Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Ketchupy i majonezy
Ketchup
Pikantny
ROLESKI PREMIUM Ketchup pikantny
Ketchup pikantny PREMIUM ROLESKI 465g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 16 opinii

ROLESKI PREMIUM Ketchup pikantny

465 g
ROLESKI
Polska

Cena8,79 zł
18,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Po ketchup sięgasz niemal każdego dnia? Jeśli tak, zasmakuj w wersji premium. Cechy? 232 gramy soczystych pomidorów na każde 100 gramów ketchupu, cukier trzcinowy, sol himalajska i ocet jabłkowy. Smak? Lekko pikantny, nie za ostry, nie za łagodny. Bez substancji konserwujących i bez substancji zagęszczających. Ketchup klasy premium. Odpowiedni dla wegan. Spróbuj! Polubisz. Roleski.


Cechy

tylko 5 składników

z octem jabłkowym, z solą himalajską

aż 232 g pomidorów w 100 g ketchupu

produkt bezglutenowy


ROLESKI PREMIUM Ketchup pikantny


Produkt dostępny
Data przydatności: 29.01.2027
Dostępne warianty
ROLESKI PREMIUM Ketchup łagodny
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
519.00 kJ
6.2%
Wartość energetyczna (kcal)
123.00 kcal
6.2%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
27.00 g
10.4%
w tym cukry (g)
25.00 g
27.8%
Białko (g)
1.90 g
3.8%
Sól (g)
2.30 g
38.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.04.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Zenobia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.12.2025
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.11.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.10.2025
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.09.2025
0
0
JAKUB
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0
Dagmara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
18,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
465 g
Dostawca:
ROLESKI
Marka:
ROLESKI
EAN:
5901044022889
Cena za kg:
18,90 zł/kg
Waga:
465 g
Marka:
ROLESKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ROLESKI
EAN:
5901044022889

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed:/Numer partii: Nadruk na tylnej etykiecie. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Znak przekreślonego kłosa - PL-002-109


Informacje producenta

Marka

Firma Roleski


Marka standaryzowana

MarkaFirma Roleski

Logotypy stron trzecich

Znak przekreślonego kłosa

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Po ketchup sięgasz niemal każdego dnia? Jeśli tak, zasmakuj w wersji premium. Cechy? 232 gramy soczystych pomidorów na każde 100 gramów ketchupu, cukier trzcinowy, sol himalajska i ocet jabłkowy. Smak? Lekko pikantny, nie za ostry, nie za łagodny. Bez substancji konserwujących i bez substancji zagęszczających. Ketchup klasy premium. Odpowiedni dla wegan. Spróbuj! Polubisz. Roleski.


O producencie

Firma Rodzinna


Dodatkowe informacje

W 100 % polski kapitał


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ketchup premium

Wariant pikantny

Produkty z kategorii Ketchup

5.0
z 77 opinii
KOTLIN Ketchup pikantny 450 g

KOTLIN

Ketchup pikantny

450 g
12,64 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 12 opinii
KOTLIN Ketchup pikantny (bez dodatku cukru) 420 g

KOTLIN

Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)

420 g
19,02 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 33 opinii
KOTLIN Ketchup pikantny (60% mniej kalorii) 420 g

KOTLIN

Ketchup pikantny (60% mniej kalorii)

420 g
19,02 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 58 opinii
HEINZ Ketchup pikantny 570 g

HEINZ

Ketchup pikantny

570 g
21,04 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027
4.9
z 124 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
5.0
z 66 opinii
ROLESKI Ketchup pikantny (bez dodatku cukru) 425 g

ROLESKI

Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
4.9
z 16 opinii
ROLESKI PREMIUM Ketchup pikantny 465 g

ROLESKI PREMIUM

Ketchup pikantny

465 g
18,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
5.0
z 46 opinii
RYBAK Ketchup pikantny (bez octu) - Krzepki Radek 520 g

RYBAK

Ketchup pikantny (bez octu) - Krzepki Radek

520 g
18,83 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027
5.0
z 21 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
5.0
z 55 opinii
WŁOCŁAWEK Ketchup pikantny (z pomidorami z Kujaw) 480 g

WŁOCŁAWEK

Ketchup pikantny (z pomidorami z Kujaw)

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 48 opinii
DEVELEY Premium Ketchup pikantny bezglutenowy 300 g

DEVELEY Premium

Ketchup pikantny bezglutenowy

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027
4.9
z 36 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny 700 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny

700 g
18,27 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2027
4.9
z 25 opinii
HEINZ Ketchup pikantny 455 g

HEINZ

Ketchup pikantny

455 g
21,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
5.0
z 11 opinii
HELLMANNS Ketchup pikantny 470 g

HELLMANNS

Ketchup pikantny

470 g
25,51 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026

Produkty marki ROLESKI

5.0
z 117 opinii
ROLESKI Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) 425 g

ROLESKI

Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
5.0
z 66 opinii
ROLESKI Ketchup pikantny (bez dodatku cukru) 425 g

ROLESKI

Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
5.0
z 78 opinii
ROLESKI KETO Ketchup sycylijski do pizzy (bez dodatku cukru) 425 g

ROLESKI KETO

Ketchup sycylijski do pizzy (bez dodatku cukru)

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 28 opinii
ROLESKI KETO Ketchup meksykański (bez dodatku cukru) 425 g

ROLESKI KETO

Ketchup meksykański (bez dodatku cukru)

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
5.0
z 49 opinii
ROLESKI PREMIUM Ketchup łagodny 465 g

ROLESKI PREMIUM

Ketchup łagodny

465 g
18,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
5.0
z 42 opinii
ROLESKI Sos Wild West 310 g

ROLESKI

Sos Wild West

310 g
25,77 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.8
z 13 opinii
ROLESKI Sos 3 czosnki 310 g

ROLESKI

Sos 3 czosnki

310 g
24,16 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
5.0
z 74 opinii
ROLESKI Musztarda sarepska delikatesowa 175 g

ROLESKI

Musztarda sarepska delikatesowa

175 g
18,23 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.9
z 45 opinii
ROLESKI Musztarda stołowa delikatesowa 175 g

ROLESKI

Musztarda stołowa delikatesowa

175 g
18,23 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.9
z 53 opinii
ROLESKI Musztarda miodowa (z naturalnym miodem) 175 g

ROLESKI

Musztarda miodowa (z naturalnym miodem)

175 g
18,23 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 70 opinii
ROLESKI Musztarda francuska z pełnych ziaren 175 g

ROLESKI

Musztarda francuska z pełnych ziaren

175 g
18,80 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
4.9
z 32 opinii
ROLESKI Musztarda jerozolimska z cebulą i czosnkiem 175 g

ROLESKI

Musztarda jerozolimska z cebulą i czosnkiem

175 g
18,23 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
4.9
z 37 opinii
ROLESKI KETO Sos tysiąca wysp (bez dodatku cukru) 300 g

ROLESKI KETO

Sos tysiąca wysp (bez dodatku cukru)

300 g
24,97 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
4.8
z 12 opinii
ROLESKI Majonez wegański 285 ml

ROLESKI

Majonez wegański

285 ml
26,28 zł/l
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.8
z 28 opinii
ROLESKI Majonez stołowy 285 g

ROLESKI

Majonez stołowy

285 g
22,07 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 31 opinii
ROLESKI Dip serowy 220 g

ROLESKI

Dip serowy

220 g
30,86 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store