Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Sosy i przeciery

Sosy i przeciery

Wróć do Spiżarnia

Ketchupy i majonezyMusztardaChrzanSosyDipy i salsySosy gotowe do potrawKoncentraty i przeciery pomidorowePastaPesto



4.9
z 61 opinii
BIO VERDE Pesto Genovese BIO 125 g

BIO VERDE

Pesto Genovese BIO

125 g
87,92 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

5.0
z 93 opinii
EKO WITAL Passata pomidorowa BIO 680 g

EKO WITAL

Passata pomidorowa BIO

680 g
11,75 zł/kg
Cena7,99 zł
Kaucja: + 4,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2027

5.0
z 47 opinii
ALCE NERO Passata (sos pomidorowy) BIO 500 ml

ALCE NERO

Passata (sos pomidorowy) BIO

500 ml
22,98 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

5.0
z 78 opinii
DEVELEY Majonez wegański 390 g

DEVELEY

Majonez wegański

390 g
23,05 zł/kg
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026

4.9
z 225 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

5.0
z 215 opinii
MOSSO Majonez napoleoński 320 ml

MOSSO

Majonez napoleoński

320 ml
24,97 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2027

4.9
z 64 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki lekki 310 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki lekki

310 ml
32,23 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka

5.0
z 276 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki 310 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki

310 ml
28,35 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka

5.0
z 344 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez Kielecki 170 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez Kielecki

170 ml
32,88 zł/l
Cena5,59 zł
Do koszyka

5.0
z 68 opinii
DEVELEY Premium Majonez (bez dodatku cukru) bezglutenowy 400 ml

DEVELEY Premium

Majonez (bez dodatku cukru) bezglutenowy

400 ml
24,97 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026

4.6
z 13 opinii
WINIARY Majonez wegański 300 ml

WINIARY

Majonez wegański

300 ml
39,97 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka


4.9
z 14 opinii
WINIARY Majonez sałatkowy 300 ml

WINIARY

Majonez sałatkowy

300 ml
33,30 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka

5.0
z 208 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki 500 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka

5.0
z 301 opinii
WINIARY Majonez dekoracyjny 700 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

700 ml
23,99 zł/l
Cena16,79 zł
Do koszyka

5.0
z 78 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez Kielecki 700 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez Kielecki

700 ml
19,70 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka

5.0
z 508 opinii
WINIARY Majonez dekoracyjny 400 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

400 ml
26,97 zł/l
Cena10,79 zł
Do koszyka

4.8
z 12 opinii
ROLESKI Majonez wegański 285 ml

ROLESKI

Majonez wegański

285 ml
26,28 zł/l
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026


4.8
z 28 opinii
ROLESKI Majonez stołowy 285 g

ROLESKI

Majonez stołowy

285 g
22,07 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027

4.9
z 153 opinii
WINIARY Majonez dekoracyjny 250 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

250 ml
31,96 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.9
z 119 opinii
HELLMANNS Majonez babuni (z jajami z chowu na wolnym wybiegu) 340 ml

HELLMANNS

Majonez babuni (z jajami z chowu na wolnym wybiegu)

340 ml
41,15 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027

4.7
z 6 opinii
HELLMANNS Majonez truflowy 250 ml

HELLMANNS

Majonez truflowy

250 ml
47,96 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2027

4.8
z 53 opinii
HELLMANNS Majonez lekki 405 ml

HELLMANNS

Majonez lekki

405 ml
36,52 zł/l
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027

5.0
z 4 opinii
THAI HERITAGE Majonez wegański sriracha 200 ml

THAI HERITAGE

Majonez wegański sriracha

200 ml
74,95 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027

4.7
z 14 opinii
FAMILIJNY Majonez stołowy 260 g

FAMILIJNY

Majonez stołowy

260 g
22,27 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g

FRUKTUS

Majonez rzymski stołowy

850 g
18,81 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026

4.9
z 22 opinii
ROLESKI Majonez stołowy 850 ml

ROLESKI

Majonez stołowy

850 ml
14,11 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027

4.5
z 8 opinii
MAILLE Majonez francuski 320 g

MAILLE

Majonez francuski

320 g
68,72 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka

4.7
z 10 opinii
MAILLE Majonez francuski Fins Gourmet 320 g

MAILLE

Majonez francuski Fins Gourmet

320 g
71,84 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka

5.0
z 51 opinii

21% taniej

DEVELEY Premium Ketchup (bez dodatku cukru) bezglutenowy 260 g

DEVELEY Premium

Ketchup (bez dodatku cukru) bezglutenowy

260 g
20,73 zł/kg
Cena promocyjna5,39 zł
6,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027

5.0
z 22 opinii
KOTLIN Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) 420 g

KOTLIN

Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

420 g
13,55 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.9
z 138 opinii
KOTLIN Ketchup łagodny 450 g

KOTLIN

Ketchup łagodny

450 g
12,64 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 77 opinii
KOTLIN Ketchup pikantny 450 g

KOTLIN

Ketchup pikantny

450 g
12,64 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 50 opinii
KOTLIN Ketchup z piekła rodem 450 g

KOTLIN

Ketchup z piekła rodem

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027


4.9
z 29 opinii
KOTLIN Ketchup łagodny (60% mniej kalorii) 420 g

KOTLIN

Ketchup łagodny (60% mniej kalorii)

420 g
19,02 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

5.0
z 12 opinii
KOTLIN Ketchup pikantny (bez dodatku cukru) 420 g

KOTLIN

Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)

420 g
19,02 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 33 opinii
KOTLIN Ketchup pikantny (60% mniej kalorii) 420 g

KOTLIN

Ketchup pikantny (60% mniej kalorii)

420 g
19,02 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 108 opinii
DEVELEY Premium Ketchup (z mniejszą zawartością cukru) bezglutenowy 290 g

DEVELEY Premium

Ketchup (z mniejszą zawartością cukru) bezglutenowy

290 g
20,66 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027

4.9
z 57 opinii
DEVELEY Ketchup łagodny (dla dzieci) bezglutenowy 450 g

DEVELEY

Ketchup łagodny (dla dzieci) bezglutenowy

450 g
15,53 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2027

5.0
z 206 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka


4.9
z 124 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026

5.0
z 78 opinii
ROLESKI KETO Ketchup sycylijski do pizzy (bez dodatku cukru) 425 g

ROLESKI KETO

Ketchup sycylijski do pizzy (bez dodatku cukru)

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027

5.0
z 28 opinii
ROLESKI KETO Ketchup meksykański (bez dodatku cukru) 425 g

ROLESKI KETO

Ketchup meksykański (bez dodatku cukru)

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027

5.0
z 128 opinii
HEINZ Ketchup łagodny 570 g

HEINZ

Ketchup łagodny

570 g
21,04 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027

4.9
z 58 opinii
HEINZ Ketchup pikantny 570 g

HEINZ

Ketchup pikantny

570 g
21,04 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027

5.0
z 66 opinii
ROLESKI Ketchup pikantny (bez dodatku cukru) 425 g

ROLESKI

Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027

5.0
z 117 opinii
ROLESKI Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) 425 g

ROLESKI

Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027

4.9
z 37 opinii
RYBAK Ketchup łagodny (bez octu) - Słodka Ania 520 g

RYBAK

Ketchup łagodny (bez octu) - Słodka Ania

520 g
18,83 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027

5.0
z 46 opinii
RYBAK Ketchup pikantny (bez octu) - Krzepki Radek 520 g

RYBAK

Ketchup pikantny (bez octu) - Krzepki Radek

520 g
18,83 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027

4.9
z 50 opinii
DEVELEY Premium Ketchup classic bezglutenowy 300 g

DEVELEY Premium

Ketchup classic bezglutenowy

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027

5.0
z 48 opinii
DEVELEY Premium Ketchup pikantny bezglutenowy 300 g

DEVELEY Premium

Ketchup pikantny bezglutenowy

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027

5.0
z 49 opinii
ROLESKI PREMIUM Ketchup łagodny 465 g

ROLESKI PREMIUM

Ketchup łagodny

465 g
18,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027

4.9
z 16 opinii
ROLESKI PREMIUM Ketchup pikantny 465 g

ROLESKI PREMIUM

Ketchup pikantny

465 g
18,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027

5.0
z 85 opinii
HEINZ Ketchup łagodny 450 g

HEINZ

Ketchup łagodny

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2027

4.9
z 81 opinii
WŁOCŁAWEK Ketchup łagodny (z pomidorami z Kujaw) 480 g

WŁOCŁAWEK

Ketchup łagodny (z pomidorami z Kujaw)

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 55 opinii
WŁOCŁAWEK Ketchup pikantny (z pomidorami z Kujaw) 480 g

WŁOCŁAWEK

Ketchup pikantny (z pomidorami z Kujaw)

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026


4.9
z 28 opinii
HELLMANNS Ketchup łagodny 477 g

HELLMANNS

Ketchup łagodny

477 g
24,09 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026

4.9
z 34 opinii
PUDLISZKI Ketchup Pudliszek dla dzieci 275 g

PUDLISZKI

Ketchup Pudliszek dla dzieci

275 g
30,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027

5.0
z 60 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027

5.0
z 21 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027

4.9
z 69 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny 700 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny

700 g
18,27 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027

4.9
z 36 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny 700 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny

700 g
18,27 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2027


5.0
z 13 opinii
PUDLISZKI Premium Ketchup łagodny 470 g

PUDLISZKI Premium

Ketchup łagodny

470 g
23,38 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026

4.9
z 25 opinii
HEINZ Ketchup pikantny 455 g

HEINZ

Ketchup pikantny

455 g
21,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027

4.9
z 19 opinii
WINIARY Ketchup (bez dodatku cukru) 410 g

WINIARY

Ketchup (bez dodatku cukru)

410 g
21,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 5 opinii
WINIARY Ketchup pikantny 450 g

WINIARY

Ketchup pikantny

450 g
19,53 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 10 opinii
WINIARY Ketchup łagodny 450 g

WINIARY

Ketchup łagodny

450 g
19,53 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 6 opinii
Nowość
KAMIS Ketchup łagodny 350 g

KAMIS

Ketchup łagodny

350 g
22,83 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

5.0
z 11 opinii
HELLMANNS Ketchup pikantny 470 g

HELLMANNS

Ketchup pikantny

470 g
25,51 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026

4.9
z 239 opinii
ROLNIK Koncentrat pomidorowy 30% 190 ml

ROLNIK

Koncentrat pomidorowy 30%

190 ml
10,47 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028

4.9
z 110 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 190 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

190 g
31,53 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

4.9
z 134 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 80 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

80 g
37,38 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.9
z 34 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% (saszetka) 80 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30% (saszetka)

80 g
37,38 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.9
z 92 opinii
MUTTI Koncentrat pomidorowy (tubka) 130 g

MUTTI

Koncentrat pomidorowy (tubka)

130 g
44,54 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027

4.9
z 331 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy 30% 90 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy 30%

90 g
39,89 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027

5.0
z 251 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów) 190 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów)

190 g
36,79 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027

4.9
z 30 opinii
MELISSA Primo Gusto Koncentrat pomidorowy 30% 70 g

MELISSA Primo Gusto

Koncentrat pomidorowy 30%

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2027

4.9
z 12 opinii
ZWERGENWIESE Koncentrat pomidorowy 22% bezglutenowy 130 g

ZWERGENWIESE

Koncentrat pomidorowy 22% bezglutenowy

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2029

123456

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store