Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy
Czosnkowy
HELLMANNS Sos czosnkowo-ziołowy
Sos czosnkowo ziołowy HELLMANNS 250ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 11 opinii

HELLMANNS Sos czosnkowo-ziołowy

250 ml
HELLMANNS
Polska

Cena11,99 zł
47,96 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 27.11.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1239.00 kJ
14.8%
Wartość energetyczna (kcal)
296.00 kcal
14.8%
Tłuszcz (g)
26.00 g
37.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.10 g
10.5%
Węglowodany (g)
13.00 g
5.0%
w tym cukry (g)
9.10 g
10.1%
Białko (g)
1.20 g
2.4%
Sól (g)
1.50 g
25.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
11 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
73%
4
27%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.09.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.09.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2026
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.09.2025
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0
Aldona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2025
0
0
Pola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
47,96 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
UNILEVER LODY
Marka:
HELLMANNS
EAN:
8711200473960
Cena za kg:
47,96 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
HELLMANNS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
UNILEVER LODY
EAN:
8711200473960

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, a po otwarciu w lodówce do 30 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

30


Informacje producenta

Marka

Hellmann's


Marka standaryzowana

MarkaHellmann's

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sos

Wariant z czosnkiem i natką pietruszki

Produkty z kategorii Czosnkowy

4.8
z 42 opinii
Nowość
DEVELEY Sos czosnkowy bezglutenowy 410 g

DEVELEY

Sos czosnkowy bezglutenowy

410 g
17,05 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
4.8
z 13 opinii
ROLESKI Sos 3 czosnki 310 g

ROLESKI

Sos 3 czosnki

310 g
24,16 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
5.0
z 24 opinii
HEINZ Sos czosnkowy (Greek Style) 220 ml

HEINZ

Sos czosnkowy (Greek Style)

220 ml
39,95 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2027
4.7
z 11 opinii
HELLMANNS Sos czosnkowo-ziołowy 250 ml

HELLMANNS

Sos czosnkowo-ziołowy

250 ml
47,96 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026

Produkty marki HELLMANNS

4.9
z 119 opinii
HELLMANNS Majonez babuni (z jajami z chowu na wolnym wybiegu) 340 ml

HELLMANNS

Majonez babuni (z jajami z chowu na wolnym wybiegu)

340 ml
41,15 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
4.8
z 53 opinii
HELLMANNS Majonez lekki 405 ml

HELLMANNS

Majonez lekki

405 ml
36,52 zł/l
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
4.9
z 28 opinii
HELLMANNS Ketchup łagodny 477 g

HELLMANNS

Ketchup łagodny

477 g
24,09 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.7
z 6 opinii
HELLMANNS Majonez truflowy 250 ml

HELLMANNS

Majonez truflowy

250 ml
47,96 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2027
5.0
z 11 opinii
HELLMANNS Ketchup pikantny 470 g

HELLMANNS

Ketchup pikantny

470 g
25,51 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store