Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Ketchupy i majonezy
Majonez
Klasyczny
ROLESKI Majonez stołowy
Majonez stołowy ROLESKI 850ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 22 opinii

ROLESKI Majonez stołowy

850 ml
ROLESKI
Polska

Cena11,99 zł
14,11 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 14.02.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2847.00 kJ
33.9%
Wartość energetyczna (kcal)
692.00 kcal
34.6%
Tłuszcz (g)
75.00 g
107.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
5.90 g
29.5%
Węglowodany (g)
2.50 g
1.0%
w tym cukry (g)
2.50 g
2.8%
Białko (g)
0.70 g
1.4%
Sól (g)
0.50 g
8.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
22 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze
08.04.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2026
0
0
Malwina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Irmina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.03.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Krzysztofa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
PIOTR
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Kaja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.01.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
rafal.kochanowicz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Biba
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.12.2025
0
0
Lina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
Lucyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
0
0
Lina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.10.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.09.2025
0
0
Nina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
14,11 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
850 ml
Dostawca:
ROLESKI
Marka:
ROLESKI
EAN:
5901044001396
Cena za kg:
14,11 zł/l
Pojemność:
850 ml
Marka:
ROLESKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ROLESKI
EAN:
5901044001396

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechować w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Nie zamrażać.


Informacje producenta

Marka

Firma Roleski


Marka standaryzowana

MarkaFirma Roleski

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


O marce

Spróbuj! Polubisz. Roleski.


O producencie

Firma Rodzinna


Dodatkowe informacje

W 100 % polski kapitał


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Majonez

Wariant stołowy

Produkty z kategorii Majonez

4.9
z 226 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 510 opinii
WINIARY Majonez dekoracyjny 400 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

400 ml
26,97 zł/l
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
WINIARY Majonez sałatkowy 300 ml

WINIARY

Majonez sałatkowy

300 ml
33,30 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 344 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez Kielecki 170 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez Kielecki

170 ml
32,88 zł/l
Cena5,59 zł
Do koszyka
5.0
z 276 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki 310 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki

310 ml
28,35 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.9
z 64 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki lekki 310 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki lekki

310 ml
32,23 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 215 opinii
MOSSO Majonez napoleoński 320 ml

MOSSO

Majonez napoleoński

320 ml
24,97 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2027
5.0
z 302 opinii
WINIARY Majonez dekoracyjny 700 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

700 ml
23,99 zł/l
Cena16,79 zł
Do koszyka
5.0
z 208 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki 500 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 153 opinii
WINIARY Majonez dekoracyjny 250 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

250 ml
31,96 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 119 opinii
HELLMANNS Majonez babuni (z jajami z chowu na wolnym wybiegu) 340 ml

HELLMANNS

Majonez babuni (z jajami z chowu na wolnym wybiegu)

340 ml
41,15 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
5.0
z 78 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez Kielecki 700 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez Kielecki

700 ml
19,70 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
5.0
z 68 opinii
DEVELEY Premium Majonez (bez dodatku cukru) bezglutenowy 400 ml

DEVELEY Premium

Majonez (bez dodatku cukru) bezglutenowy

400 ml
24,97 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.8
z 53 opinii
HELLMANNS Majonez lekki 405 ml

HELLMANNS

Majonez lekki

405 ml
36,52 zł/l
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
4.8
z 28 opinii
ROLESKI Majonez stołowy 285 g

ROLESKI

Majonez stołowy

285 g
22,07 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.7
z 14 opinii
FAMILIJNY Majonez stołowy 260 g

FAMILIJNY

Majonez stołowy

260 g
22,27 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g

FRUKTUS

Majonez rzymski stołowy

850 g
18,81 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
4.9
z 22 opinii
ROLESKI Majonez stołowy 850 ml

ROLESKI

Majonez stołowy

850 ml
14,11 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027
4.7
z 10 opinii
MAILLE Majonez francuski Fins Gourmet 320 g

MAILLE

Majonez francuski Fins Gourmet

320 g
71,84 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
4.5
z 8 opinii
MAILLE Majonez francuski 320 g

MAILLE

Majonez francuski

320 g
68,72 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka

Produkty marki ROLESKI

5.0
z 117 opinii
ROLESKI Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) 425 g

ROLESKI

Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
5.0
z 66 opinii
ROLESKI Ketchup pikantny (bez dodatku cukru) 425 g

ROLESKI

Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
5.0
z 78 opinii
ROLESKI KETO Ketchup sycylijski do pizzy (bez dodatku cukru) 425 g

ROLESKI KETO

Ketchup sycylijski do pizzy (bez dodatku cukru)

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 28 opinii
ROLESKI KETO Ketchup meksykański (bez dodatku cukru) 425 g

ROLESKI KETO

Ketchup meksykański (bez dodatku cukru)

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
5.0
z 49 opinii
ROLESKI PREMIUM Ketchup łagodny 465 g

ROLESKI PREMIUM

Ketchup łagodny

465 g
18,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
4.9
z 16 opinii
ROLESKI PREMIUM Ketchup pikantny 465 g

ROLESKI PREMIUM

Ketchup pikantny

465 g
18,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
5.0
z 42 opinii
ROLESKI Sos Wild West 310 g

ROLESKI

Sos Wild West

310 g
25,77 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.8
z 13 opinii
ROLESKI Sos 3 czosnki 310 g

ROLESKI

Sos 3 czosnki

310 g
24,16 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
5.0
z 74 opinii
ROLESKI Musztarda sarepska delikatesowa 175 g

ROLESKI

Musztarda sarepska delikatesowa

175 g
18,23 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.9
z 45 opinii
ROLESKI Musztarda stołowa delikatesowa 175 g

ROLESKI

Musztarda stołowa delikatesowa

175 g
18,23 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.9
z 53 opinii
ROLESKI Musztarda miodowa (z naturalnym miodem) 175 g

ROLESKI

Musztarda miodowa (z naturalnym miodem)

175 g
18,23 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 70 opinii
ROLESKI Musztarda francuska z pełnych ziaren 175 g

ROLESKI

Musztarda francuska z pełnych ziaren

175 g
18,80 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
4.9
z 32 opinii
ROLESKI Musztarda jerozolimska z cebulą i czosnkiem 175� g

ROLESKI

Musztarda jerozolimska z cebulą i czosnkiem

175 g
18,23 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
4.9
z 37 opinii
ROLESKI KETO Sos tysiąca wysp (bez dodatku cukru) 300 g

ROLESKI KETO

Sos tysiąca wysp (bez dodatku cukru)

300 g
24,97 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
4.8
z 12 opinii
ROLESKI Majonez wegański 285 ml

ROLESKI

Majonez wegański

285 ml
26,28 zł/l
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.8
z 28 opinii
ROLESKI Majonez stołowy 285 g

ROLESKI

Majonez stołowy

285 g
22,07 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store