnych
03.07.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
211,25 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
8 g
Dostawca:
PRYMAT
Marka:
PRYMAT
EAN:
5901135000543
Cena za kg:
211,25 zł/kg
Waga:
8 g
Marka:
PRYMAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRYMAT
EAN:
5901135000543

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Wątróbka z indyka z jabłkami 4 porcje, 30 min Składniki: - 600 g wątróbki z indyka, - 500 ml mleka, - 1 łyżka Musztardy delikatesowej Prymat, - 4 łyżki mąki pszennej, - 4 winne jabłka, - sok z 1 cytryny, - 2 łyżki miodu wielokwiatowego, - 50 ml winiaku, - 3 łyżki masła, - 1/4 szklanki oleju słonecznikowego, - 4 gałązki rozmarynu, - 1 łyżeczka Majeranku suszonego Prymat, - 1 łyżeczka Pieprzu kolorowego ziarnistego Prymat. Sposób przygotowania: Umytą i oczyszczoną wątróbkę włożyć do mleka, odstawić na 6-8 godzin, a następnie osuszyć. Jabłka obrać, oczyścić z gniazd nasiennych, skropić sokiem z cytryny, pokroić w cząstki. Podsmażyć na maśle, dodając winiak, miód i roztłuczony w moździerzu kolorowy pieprz. Pod koniec doprawić majerankiem. Wątróbkę delikatnie posmarować musztardą delikatesową i oprószyć mąką. Usmażyć na rozgrzanym oleju. Następnie ułożyć na aromatycznych jabłkach, skropić powstałym podczas smażenia jabłek sosem oraz udekorować gałązkami rozmarynu. Tysiące przepisów znajdziesz na: Doradcasmaku.pl


Informacje producenta

Marka

Prymat


Marka standaryzowana

MarkaPrymat

Opis produktu

Warto wiedzieć: Majeranek ma przyjemny ziołowy aromat. Świetnie sprawdza się w typowych daniach polskiej kuchni. Dodaje się go na końcu gotowania, aby zachować jego delikatny smak. Pasuje do: - sosów - sałatek - fasoli - żurku i barszczu białego Nietypowe zastosowanie: Dodaj go do wegańskiego „smalcu” z fasoli.


Dodatkowe informacje

Tysiące przepisów znajdziesz na: DoradcaSmaku.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Majeranek

Wariant suszony


O marce

Przyprawy są naszą pasją, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby były najwyższej jakości. To dzięki nim sprawisz, że każde Twoje danie będzie po prostu wyjątkowe!

Produkty z kategorii Majeranek

4.9
z 95 opinii
PRYMAT Majeranek suszony 8 g

PRYMAT

Majeranek suszony

8 g
211,25 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 125 opinii
PRYMAT Majeranek suszony XL 23 g

PRYMAT

Majeranek suszony XL

23 g
160,43 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 47 opinii
KAMIS Majeranek suszony 7 g

KAMIS

Majeranek suszony

7 g
355,71 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2029
4.9
z 39 opinii
DARY NATURY Majeranek BIO 15 g

DARY NATURY

Majeranek BIO

15 g
386,00 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2028
4.9
z 18 opinii
KOTANYI Majeranek otarty 30 g

KOTANYI

Majeranek otarty

30 g
266,33 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2028
5.0
z 5 opinii
KOTANYI Majeranek otarty 9 g

KOTANYI

Majeranek otarty

9 g
387,78 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2029

Produkty marki PRYMAT

5.0
z 98 opinii
PRYMAT Pieprz kolorowy ziarnisty 15 g

PRYMAT

Pieprz kolorowy ziarnisty

15 g
11,33 zł/kg
Cena promocyjna0,17 zł
0,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 155 opinii
PRYMAT Cynamon mielony 15 g

PRYMAT

Cynamon mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 213 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona XL 50 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 109 opinii
PRYMAT Bazylia 10 g

PRYMAT

Bazylia

10 g
169,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 184 opinii
PRYMAT Ziele angielskie całe 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie całe

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 30 opinii
PRYMAT Ziele angielskie mielone 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie mielone

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 113 opinii
PRYMAT Goździki całe 10 g

PRYMAT

Goździki całe

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 132 opinii
PRYMAT Zioła prowansalskie 10 g

PRYMAT

Zioła prowansalskie

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 121 opinii
PRYMAT Liść laurowy suszony XL 15 g

PRYMAT

Liść laurowy suszony XL

15 g
252,67 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 105 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona 20 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 101 opinii
PRYMAT Papryka ostra mielona 20 g

PRYMAT

Papryka ostra mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 96 opinii
PRYMAT Curry 20 g

PRYMAT

Curry

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 138 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony XL

50 g
75,80 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 69 opinii
PRYMAT Pieprz ziołowy mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz ziołowy mielony XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store