Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Chrzan
Klasyczny
SPOŁEM KIELCE Chrzan luksusowy
Chrzan luksusowy SPOŁEM KIELCE 180g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 45 opinii

SPOŁEM KIELCE Chrzan luksusowy

180 g
SPOŁEM KIELCE

Cena4,69 zł
26,06 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Chrzan Luksusowy to jeden z najnowszych rarytasów w ofercie WSP „Społem”. Idealna propozycja dla osób lubiących tradycyjne, wyraziste dodatki kulinarne a równocześnie poszukujących najwyższej jakości. Jego wyróżnikiem jest ostry smak i aromat uzyskany dzięki bardzo wysokiej zawartości świeżego korzenia chrzanu w składzie, bo aż 70%. Pod tym względem nasz produkt pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencji, w przypadku której poziom ten wynosi najczęściej ok. 50-60%.


Cechy

Dla wielbicieli ostrych wrażeń kulinarnych

Wyjątkowo mocny smak i aromat

Aż 70% zawartości korzenia chrzanu

Doskonały dodatek do mięs pieczonych, kiełbas, wędlin, sosów i zup


SPOŁEM KIELCE Chrzan luksusowy


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
432.00 kJ
5.1%
Wartość energetyczna (kcal)
103.00 kcal
5.2%
Tłuszcz (g)
1.90 g
2.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
17.00 g
6.5%
w tym cukry (g)
14.00 g
15.6%
Białko (g)
2.40 g
4.8%
Sól (g)
0.65 g
10.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
45 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
84%
4
16%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny.
19.06.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest mocny
18.06.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.10.2026
0
0
Ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.09.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.07.2026
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Henryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Iza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.03.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.01.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
26,06 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
180 g
Dostawca:
SPOŁEM
Marka:
SPOŁEM KIELCE
EAN:
5900242004796
Cena za kg:
26,06 zł/kg
Waga:
180 g
Marka:
SPOŁEM KIELCE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SPOŁEM
EAN:
5900242004796

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze nie niższej niż 4°C i nie wyższej niż 20°C, a po otwarciu w lodówce.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 4

Maks. temp. °C 20


Informacje producenta

Marka producenta

MarkaSpołem Kielce

Marka standaryzowana

MarkaUnbranded

Podmarka

Sub Brand Name Chrzan


Opis produktu

Chrzan Luksusowy to jeden z najnowszych rarytasów w ofercie WSP „Społem”. Idealna propozycja dla osób lubiących tradycyjne, wyraziste dodatki kulinarne a równocześnie poszukujących najwyższej jakości. Jego wyróżnikiem jest ostry smak i aromat uzyskany dzięki bardzo wysokiej zawartości świeżego korzenia chrzanu w składzie, bo aż 70%. Pod tym względem nasz produkt pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencji, w przypadku której poziom ten wynosi najczęściej ok. 50-60%.


O marce

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” to polska firma o 100-letnim doświadczeniu. Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu najlepszych specjalistów, udało nam się zbudować mocną markę, która cieszy się zaufaniem konsumentów oraz partnerów biznesowych w kraju i za granicą.


O producencie

Materiały POS, Socjal Media, Działania PR, lokowanie produktu, reklama prasowa, konkursy konsumenckie.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Chrzan luksusowy

Produkty z kategorii Klasyczny

4.9
z 293 opinii
KRAKUS Chrzan 180 g

KRAKUS

Chrzan

180 g
27,72 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 96 opinii
POLONAISE Chrzan tarty 180 g

POLONAISE

Chrzan tarty

180 g
26,61 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
4.9
z 60 opinii
LUNIAK Chrzan extra Wieluński 230 g

LUNIAK

Chrzan extra Wieluński

230 g
43,43 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
KROKUS Chrzan tarty 180 g

KROKUS

Chrzan tarty

180 g
55,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 102 opinii
ROLNIK Chrzan tarty 190 g

ROLNIK

Chrzan tarty

190 g
19,95 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.8
z 45 opinii
SPOŁEM KIELCE Chrzan luksusowy 180 g

SPOŁEM KIELCE

Chrzan luksusowy

180 g
26,06 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka

Produkty marki SPOŁEM KIELCE

5.0
z 344 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez Kielecki 170 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez Kielecki

170 ml
32,88 zł/l
Cena5,59 zł
Do koszyka
5.0
z 276 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki 310 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki

310 ml
28,35 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.9
z 64 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki lekki 310 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki lekki

310 ml
32,23 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 228 opinii
SPOŁEM KIELCE Ocet spirytusowy (10%) 500 ml

SPOŁEM KIELCE

Ocet spirytusowy (10%)

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 208 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki 500 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 103 opinii
SPOŁEM KIELCE Musztarda kielecka sarepska 190 g

SPOŁEM KIELCE

Musztarda kielecka sarepska

190 g
15,74 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 62 opinii
SPOŁEM KIELCE Musztarda kielecka delikatesowa 190 g

SPOŁEM KIELCE

Musztarda kielecka delikatesowa

190 g
15,74 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
SPOŁEM KIELCE Musztarda kielecka czeska 190 g

SPOŁEM KIELCE

Musztarda kielecka czeska

190 g
15,74 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 78 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez Kielecki 700 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez Kielecki

700 ml
19,70 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store