Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Majeranek

Majeranek

Wróć do Przyprawy jednorodne




4.9
z 95 opinii
PRYMAT Majeranek suszony 8 g

PRYMAT

Majeranek suszony

8 g
211,25 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029

5.0
z 125 opinii
PRYMAT Majeranek suszony XL 23 g

PRYMAT

Majeranek suszony XL

23 g
160,43 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029

5.0
z 47 opinii
KAMIS Majeranek suszony 7 g

KAMIS

Majeranek suszony

7 g
355,71 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2029

5.0
z 5 opinii
KOTANYI Majeranek otarty 9 g

KOTANYI

Majeranek otarty

9 g
387,78 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2029

4.9
z 18 opinii
KOTANYI Majeranek otarty 30 g

KOTANYI

Majeranek otarty

30 g
266,33 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2028

4.9
z 39 opinii
DARY NATURY Majeranek BIO 15 g

DARY NATURY

Majeranek BIO

15 g
386,00 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store