Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Ziele angielskie
PRYMAT Ziele angielskie całe
Ziele angielskie całe PRYMAT 15g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 184 opinii

PRYMAT Ziele angielskie całe

15 g
PRYMAT
Poza UE

Cena1,85 zł
123,33 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Ziele angielskie to doskonała przyprawa do wielu potraw, mięsnych i wegetariańskich.Wykorzystywana do przygotowywania różnego rodzaju marynat. Ziele angielskie PRYMAT to produkt o bardzo wysokiej jakości zapewniający doskonały smak i aromat.Odpowiednie opakowanie zapewna świeżość przez długi czas.

Cechy

pełne aromatu zioła i przyprawy


PRYMAT Ziele angielskie całe


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2028
Dostępne warianty
PRYMAT Ziele angielskie mielone
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
184 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry rosołek bez tych ziół nic nie wart
03.07.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Klasyk. Bez tego nie ma zupy.
18.04.2026
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
ładnie pachnie, dobra jakość
19.02.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Duże opakowanie, często używam
04.12.2025
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość, świeże aromatyczne
05.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
123,33 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
15 g
Dostawca:
PRYMAT
Marka:
PRYMAT
EAN:
5901135000420
Cena za kg:
123,33 zł/kg
Waga:
15 g
Marka:
PRYMAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRYMAT
EAN:
5901135000420

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Duszona soczewica z kiełbasą 4 porcje, 45 min Składniki: - 400 g ugotowanej soczewicy, - 200 g kiełbasy wiejskiej, - 100 g chudego boczku, - 2 cebule, - 3 ząbki czosnku, - 400 g pomidorów pelati, - 200 ml Rosołu z kury Kucharek, - 4 łyżki gęstego jogurtu naturalnego, - 3 łyżki oleju rzepakowego, - 1 pęczek natki pietruszki, - 5 ziaren Ziela angielskiego Prymat - 2 Liście laurowe Prymat, - 1/2 łyżeczki Papryki słodkiej mielonej Prymat, - 1/4 łyżeczki Ziół prowansalskich, - do smaku: Pieprz czarny grubo mielony, Sól ziołowa Prymat. Sposób przygotowania: Kiełbasę, boczek, pomidory pelati i cebule pokroić w kostkę. Ząbki czosnku pokroić w plastry. Boczek, cebulę i czosnek podsmażyć na oleju, dodać kiełbasę, soczewicę, rosół z kury oraz pomidory pelati. Następnie dodać ziarna ziela angielskiego, liście laurowe, zioła prowansalskie i paprykę słodką mieloną. Gotować ok. 30 minut, cały czas mieszając. Całość doprawić do smaku solą i pieprzem. Podawać z gęstym jogurtem i posiekaną natką pietruszki. Tysiące przepisów znajdziesz na: Doradcasmaku.pl


Informacje producenta

Marka

Prymat


Marka standaryzowana

MarkaPrymat

Opis produktu

Warto wiedzieć: Owoce ziela angielskiego mają ciemnobrązową barwę oraz słodko-ostry, cierpki smak. Ich aromat jest delikatny i przyjemny. Pasuje do: - wszelkiego rodzaju mięs - bulionów i wywarów - galaret - ogórków kiszonych Nietypowe zastosowanie: W Stanach Zjednoczonych ziele angielskie jest używane do aromatyzowania słodkich deserów, np. ciast z owocami czy budyni.


Dodatkowe informacje

Tysiące przepisów znajdziesz na: DoradcaSmaku.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ziele angielskie

Wariant całe


O marce

Prymat Pełne aromatu zioła i przyprawy Przyprawy są naszą pasją, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby były najwyższej jakości. To dzięki nim sprawisz, że każde Twoje danie będzie po prostu wyjątkowe!

Produkty z kategorii Ziele angielskie

5.0
z 184 opinii
PRYMAT Ziele angielskie całe 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie całe

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 30 opinii
PRYMAT Ziele angielskie mielone 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie mielone

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 70 opinii
KAMIS Ziele angielskie 12 g

KAMIS

Ziele angielskie

12 g
207,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2029
5.0
z 31 opinii
KOTANYI Ziele angielskie całe 18 g

KOTANYI

Ziele angielskie całe

18 g
193,89 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2029

Produkty marki PRYMAT

5.0
z 97 opinii
PRYMAT Pieprz kolorowy ziarnisty 15 g

PRYMAT

Pieprz kolorowy ziarnisty

15 g
11,33 zł/kg
Cena promocyjna0,17 zł
0,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 154 opinii
PRYMAT Cynamon mielony 15 g

PRYMAT

Cynamon mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 213 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona XL 50 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 109 opinii
PRYMAT Bazylia 10 g

PRYMAT

Bazylia

10 g
169,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 113 opinii
PRYMAT Goździki całe 10 g

PRYMAT

Goździki całe

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 30 opinii
PRYMAT Ziele angielskie mielone 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie mielone

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 132 opinii
PRYMAT Zioła prowansalskie 10 g

PRYMAT

Zioła prowansalskie

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 121 opinii
PRYMAT Liść laurowy suszony XL 15 g

PRYMAT

Liść laurowy suszony XL

15 g
252,67 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 96 opinii
PRYMAT Curry 20 g

PRYMAT

Curry

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 101 opinii
PRYMAT Papryka ostra mielona 20 g

PRYMAT

Papryka ostra mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 105 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona 20 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 136 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony XL

50 g
75,80 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 69 opinii
PRYMAT Pieprz ziołowy mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz ziołowy mielony XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 86 opinii
PRYMAT Tymianek suszony 10 g

PRYMAT

Tymianek suszony

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store