Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Pieprz
Czarny
KAMIS Pieprz czarny ziarnisty - młynek
Pieprz czarny ziarnisty   młynek KAMIS 42g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 17 opinii

KAMIS Pieprz czarny ziarnisty - młynek

42 g
KAMIS
Polska

Cena9,99 zł
237,86 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

dojrzewający 6 miesięcy*

* dla uzyskania ostrego, wyrazistego smaku


KAMIS Pieprz czarny ziarnisty - młynek


Produkt dostępny
Data przydatności: 20.11.2028

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
17 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
12%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
TADEUSZ
zweryfikowano
Zgłaszam
BARDZO PRAKTYCZNE I BARDZO PRZYDATNE W KUCHNI , WIELOKROTNEGO UŻYCIA
12.11.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeży i aromatyczny
06.08.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Celina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.12.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Łucja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.11.2025
0
0
arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.10.2025
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.10.2025
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2025
0
0
Aldona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.09.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2025
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
237,86 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
42 g
Dostawca:
MCCORMICK
Marka:
KAMIS
EAN:
5900084191302
Cena za kg:
237,86 zł/kg
Waga:
42 g
Marka:
KAMIS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MCCORMICK
EAN:
5900084191302

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Kamis


Marka standaryzowana

MarkaKamis

Pochodzenie

Zapakowano w Polsce.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pieprz czarny

Wariant ziarnisty

Produkty z kategorii Pieprz

5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 138 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony XL

50 g
75,80 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.9
z 38 opinii
PRYMAT Pieprz czarny grubo mielony 15 g

PRYMAT

Pieprz czarny grubo mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 23 opinii
PRYMAT Pieprz czarny - młynek 47 g

PRYMAT

Pieprz czarny - młynek

47 g
196,81 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 48 opinii
KAMIS Pieprz czarny ziarnisty 16 g

KAMIS

Pieprz czarny ziarnisty

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2028
5.0
z 78 opinii
KAMIS Pieprz czarny mielony 16 g

KAMIS

Pieprz czarny mielony

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2029
5.0
z 21 opinii
KOTANYI Pieprz czarny ziarnisty - młynek 36 g

KOTANYI

Pieprz czarny ziarnisty - młynek

36 g
360,83 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2029
4.9
z 28 opinii
KOTANYI Pieprz czarny ziarnisty 20 g

KOTANYI

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
194,50 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2030
4.9
z 21 opinii
KOTANYI Pieprz czarny mielony 20 g

KOTANYI

Pieprz czarny mielony

20 g
194,50 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
5.0
z 3 opinii
KAMIS Pieprz młotkowany z kolendrą 15 g

KAMIS

Pieprz młotkowany z kolendrą

15 g
232,67 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2029
4.9
z 17 opinii
KAMIS Pieprz czarny ziarnisty - młynek 42 g

KAMIS

Pieprz czarny ziarnisty - młynek

42 g
237,86 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2028
5.0
z 15 opinii
DARY NATURY Pieprz czarny ziarno BIO 50 g

DARY NATURY

Pieprz czarny ziarno BIO

50 g
303,80 zł/kg
Cena15,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 8 opinii
KOTANYI Pieprz czarny młotkowany 17 g

KOTANYI

Pieprz czarny młotkowany

17 g
264,12 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2029

Produkty marki KAMIS

5.0
z 347 opinii
KAMIS Musztarda sarepska (ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda sarepska (ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 97 opinii
KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda delikatesowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa do dań z ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do dań z ziemniaków

20 g
104,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2028
4.9
z 29 opinii
KAMIS Musztarda stołowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda stołowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
5.0
z 42 opinii
KAMIS Musztarda rosyjska (bardzo ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda rosyjska (bardzo ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa do frytek i ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do frytek i ziemniaków

20 g
99,50 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 130 opinii
KAMIS Oregano 8 g

KAMIS

Oregano

8 g
281,25 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
5.0
z 179 opinii
KAMIS Czosnek granulowany mielony w całości 16 g

KAMIS

Czosnek granulowany mielony w całości

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
5.0
z 65 opinii
KAMIS Musztarda miodowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda miodowa (łagodna)

185 g
26,97 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.8
z 5 opinii
KAMIS Musztarda kremska (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda kremska (łagodna)

185 g
26,97 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 107 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista 20 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa chińska - 5 smaków 20 g

KAMIS

Przyprawa chińska - 5 smaków

20 g
159,50 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2028
5.0
z 5 opinii
KAMIS Przyprawa do sosu tzatziki 20 g

KAMIS

Przyprawa do sosu tzatziki

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 11 opinii
KAMIS Przyprawa do żurku i barszczu białego 20 g

KAMIS

Przyprawa do żurku i barszczu białego

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029
4.9
z 56 opinii
KAMIS Suszone pomidory z czosnkiem i bazylią 12 g

KAMIS

Suszone pomidory z czosnkiem i bazylią

12 g
207,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028
4.9
z 70 opinii
KAMIS Musztarda francuska (lekko ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda francuska (lekko ostra)

185 g
26,97 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store