Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Ketchupy i majonezy
Ketchup
Pikantny
HELLMANNS Ketchup pikantny
Ketchup pikantny HELLMANNS 470g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 11 opinii

HELLMANNS Ketchup pikantny

470 g
HELLMANNS
Polska

Cena11,99 zł
25,51 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Odpowiedni dla wegan.


Cechy

bez konserwantów


HELLMANNS Ketchup pikantny


Produkt dostępny
Data przydatności: 05.12.2026
Tagi
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
374.00 kJ
4.5%
Wartość energetyczna (kcal)
89.00 kcal
4.5%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
19.00 g
7.3%
w tym cukry (g)
18.00 g
20.0%
Białko (g)
1.50 g
3.0%
Sól (g)
1.80 g
30.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
11 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jack
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepezy ketchup na świecie, nawet lepszy od McDonald's.
31.07.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny
30.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2025
0
0
Marzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.05.2025
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
25,51 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
470 g
Dostawca:
UNILEVER LODY
Marka:
HELLMANNS
EAN:
8711200405916
Cena za kg:
25,51 zł/kg
Waga:
470 g
Marka:
HELLMANNS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
UNILEVER LODY
EAN:
8711200405916

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, a po otwarciu w lodówce do 30 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

30


Informacje producenta

Marka

Hellmann's


Marka standaryzowana

MarkaHellmann's

Logotypy stron trzecich

V-Label Vegan (VEBU)


Opis produktu

Odpowiedni dla wegan.


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ketchup

Wariant pikantny

Produkty z kategorii Ketchup

5.0
z 77 opinii
KOTLIN Ketchup pikantny 450 g

KOTLIN

Ketchup pikantny

450 g
12,64 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 12 opinii
KOTLIN Ketchup pikantny (bez dodatku cukru) 420 g

KOTLIN

Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)

420 g
19,02 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 33 opinii
KOTLIN Ketchup pikantny (60% mniej kalorii) 420 g

KOTLIN

Ketchup pikantny (60% mniej kalorii)

420 g
19,02 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 124 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
4.9
z 58 opinii
HEINZ Ketchup pikantny 570 g

HEINZ

Ketchup pikantny

570 g
21,04 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027
5.0
z 66 opinii
ROLESKI Ketchup pikantny (bez dodatku cukru) 425 g

ROLESKI

Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
4.9
z 16 opinii
ROLESKI PREMIUM Ketchup pikantny 465 g

ROLESKI PREMIUM

Ketchup pikantny

465 g
18,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
5.0
z 55 opinii
WŁOCŁAWEK Ketchup pikantny (z pomidorami z Kujaw) 480 g

WŁOCŁAWEK

Ketchup pikantny (z pomidorami z Kujaw)

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 21 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
5.0
z 46 opinii
RYBAK Ketchup pikantny (bez octu) - Krzepki Radek 520 g

RYBAK

Ketchup pikantny (bez octu) - Krzepki Radek

520 g
18,83 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027
4.9
z 36 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny 700 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny

700 g
18,27 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2027
5.0
z 48 opinii
DEVELEY Premium Ketchup pikantny bezglutenowy 300 g

DEVELEY Premium

Ketchup pikantny bezglutenowy

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027
4.9
z 25 opinii
HEINZ Ketchup pikantny 455 g

HEINZ

Ketchup pikantny

455 g
21,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
5.0
z 11 opinii
HELLMANNS Ketchup pikantny 470 g

HELLMANNS

Ketchup pikantny

470 g
25,51 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026

Produkty marki HELLMANNS

4.9
z 119 opinii
HELLMANNS Majonez babuni (z jajami z chowu na wolnym wybiegu) 340 ml

HELLMANNS

Majonez babuni (z jajami z chowu na wolnym wybiegu)

340 ml
41,15 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
4.8
z 53 opinii
HELLMANNS Majonez lekki 405 ml

HELLMANNS

Majonez lekki

405 ml
36,52 zł/l
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
4.9
z 28 opinii
HELLMANNS Ketchup łagodny 477 g

HELLMANNS

Ketchup łagodny

477 g
24,09 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.7
z 6 opinii
HELLMANNS Majonez truflowy 250 ml

HELLMANNS

Majonez truflowy

250 ml
47,96 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2027
4.7
z 11 opinii
HELLMANNS Sos czosnkowo-ziołowy 250 ml

HELLMANNS

Sos czosnkowo-ziołowy

250 ml
47,96 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store