Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Ketchupy i majonezy
Majonez
Klasyczny
WINIARY Majonez dekoracyjny
Majonez dekoracyjny WINIARY 700ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 301 opinii

WINIARY Majonez dekoracyjny

700 ml
WINIARY
Polska

Cena16,79 zł
23,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Majonez dekoracyjny Winiary to idealny dodatek do sosów lub sałatek. Majonez to bardzo popularny produkt w polskiej kuchni, który znajduje się na półce chyba w każdym domu. Idealnie komponuje się z jajkami, zapewniając im doskonały smak.

Majonez dekoracyjny, jak sama nazwa wskazuje, używany bywa również do dekoracji smacznych przekąsek. Świetnie sprawdza się na kanapkach, jest niezbędnym składnikiem sosów jogurtowych oraz bardzo powszechnym dodatkiem do sałatek warzywnych. Wyjątkowy smak majonezu nadaje potrawom osobliwego charakteru.

Majonez - pyszny dodatek:

  • Jajka z majonezem to doskonała opcja na śniadanie lub kolację
  • Sałatka warzywna najlepsza z majonezem
  • Majonez dekoracyjny to świetny dodatek do kanapek

Cechy

jaja ściółkowe

bez konserwantów

PCBC Certyfikat Q


WINIARY Majonez dekoracyjny


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2898.00 kJ
34.5%
Wartość energetyczna (kcal)
704.00 kcal
35.2%
Tłuszcz (g)
76.30 g
109.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
5.30 g
26.5%
Węglowodany (g)
2.90 g
1.1%
w tym cukry (g)
2.30 g
2.6%
Błonnik (g)
0.00 g
Białko (g)
1.50 g
3.0%
Sól (g)
0.60 g
10.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
301 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre🚀
11.06.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Uwielbiamy z żoną ten majonez.
25.04.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo doby💯
01.04.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre👍️
04.02.2026
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupiłem, bo nie było Kieleckiego, smakuje jak tłuste pomyje :(
10.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze najlepszy i bardzo świeży
19.12.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, gęsty majonez
01.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
To nie kwestia Frisco, to stosunek do marki
05.10.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Tylko Dekoracyjny Winiary mi smakuje❤️
31.05.2025
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny produkt 😁
14.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
23,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
700 ml
Dostawca:
NESTLE
Marka:
WINIARY
EAN:
5900085011029
Cena za kg:
23,99 zł/l
Pojemność:
700 ml
Marka:
WINIARY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
5900085011029

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w miejscu suchym, zaciemnionym i chłodnym (zalecana temperatura 4°C - 20°C), a po otwarciu słoika w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(tydzień/tygodnie/tygodni):

2


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 4

Maks. temp. °C 20


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przygotowanie i stosowanie

Zastosowanie: do sałatek, kanapek, jaj, wędlin na zimno.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.


Informacje producenta

Marka

Winiary


Marka standaryzowana

MarkaWiniary

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Majonez Dekoracyjny WINIARY – niezastąpiony w Twojej kuchni! Gęsty, kremowy Majonez Dekoracyjny WINIARY wzbogaca smak domowych posiłków - doskonały zarówno na co dzień, jak i od święta. Przygotowany z najwyższej jakości składników według oryginalnej receptury, zdobył uznanie Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji (certyfikat Q). Świetnie sprawdza się jako dodatek do sałatek, kanapek, eleganckich przystawek z jaj, warzyw, serów, ryb i wędlin. Doskonały również jako baza do fantazyjnych dipów z twarożkiem, jogurtem, śmietaną oraz ulubionymi dodatkami (ziołami, keczupem, musztardą itp.). • Podkreśla i wzbogaca smak każdej potrawy. • Idealnie łączy składniki dzięki kremowej konsystencji. • Niezastąpiony do dekorowania jaj, serów, wędlin i ryb. • Przygotowany na bazie jaj ściółkowych.


Dodatkowe informacje

Smaczne inspiracje na majonezdekoracyjny.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Majonez Dekoracyjny


O marce

Wspólnie z Winiary możesz codziennie cieszyć się prawdziwie domowym posiłkiem, niezależnie od tego, jak wiele masz na głowie. Wygodne, odpowiednio bogate w wartości odżywcze i przede wszystkim smaczne - takie właśnie jest gotowanie z Winiary. Już od ponad 75 lat nasze produkty są jednymi z najczęściej wybieranych przez Polaków wyrobów kulinarnych. Jest to możliwe dzięki bogatemu portfolio marki zawierającemu ponad 200 różnorodnych dań, zup, bulionów, sosów, majonezów, przypraw, galaretek, kisielów oraz budyniów. Po sprawdzone przepisy, liczne inspiracje i pomysły na każdy dzień, zapraszamy Cię na winiary.pl, jedną z najpopularniejszych stron kulinarnych w Polsce.

O producencie

Nestlé Jedz smacznie, żyj zdrowo

Produkty z kategorii Majonez

4.9
z 225 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 508 opinii
WINIARY Majonez dekoracyjny 400 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

400 ml
26,97 zł/l
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
WINIARY Majonez sałatkowy 300 ml

WINIARY

Majonez sałatkowy

300 ml
33,30 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 344 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez Kielecki 170 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez Kielecki

170 ml
32,88 zł/l
Cena5,59 zł
Do koszyka
5.0
z 276 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki 310 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki

310 ml
28,35 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.9
z 64 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki lekki 310 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki lekki

310 ml
32,23 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 215 opinii
MOSSO Majonez napoleoński 320 ml

MOSSO

Majonez napoleoński

320 ml
24,97 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2027
5.0
z 301 opinii
WINIARY Majonez dekoracyjny 700 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

700 ml
23,99 zł/l
Cena16,79 zł
Do koszyka
5.0
z 208 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki 500 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 153 opinii
WINIARY Majonez dekoracyjny 250 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

250 ml
31,96 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 119 opinii
HELLMANNS Majonez babuni (z jajami z chowu na wolnym wybiegu) 340 ml

HELLMANNS

Majonez babuni (z jajami z chowu na wolnym wybiegu)

340 ml
41,15 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
5.0
z 78 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez Kielecki 700 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez Kielecki

700 ml
19,70 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
5.0
z 68 opinii
DEVELEY Premium Majonez (bez dodatku cukru) bezglutenowy 400 ml

DEVELEY Premium

Majonez (bez dodatku cukru) bezglutenowy

400 ml
24,97 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.8
z 53 opinii
HELLMANNS Majonez lekki 405 ml

HELLMANNS

Majonez lekki

405 ml
36,52 zł/l
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
4.8
z 28 opinii
ROLESKI Majonez stołowy 285 g

ROLESKI

Majonez stołowy

285 g
22,07 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.7
z 14 opinii
FAMILIJNY Majonez stołowy 260 g

FAMILIJNY

Majonez stołowy

260 g
22,27 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g

FRUKTUS

Majonez rzymski stołowy

850 g
18,81 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
4.9
z 22 opinii
ROLESKI Majonez stołowy 850 ml

ROLESKI

Majonez stołowy

850 ml
14,11 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027
4.7
z 10 opinii
MAILLE Majonez francuski Fins Gourmet 320 g

MAILLE

Majonez francuski Fins Gourmet

320 g
71,84 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
4.5
z 8 opinii
MAILLE Majonez francuski 320 g

MAILLE

Majonez francuski

320 g
68,72 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka

Produkty marki WINIARY

4.9
z 225 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 208 opinii
WINIARY Bulion warzywny 160 g

WINIARY

Bulion warzywny

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 191 opinii
WINIARY Bulion drobiowy 160 g

WINIARY

Bulion drobiowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 93 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 62 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 121 opinii
WINIARY Barszcz biały (na 4 porcje) 66 g

WINIARY

Barszcz biały (na 4 porcje)

66 g
42,27 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 62 opinii
WINIARY Bulion wołowy 160 g

WINIARY

Bulion wołowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 35 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy 38 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy

38 g
35,53 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 32 opinii
WINIARY Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

WINIARY

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 46 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 17 opinii
WINIARY Budyń Pistacja-Malina (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń Pistacja-Malina (bez cukru)

35 g
50,00 zł/kg
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 44 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy 63 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy

63 g
27,78 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 20 opinii
WINIARY Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store