Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Mieszanki przypraw
Do dań kuchni świata
Azjatyckie
KAMIS Przyprawa koreańskie BBQ z sezamem i płatkami chili (kuchnia koreańska)
Przyprawa koreańskie BBQ z sezamem i płatkami chili (kuchnia koreańska) KAMIS 15g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 21 opinii

KAMIS Przyprawa koreańskie BBQ z sezamem i płatkami chili (kuchnia koreańska)

15 g
KAMIS
Polska

Cena3,99 zł
266,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kuchnią koreańską rządzi ostrość podkręcona przez papryczkę chili. Znajdziesz ją w sławnej kimchi, czyli kiszonych warzywach, w marynatach do mięs i sosach. Mieszanka przypraw Kamis Kuchnia koreańska ma nieco łagodniejszy smak, bo chcemy, by odkrywanie nowych poziomów ostrości było dla Ciebie przyjemnością. Poznaj łatwy i szybki sposób na przygotowanie takich dań jak delikatnie ostre kimchi, soczyste bulgogi, czyli grillowaną wołowinę po koreańsku czy słodko-pikantny bibimbap - koreańską miskę różnorodności. Czy wiesz, że... Nazwa bibimbap pochodzi od dwóch słów „bibim" - mieszać i „bap" - ryż. To jedno z najpopularniejszych koreańskich dań można jeść o każdej porze dnia. Bibimbap przygotujesz w 25 min! Poczuj smak Korei!


Cechy

bez dodatku substancji konserwujących


KAMIS Przyprawa koreańskie BBQ z sezamem i płatkami chili (kuchnia koreańska)


Produkt dostępny
Data przydatności: 08.10.2027
Dostępne warianty
KAMIS Przyprawa Udon 7 smaków z sezamem i sosem sojowym (kuchnia japońska)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1313.00 kJ
15.6%
Wartość energetyczna (kcal)
313.00 kcal
15.7%
Tłuszcz (g)
10.00 g
14.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.60 g
8.0%
Węglowodany (g)
41.00 g
15.8%
w tym cukry (g)
20.00 g
22.2%
Białko (g)
10.00 g
20.0%
Sól (g)
19.60 g
326.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
21 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
przepyszna, pikantna ale nie paląca, super! Uwielbiam ją do łososia pieczonego
04.05.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne, rewelacyjne, dośc ostre
13.11.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2026
0
0
Bartłomiej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.01.2026
0
0
Róża
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Karol
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.10.2025
0
0
hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.10.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.09.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2025
0
0
Liana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2025
0
0
Liana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2025
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2025
0
0
Liana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
266,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
15 g
Dostawca:
MCCORMICK
Marka:
KAMIS
EAN:
5900084279017
Cena za kg:
266,00 zł/kg
Waga:
15 g
Marka:
KAMIS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MCCORMICK
EAN:
5900084279017

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Kamis


Marka standaryzowana

MarkaKamis

Podmarka

Podmarka Kuchnia koreańska


Opis produktu

Kuchnią koreańską rządzi ostrość podkręcona przez papryczkę chili. Znajdziesz ją w sławnej kimchi, czyli kiszonych warzywach, w marynatach do mięs i sosach. Mieszanka przypraw Kamis Kuchnia koreańska ma nieco łagodniejszy smak, bo chcemy, by odkrywanie nowych poziomów ostrości było dla Ciebie przyjemnością. Poznaj łatwy i szybki sposób na przygotowanie takich dań jak delikatnie ostre kimchi, soczyste bulgogi, czyli grillowaną wołowinę po koreańsku czy słodko-pikantny bibimbap - koreańską miskę różnorodności. Czy wiesz, że... Nazwa bibimbap pochodzi od dwóch słów „bibim" - mieszać i „bap" - ryż. To jedno z najpopularniejszych koreańskich dań można jeść o każdej porze dnia. Bibimbap przygotujesz w 25 min! Poczuj smak Korei!


O marce

Z Kamis ciekawość nowych smaków nie zna granic


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mieszanka przyprawowa

Wariant koreańskie BBQ z sezamem i płatkami chili

Produkty z kategorii Do dań kuchni świata

4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa chińska - 5 smaków 20 g

KAMIS

Przyprawa chińska - 5 smaków

20 g
159,50 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2028
5.0
z 27 opinii
PRYMAT Przyprawa do kuchni chińskiej 25 g

PRYMAT

Przyprawa do kuchni chińskiej

25 g
75,60 zł/kg
Cena1,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa Butter Chicken (kuchnia indyjska) z kminem rzymskim i kardamonem 15 g

KAMIS

Przyprawa Butter Chicken (kuchnia indyjska) z kminem rzymskim i kardamonem

15 g
266,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2027
5.0
z 23 opinii
KAMIS Przyprawa Udon 7 smaków z sezamem i sosem sojowym (kuchnia japońska) 15 g

KAMIS

Przyprawa Udon 7 smaków z sezamem i sosem sojowym (kuchnia japońska)

15 g
266,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2027
5.0
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa koreańskie BBQ z sezamem i płatkami chili (kuchnia koreańska) 15 g

KAMIS

Przyprawa koreańskie BBQ z sezamem i płatkami chili (kuchnia koreańska)

15 g
266,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2027
4.9
z 16 opinii
WINIARY Kurczak po japońsku Teriyaki - pasta do smażenia 65 g

WINIARY

Kurczak po japońsku Teriyaki - pasta do smażenia

65 g
99,85 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 22 opinii
KAMIS Przyprawa tajskie curry z kolendrą i pieprzem cayenne (kuchnia tajska) 15 g

KAMIS

Przyprawa tajskie curry z kolendrą i pieprzem cayenne (kuchnia tajska)

15 g
266,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2028
5.0
z 11 opinii
HOUSE OF ASIA Przyprawa 5 smaków 20 g

HOUSE OF ASIA

Przyprawa 5 smaków

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 5 opinii
HOUSE OF ASIA Przyprawa kuchni chińskiej 20 g

HOUSE OF ASIA

Przyprawa kuchni chińskiej

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 3 opinii
KOTANYI Przyprawa chińska 5 smaków 20 g

KOTANYI

Przyprawa chińska 5 smaków

20 g
189,50 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2028

Produkty marki KAMIS

5.0
z 345 opinii
KAMIS Musztarda sarepska (ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda sarepska (ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 96 opinii
KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda delikatesowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.9
z 29 opinii
KAMIS Musztarda stołowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda stołowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
5.0
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa do dań z ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do dań z ziemniaków

20 g
104,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2028
5.0
z 42 opinii
KAMIS Musztarda rosyjska (bardzo ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda rosyjska (bardzo ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa do frytek i ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do frytek i ziemniaków

20 g
99,50 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 130 opinii
KAMIS Oregano 8 g

KAMIS

Oregano

8 g
281,25 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
5.0
z 179 opinii
KAMIS Czosnek granulowany mielony w całości 16 g

KAMIS

Czosnek granulowany mielony w całości

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
5.0
z 65 opinii
KAMIS Musztarda miodowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda miodowa (łagodna)

185 g
26,97 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.8
z 5 opinii
KAMIS Musztarda kremska (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda kremska (łagodna)

185 g
26,97 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 107 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista 20 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa chińska - 5 smaków 20 g

KAMIS

Przyprawa chińska - 5 smaków

20 g
159,50 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2028
5.0
z 5 opinii
KAMIS Przyprawa do sosu tzatziki 20 g

KAMIS

Przyprawa do sosu tzatziki

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 11 opinii
KAMIS Przyprawa do żurku i barszczu białego 20 g

KAMIS

Przyprawa do żurku i barszczu białego

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029
4.9
z 70 opinii
KAMIS Musztarda francuska (lekko ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda francuska (lekko ostra)

185 g
26,97 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
5.0
z 25 opinii
KAMIS Musztarda chrzanowa (lekko ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda chrzanowa (lekko ostra)

185 g
25,89 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store