Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Ketchupy i majonezy
Ketchup
Pikantny
WŁOCŁAWEK Ketchup pikantny (z pomidorami z Kujaw)
Ketchup pikantny (z pomidorami z Kujaw) WŁOCŁAWEK 480g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 55 opinii

WŁOCŁAWEK Ketchup pikantny (z pomidorami z Kujaw)

480 g
WŁOCŁAWEK
Polska

Cena6,99 zł
14,56 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Ketchup pikantny w butelce jest idealnym dopełnieniem codziennych posiłków, ale też praktycznym dodatkiem do potraw z grilla podczas wspólnego wypadu z przyjaciółmi.

Aromatyczny sos powstaje z dojrzałych pomidorów, których niepodważalne walory wzbogaca dodatek ostrych przypraw. Dzięki nim ketchup zyskuje konkretny, wyczuwalny smak. To idealne dopełnienie dań mięsnych, ale również serów i wędlin.

Ketchup pikantny może być dodatkiem do sosów na zimno do pizzy czy zapiekanek, a także podstawą dipów i innych zimnych czy ciepłych dań.

Cechy

z pomidorami z Kujaw

bez konserwantów

Polski Producent


WŁOCŁAWEK Ketchup pikantny (z pomidorami z Kujaw)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2026
Dostępne warianty
WŁOCŁAWEK Ketchup łagodny (z pomidorami z Kujaw)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
449.00 kJ
5.3%
Wartość energetyczna (kcal)
106.00 kcal
5.3%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
23.00 g
8.8%
w tym cukry (g)
23.00 g
25.6%
Białko (g)
1.70 g
3.4%
Sól (g)
1.60 g
26.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
55 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
super ketchup jak domowy
09.05.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
14,56 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
480 g
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
WŁOCŁAWEK
EAN:
5901248001604
Cena za kg:
14,56 zł/kg
Waga:
480 g
Marka:
WŁOCŁAWEK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5901248001604

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Po otwarciu przechowuj w lodówce.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

Włocławek


Marka standaryzowana

MarkaWłocławek

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ketchup

Wariant pikantny


Opis produktu

Oto Ketchup Włocławek! Ale Państwo znają go przecież, prawda? Od zawsze kultowy, przez wielu uwielbiany. Bo od wielu lat robimy go tak samo. Oryginalna receptura i smak, pyszne pomidory z dodatkiem przecierów warzywnych. Kultowy ketchup Włocławek zamknięty w poręcznej butelce.

Produkty z kategorii Ketchup

5.0
z 77 opinii
KOTLIN Ketchup pikantny 450 g

KOTLIN

Ketchup pikantny

450 g
12,64 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 12 opinii
KOTLIN Ketchup pikantny (bez dodatku cukru) 420 g

KOTLIN

Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)

420 g
19,02 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 33 opinii
KOTLIN Ketchup pikantny (60% mniej kalorii) 420 g

KOTLIN

Ketchup pikantny (60% mniej kalorii)

420 g
19,02 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 58 opinii
HEINZ Ketchup pikantny 570 g

HEINZ

Ketchup pikantny

570 g
21,04 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027
4.9
z 124 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
5.0
z 66 opinii
ROLESKI Ketchup pikantny (bez dodatku cukru) 425 g

ROLESKI

Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
4.9
z 16 opinii
ROLESKI PREMIUM Ketchup pikantny 465 g

ROLESKI PREMIUM

Ketchup pikantny

465 g
18,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
5.0
z 46 opinii
RYBAK Ketchup pikantny (bez octu) - Krzepki Radek 520 g

RYBAK

Ketchup pikantny (bez octu) - Krzepki Radek

520 g
18,83 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027
5.0
z 21 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
5.0
z 55 opinii
WŁOCŁAWEK Ketchup pikantny (z pomidorami z Kujaw) 480 g

WŁOCŁAWEK

Ketchup pikantny (z pomidorami z Kujaw)

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 48 opinii
DEVELEY Premium Ketchup pikantny bezglutenowy 300 g

DEVELEY Premium

Ketchup pikantny bezglutenowy

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027
4.9
z 36 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny 700 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny

700 g
18,27 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2027
4.9
z 25 opinii
HEINZ Ketchup pikantny 455 g

HEINZ

Ketchup pikantny

455 g
21,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
5.0
z 11 opinii
HELLMANNS Ketchup pikantny 470 g

HELLMANNS

Ketchup pikantny

470 g
25,51 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026

Produkty marki WŁOCŁAWEK

4.9
z 81 opinii
WŁOCŁAWEK Ketchup łagodny (z pomidorami z Kujaw) 480 g

WŁOCŁAWEK

Ketchup łagodny (z pomidorami z Kujaw)

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store