Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Chrzan
Klasyczny
LUNIAK Chrzan extra Wieluński
Chrzan extra Wieluński LUNIAK 230g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 60 opinii

LUNIAK Chrzan extra Wieluński

230 g
LUNIAK
Polska

Cena9,99 zł
43,43 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
60 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
ALINA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry w smaku ❤️ i skład również. 💪
10.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Osobiście uważam go za jeden z najlepszych chrzanów a odejmuję 1 gwiazdkę za pirosiarczyn którego jest wprawdzie 0,2% n akilogram czyli malutko ale zawsze ... :( Poza tym polecam bo zawartość chcrzanu jest 70-75% a to jest dużo i nie ma żadnych uzupełniaczy typu mleko w proszku czyli prawdziwy dobry produkt.❤️
10.01.2026
4
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry skład
01.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry, ale niestety zawiera niezdrowy dodatek - pirosiarczyn sodu
14.04.2025
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
43,43 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
230 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
LUNIAK
EAN:
5907609421159
Cena za kg:
43,43 zł/kg
Waga:
230 g
Marka:
LUNIAK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5907609421159

Produkty z kategorii Klasyczny

4.9
z 292 opinii
KRAKUS Chrzan 180 g

KRAKUS

Chrzan

180 g
27,72 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 96 opinii
POLONAISE Chrzan tarty 180 g

POLONAISE

Chrzan tarty

180 g
26,61 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
4.9
z 60 opinii
LUNIAK Chrzan extra Wieluński 230 g

LUNIAK

Chrzan extra Wieluński

230 g
43,43 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 102 opinii
ROLNIK Chrzan tarty 190 g

ROLNIK

Chrzan tarty

190 g
19,95 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 34 opinii
KROKUS Chrzan tarty 180 g

KROKUS

Chrzan tarty

180 g
55,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 44 opinii
SPOŁEM KIELCE Chrzan luksusowy 180 g

SPOŁEM KIELCE

Chrzan luksusowy

180 g
26,06 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka

Produkty marki LUNIAK

5.0
z 13 opinii
LUNIAK Sałatka obiadowa 860 g

LUNIAK

Sałatka obiadowa

860 g
13,71 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store