Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Ketchupy i majonezy
Majonez
Klasyczny
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki lekki
Majonez kielecki lekki SPOŁEM KIELCE 310ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 64 opinii

SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki lekki

310 ml
SPOŁEM KIELCE
Polska

Cena9,99 zł
32,23 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Majonez Kielecki to kultowa marka majonezu i najważniejszy produkt WSP „Społem”, dostępny na rynku już od 1959 roku. Doskonały smak, kremowa konsystencja i najwyższej jakości składniki sprawiają, że Kielecki od pokoleń cieszy się uznaniem rodzimych i zagranicznych konsumentów oraz ekspertów kulinarnych. Dowodem na to są liczne nagrody i wyróżnienia oraz fakt, że Kielecki to obecnie drugi najchętniej kupowany majonez w naszym kraju. Jego receptura stała się podstawą do opracowana Polskiej Normy majonezu.


Cechy

Jeden z najchętniej wybieranych majonezów w Polsce

Obniżona zawartość cukru o 38% i tłuszczu o 31% w porównaniu do Majonezu Kieleckiego stołowego,

Zawiera cukier i substancję słodzącą,

Z jajek z chowu ściółkowego,

Łączy kremową konsystencję z delikatnym, aczkolwiek wyrazistym smakiem,

Idealny dodatek do dań dietetycznych takich jak m.in. świeże sałatki, warzywa czy burgery drobiowe.


SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki lekki


Produkt dostępny
Dostępne warianty
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1918.00 kJ
22.8%
Wartość energetyczna (kcal)
466.00 kcal
23.3%
Tłuszcz (g)
49.00 g
70.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.70 g
18.5%
Węglowodany (g)
4.20 g
1.6%
w tym cukry (g)
1.30 g
1.4%
Białko (g)
1.20 g
2.4%
Sól (g)
1.30 g
21.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
64 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Sprawdzona firma, kupuję produkty od lat W ostatnim czasie korzystam z lekkiego i też jestem zadowolona Trochę przeraża mnie cena ,ale każdy ma wybór
15.02.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
od lat kupuję majonez kielecki Od niedawna wersje lekką Bardzo mi odpowiadają❤️ produkty tej firmy ❤️❤️❤️
14.01.2026
0
0
Luiza
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy. Nie tak wyraźny w smaku jak zwykły kielecki, ale i tak o niebo lepszy od innych majonezów.
10.10.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Od zawsze kupuje kielecki Ten lekki też mi odpowiada
25.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
32,23 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
310 ml
Dostawca:
SPOŁEM
Marka:
SPOŁEM KIELCE
EAN:
5900242000385
Cena za kg:
32,23 zł/l
Pojemność:
310 ml
Marka:
SPOŁEM KIELCE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SPOŁEM
EAN:
5900242000385

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 2°C do 20°C, w miejscach czystych, suchych, ciemnych lub oświetlonych światłem rozproszonym, a po otwarciu słoika w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(tydzień/tygodnie/tygodni):

2


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 20


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Majonez Kielecki


Marka producenta

MarkaSpołem Kielce

Marka standaryzowana

MarkaMajonez Kielecki

Opis produktu

Majonez Kielecki to kultowa marka majonezu i najważniejszy produkt WSP „Społem”, dostępny na rynku już od 1959 roku. Doskonały smak, kremowa konsystencja i najwyższej jakości składniki sprawiają, że Kielecki od pokoleń cieszy się uznaniem rodzimych i zagranicznych konsumentów oraz ekspertów kulinarnych. Dowodem na to są liczne nagrody i wyróżnienia oraz fakt, że Kielecki to obecnie drugi najchętniej kupowany majonez w naszym kraju. Jego receptura stała się podstawą do opracowana Polskiej Normy majonezu.


O marce

Majonez Kielecki to najmocniejsza marka w portfolio WSP „Społem”. Uwielbiana i rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju. Przez niektórych konsumentów uznawana wręcz za kultową. To także specjał cieszący się ogromnym zaufaniem ekspertów, czego wyrazem są liczne nagrody i wyróżnienia branżowe oraz znaki jakości.


O producencie

Reklama TV, Reklama w Internecie (doublebillboard, video spoty, portale VOD), Materiały POS, Socjal Media, Działania PR, lokowanie produktu, reklama prasowa, konkursy konsumenckie.


Podzielony opis produktu

Functional Name Majonez Kielecki

Variant lekki

Produkty z kategorii Majonez

4.9
z 226 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 215 opinii
MOSSO Majonez napoleoński 320 ml

MOSSO

Majonez napoleoński

320 ml
24,97 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2027
4.9
z 64 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki lekki 310 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki lekki

310 ml
32,23 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 276 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki 310 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki

310 ml
28,35 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
5.0
z 344 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez Kielecki 170 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez Kielecki

170 ml
32,88 zł/l
Cena5,59 zł
Do koszyka
5.0
z 68 opinii
DEVELEY Premium Majonez (bez dodatku cukru) bezglutenowy 400 ml

DEVELEY Premium

Majonez (bez dodatku cukru) bezglutenowy

400 ml
24,97 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 14 opinii
WINIARY Majonez sałatkowy 300 ml

WINIARY

Majonez sałatkowy

300 ml
33,30 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 208 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki 500 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 302 opinii
WINIARY Majonez dekoracyjny 700 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

700 ml
23,99 zł/l
Cena16,79 zł
Do koszyka
5.0
z 78 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez Kielecki 700 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez Kielecki

700 ml
19,70 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
5.0
z 510 opinii
WINIARY Majonez dekoracyjny 400 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

400 ml
26,97 zł/l
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.8
z 28 opinii
ROLESKI Majonez stołowy 285 g

ROLESKI

Majonez stołowy

285 g
22,07 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.9
z 153 opinii
WINIARY Majonez dekoracyjny 250 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

250 ml
31,96 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 119 opinii
HELLMANNS Majonez babuni (z jajami z chowu na wolnym wybiegu) 340 ml

HELLMANNS

Majonez babuni (z jajami z chowu na wolnym wybiegu)

340 ml
41,15 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
4.8
z 53 opinii
HELLMANNS Majonez lekki 405 ml

HELLMANNS

Majonez lekki

405 ml
36,52 zł/l
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
4.7
z 14 opinii
FAMILIJNY Majonez stołowy 260 g

FAMILIJNY

Majonez stołowy

260 g
22,27 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g

FRUKTUS

Majonez rzymski stołowy

850 g
18,81 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
4.9
z 22 opinii
ROLESKI Majonez stołowy 850 ml

ROLESKI

Majonez stołowy

850 ml
14,11 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027
4.7
z 10 opinii
MAILLE Majonez francuski Fins Gourmet 320 g

MAILLE

Majonez francuski Fins Gourmet

320 g
71,84 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
4.5
z 8 opinii
MAILLE Majonez francuski 320 g

MAILLE

Majonez francuski

320 g
68,72 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka

Produkty marki SPOŁEM KIELCE

5.0
z 228 opinii
SPOŁEM KIELCE Ocet spirytusowy (10%) 500 ml

SPOŁEM KIELCE

Ocet spirytusowy (10%)

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 103 opinii
SPOŁEM KIELCE Musztarda kielecka sarepska 190 g

SPOŁEM KIELCE

Musztarda kielecka sarepska

190 g
15,74 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 62 opinii
SPOŁEM KIELCE Musztarda kielecka delikatesowa 190 g

SPOŁEM KIELCE

Musztarda kielecka delikatesowa

190 g
15,74 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
SPOŁEM KIELCE Musztarda kielecka czeska 190 g

SPOŁEM KIELCE

Musztarda kielecka czeska

190 g
15,74 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 276 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki 310 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki

310 ml
28,35 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
5.0
z 344 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez Kielecki 170 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez Kielecki

170 ml
32,88 zł/l
Cena5,59 zł
Do koszyka
5.0
z 208 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki 500 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 78 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez Kielecki 700 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez Kielecki

700 ml
19,70 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
4.8
z 45 opinii
SPOŁEM KIELCE Chrzan luksusowy 180 g

SPOŁEM KIELCE

Chrzan luksusowy

180 g
26,06 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store