Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy
Burgerowe
ROLESKI Sos Wild West
Sos Wild West ROLESKI 310g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 42 opinii

ROLESKI Sos Wild West

310 g
ROLESKI
Polska

Cena7,99 zł
25,77 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 28.11.2026
Dostępne warianty
ROLESKI Sos 3 czosnki
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
42 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
najlepszy sos kentucky
22.07.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
30.06.2026
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2026
0
0
Vladimir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Yauheniya
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Miłka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
KONRAD
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Miłka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
25,77 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
310 g
Dostawca:
ROLESKI
Marka:
ROLESKI
EAN:
5901044034851
Cena za kg:
25,77 zł/kg
Waga:
310 g
Marka:
ROLESKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ROLESKI
EAN:
5901044034851

Produkty z kategorii Burgerowe

5.0
z 42 opinii
ROLESKI Sos Wild West 310 g

ROLESKI

Sos Wild West

310 g
25,77 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.8
z 18 opinii
HEINZ Sos burgerowy (American Style) 230 g

HEINZ

Sos burgerowy (American Style)

230 g
38,22 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027

Produkty marki ROLESKI

5.0
z 117 opinii
ROLESKI Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) 425 g

ROLESKI

Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
5.0
z 66 opinii
ROLESKI Ketchup pikantny (bez dodatku cukru) 425 g

ROLESKI

Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
5.0
z 49 opinii
ROLESKI PREMIUM Ketchup łagodny 465 g

ROLESKI PREMIUM

Ketchup łagodny

465 g
18,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
4.9
z 16 opinii
ROLESKI PREMIUM Ketchup pikantny 465 g

ROLESKI PREMIUM

Ketchup pikantny

465 g
18,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
5.0
z 78 opinii
ROLESKI KETO Ketchup sycylijski do pizzy (bez dodatku cukru) 425 g

ROLESKI KETO

Ketchup sycylijski do pizzy (bez dodatku cukru)

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 28 opinii
ROLESKI KETO Ketchup meksykański (bez dodatku cukru) 425 g

ROLESKI KETO

Ketchup meksykański (bez dodatku cukru)

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.9
z 53 opinii
ROLESKI Musztarda miodowa (z naturalnym miodem) 175 g

ROLESKI

Musztarda miodowa (z naturalnym miodem)

175 g
18,23 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 70 opinii
ROLESKI Musztarda francuska z pełnych ziaren 175 g

ROLESKI

Musztarda francuska z pełnych ziaren

175 g
18,80 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
4.9
z 32 opinii
ROLESKI Musztarda jerozolimska z cebulą i czosnkiem 175 g

ROLESKI

Musztarda jerozolimska z cebulą i czosnkiem

175 g
18,23 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 74 opinii
ROLESKI Musztarda sarepska delikatesowa 175 g

ROLESKI

Musztarda sarepska delikatesowa

175 g
18,23 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.9
z 45 opinii
ROLESKI Musztarda stołowa delikatesowa 175 g

ROLESKI

Musztarda stołowa delikatesowa

175 g
18,23 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.9
z 37 opinii
ROLESKI KETO Sos tysiąca wysp (bez dodatku cukru) 300 g

ROLESKI KETO

Sos tysiąca wysp (bez dodatku cukru)

300 g
24,97 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
4.8
z 13 opinii
ROLESKI Sos 3 czosnki 310 g

ROLESKI

Sos 3 czosnki

310 g
24,16 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
5.0
z 35 opinii
ROLESKI Musztarda staropolska 175 g

ROLESKI

Musztarda staropolska

175 g
18,23 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
5.0
z 25 opinii
ROLESKI Musztarda wikinga 175 g

ROLESKI

Musztarda wikinga

175 g
18,23 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 31 opinii
ROLESKI Dip serowy 220 g

ROLESKI

Dip serowy

220 g
30,86 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store