Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Ketchupy i majonezy
Majonez
Klasyczny
HELLMANNS Majonez babuni (z jajami z chowu na wolnym wybiegu)
Majonez babuni (z jajami z chowu na wolnym wybiegu) HELLMANNS 340ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 119 opinii

HELLMANNS Majonez babuni (z jajami z chowu na wolnym wybiegu)

340 ml
HELLMANNS
Polska

Cena13,99 zł
41,15 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Hellmann's Babuni to delikatny i kremowy majonez o idealnie zbalansowanym słodko-kwaśnym smaku. Wyróżnia się bogatym smakiem i wyjątkowo kremową konsystencją. Tworzony jest z wysokiej jakości składników, takich jak: jaja z wolnego wybiegu i olej rzepakowy. Jest idealny do różnego rodzaju kanapek i bagietek, także tych na ciepło, oraz sałatek, jajek, dipów, frytek, zapiekanych potraw oraz mięs. Jaja z chowu na wolnym wybiegu. Odpowiedni dla wegetarian.


Cechy

bez konserwantów

z wolnego wybiegu

wyjątkowo kremowy


HELLMANNS Majonez babuni (z jajami z chowu na wolnym wybiegu)


Produkt dostępny
Data przydatności: 14.01.2027
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2524.00 kJ
30.0%
Wartość energetyczna (kcal)
603.00 kcal
30.2%
Tłuszcz (g)
64.00 g
91.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
5.10 g
25.5%
Węglowodany (g)
4.70 g
1.8%
w tym cukry (g)
4.00 g
4.4%
Białko (g)
0.80 g
1.6%
Sól (g)
0.99 g
16.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
119 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Tylko ten :)
31.12.2025
0
0
Marzenna
zweryfikowano
Zgłaszam
naljepszy majonez
07.12.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
To nasz ulubiony majonez
01.12.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy
18.09.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne
18.08.2025
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
jeden z lepszych majonezów, gęsty, po otwarciu długo zachowuje świeżość
11.06.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy
16.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
41,15 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
340 ml
Dostawca:
UNILEVER LODY
Marka:
HELLMANNS
EAN:
8720182799821
Cena za kg:
41,15 zł/l
Pojemność:
340 ml
Marka:
HELLMANNS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
UNILEVER LODY
EAN:
8720182799821

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, a po otwarciu w lodówce do 3 miesięcy.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(miesiąc/miesiące/miesięcy):

3


Informacje producenta

Marka

Hellmann's


Marka standaryzowana

MarkaHellmann's

Logotypy stron trzecich

V-Label Vegetarisch (VEBU)


Opis produktu

Hellmann's Babuni to delikatny i kremowy majonez o idealnie zbalansowanym słodko-kwaśnym smaku. Wyróżnia się bogatym smakiem i wyjątkowo kremową konsystencją. Tworzony jest z wysokiej jakości składników, takich jak: jaja z wolnego wybiegu i olej rzepakowy. Jest idealny do różnego rodzaju kanapek i bagietek, także tych na ciepło, oraz sałatek, jajek, dipów, frytek, zapiekanych potraw oraz mięs. Jaja z chowu na wolnym wybiegu. Odpowiedni dla wegetarian.


Oświadczenia żywieniowe

Źródło Omega 3.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Produkt odpowiedni dla wegetarian


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Majonez babuni

Produkty z kategorii Majonez

4.9
z 226 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 510 opinii
WINIARY Majonez dekoracyjny 400 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

400 ml
26,97 zł/l
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
WINIARY Majonez sałatkowy 300 ml

WINIARY

Majonez sałatkowy

300 ml
33,30 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 344 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez Kielecki 170 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez Kielecki

170 ml
32,88 zł/l
Cena5,59 zł
Do koszyka
4.9
z 64 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki lekki 310 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki lekki

310 ml
32,23 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 276 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki 310 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki

310 ml
28,35 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
5.0
z 215 opinii
MOSSO Majonez napoleoński 320 ml

MOSSO

Majonez napoleoński

320 ml
24,97 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2027
5.0
z 303 opinii
WINIARY Majonez dekoracyjny 700 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

700 ml
23,99 zł/l
Cena16,79 zł
Do koszyka
5.0
z 208 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki 500 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 153 opinii
WINIARY Majonez dekoracyjny 250 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

250 ml
31,96 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 78 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez Kielecki 700 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez Kielecki

700 ml
19,70 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
4.9
z 119 opinii
HELLMANNS Majonez babuni (z jajami z chowu na wolnym wybiegu) 340 ml

HELLMANNS

Majonez babuni (z jajami z chowu na wolnym wybiegu)

340 ml
41,15 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
5.0
z 68 opinii
DEVELEY Premium Majonez (bez dodatku cukru) bezglutenowy 400 ml

DEVELEY Premium

Majonez (bez dodatku cukru) bezglutenowy

400 ml
24,97 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.8
z 53 opinii
HELLMANNS Majonez lekki 405 ml

HELLMANNS

Majonez lekki

405 ml
36,52 zł/l
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
4.8
z 28 opinii
ROLESKI Majonez stołowy 285 g

ROLESKI

Majonez stołowy

285 g
22,07 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 1 opinii
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g

FRUKTUS

Majonez rzymski stołowy

850 g
18,81 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
4.7
z 14 opinii
FAMILIJNY Majonez stołowy 260 g

FAMILIJNY

Majonez stołowy

260 g
22,27 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
4.9
z 22 opinii
ROLESKI Majonez stołowy 850 ml

ROLESKI

Majonez stołowy

850 ml
14,11 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027
4.7
z 10 opinii
MAILLE Majonez francuski Fins Gourmet 320 g

MAILLE

Majonez francuski Fins Gourmet

320 g
71,84 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
4.5
z 8 opinii
MAILLE Majonez francuski 320 g

MAILLE

Majonez francuski

320 g
68,72 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka

Produkty marki HELLMANNS

4.9
z 28 opinii
HELLMANNS Ketchup łagodny 477 g

HELLMANNS

Ketchup łagodny

477 g
24,09 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.8
z 53 opinii
HELLMANNS Majonez lekki 405 ml

HELLMANNS

Majonez lekki

405 ml
36,52 zł/l
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
4.7
z 6 opinii
HELLMANNS Majonez truflowy 250 ml

HELLMANNS

Majonez truflowy

250 ml
47,96 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2027
4.7
z 11 opinii
HELLMANNS Sos czosnkowo-ziołowy 250 ml

HELLMANNS

Sos czosnkowo-ziołowy

250 ml
47,96 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 11 opinii
HELLMANNS Ketchup pikantny 470 g

HELLMANNS

Ketchup pikantny

470 g
25,51 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store