Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy
Czosnkowy
DEVELEY Sos czosnkowy bezglutenowy
Sos czosnkowy bezglutenowy DEVELEY 410g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość
4.8
z 42 opinii

DEVELEY Sos czosnkowy bezglutenowy

410 g
DEVELEY
Polska

Cena6,99 zł
17,05 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Sos czosnkowy Develey to wyborny sos o kremowej konsystencji i delikatnym smaku czosnku, wyprodukowany w oparciu o tradycyjną recepturę. Wyważony, niepowtarzalny smak sosu jest zasługą dodatku aromatycznych przypraw, w tym charakterystycznej, pikantnej gorczycy.

Sos czosnkowy znakomicie podkreśla smak wędlin i żółtego sera. Nadaje się na kanapki oraz do przyprawiania sałatek czy przekąsek. Wydobywa głębię smaku z mięsa pieczonego i grillowanego. Komponuje się z warzywami z ziemniakami w mundurkach.

Powody, dla których warto wybrać sos czosnkowy:

  • Wysokie walory smakowe – wyrazisty smak
  • Gładka konsystencja z widocznymi drobinkami przypraw
  • Praktyczne opakowanie

Cechy

produkt bezglutenowy

odpowiedni dla wegetarian

źródło omega-3

z naturalną solą kamienną

bez dodatku substancji konserwujących

bez dodatku sztucznych aromatów

bez dodatku wzmacniaczy smaku

bez dodatku barwników


DEVELEY Sos czosnkowy bezglutenowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 17.01.2027
Dostępne warianty
DEVELEY Sos 100 wysp bezglutenowy
Pokaż wszystkie
Tagi
nowości
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
927.00 kJ
11.0%
Wartość energetyczna (kcal)
224.00 kcal
11.2%
Tłuszcz (g)
20.00 g
28.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.50 g
7.5%
Węglowodany (g)
8.90 g
3.4%
w tym cukry (g)
5.00 g
5.6%
Białko (g)
0.80 g
1.6%
Sól (g)
1.60 g
26.7%
Kwasy tłuszczowe Omega 3 (g)
1.00 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
42 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny
17.09.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny
09.05.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.08.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.07.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2026
0
0
Ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.05.2026
0
0
Wioletta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.04.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.03.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Daniel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.11.2025
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,05 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
410 g
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
Marka:
DEVELEY
EAN:
5906425140947
Cena za kg:
17,05 zł/kg
Waga:
410 g
Marka:
DEVELEY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
EAN:
5906425140947

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przed pierwszym użyciem odkręcić nakrętkę i usunąć zabezpieczenie. Pamiętaj: przed użyciem wstrząśnij.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i numer partii pod etykietą. Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

DEVELEY


Marka standaryzowana

MarkaDeveley

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Klasyczny sos z dodatkiem czosnku oraz starannie dobranych ziół i wyselekcjonowanych przypraw. Spróbuj z: wrapem, stekiem, frytkami


Oświadczenia żywieniowe

źródło omega-3


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Produkt odpowiedni dla wegetarian


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sos

Wariant czosnkowy


Informacje o dodatkach: pozostały tekst

Bez dodatku wzmacniaczy smaku.
Bez dodatku barwników.
Bez dodatku substancji konserwujących.


Dodatkowe informacje

Znajdź nas na Facebooku

Produkty z kategorii Czosnkowy

4.8
z 42 opinii
Nowość
DEVELEY Sos czosnkowy bezglutenowy 410 g

DEVELEY

Sos czosnkowy bezglutenowy

410 g
17,05 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
4.8
z 13 opinii
ROLESKI Sos 3 czosnki 310 g

ROLESKI

Sos 3 czosnki

310 g
24,16 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
5.0
z 24 opinii
HEINZ Sos czosnkowy (Greek Style) 220 ml

HEINZ

Sos czosnkowy (Greek Style)

220 ml
39,95 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2027
4.7
z 11 opinii
HELLMANNS Sos czosnkowo-ziołowy 250 ml

HELLMANNS

Sos czosnkowo-ziołowy

250 ml
47,96 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026

Produkty marki DEVELEY

5.0
z 78 opinii
DEVELEY Majonez wegański 390 g

DEVELEY

Majonez wegański

390 g
23,05 zł/kg
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
5.0
z 51 opinii

21% taniej

DEVELEY Premium Ketchup (bez dodatku cukru) bezglutenowy 260 g

DEVELEY Premium

Ketchup (bez dodatku cukru) bezglutenowy

260 g
20,73 zł/kg
Cena promocyjna5,39 zł
6,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
4.9
z 108 opinii
DEVELEY Premium Ketchup (z mniejszą zawartością cukru) bezglutenowy 290 g

DEVELEY Premium

Ketchup (z mniejszą zawartością cukru) bezglutenowy

290 g
20,66 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
4.9
z 57 opinii
DEVELEY Ketchup łagodny (dla dzieci) bezglutenowy 450 g

DEVELEY

Ketchup łagodny (dla dzieci) bezglutenowy

450 g
15,53 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2027
5.0
z 33 opinii
DEVELEY Sos Mayo Sriracha (w stylu tajskim) 300 ml

DEVELEY

Sos Mayo Sriracha (w stylu tajskim)

300 ml
25,97 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-04-2027
5.0
z 20 opinii
DEVELEY Sos Sweet Chili (w stylu chińskim) 300 ml

DEVELEY

Sos Sweet Chili (w stylu chińskim)

300 ml
25,97 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
5.0
z 68 opinii
DEVELEY Premium Majonez (bez dodatku cukru) bezglutenowy 400 ml

DEVELEY Premium

Majonez (bez dodatku cukru) bezglutenowy

400 ml
24,97 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
5.0
z 15 opinii
DEVELEY Sos 100 wysp bezglutenowy 410 g

DEVELEY

Sos 100 wysp bezglutenowy

410 g
19,00 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027
4.9
z 44 opinii
DEVELEY Premium Musztarda Dijon bezglutenowa 270 g

DEVELEY Premium

Musztarda Dijon bezglutenowa

270 g
22,93 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
5.0
z 49 opinii
DEVELEY Premium Musztarda miodowa bezglutenowa 270 g

DEVELEY Premium

Musztarda miodowa bezglutenowa

270 g
18,48 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
4.9
z 88 opinii
DEVELEY Musztarda kremska Horcice 350 g

DEVELEY

Musztarda kremska Horcice

350 g
15,69 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
4.9
z 50 opinii
DEVELEY Premium Ketchup classic bezglutenowy 300 g

DEVELEY Premium

Ketchup classic bezglutenowy

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
5.0
z 48 opinii
DEVELEY Premium Ketchup pikantny bezglutenowy 300 g

DEVELEY Premium

Ketchup pikantny bezglutenowy

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027
4.9
z 36 opinii
DEVELEY Musztarda francuska (premium) bezglutenowa 270 g

DEVELEY

Musztarda francuska (premium) bezglutenowa

270 g
22,19 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.7
z 7 opinii
Nowość
DEVELEY Sos śmietanowy (w stylu francuskim) 315 ml

DEVELEY

Sos śmietanowy (w stylu francuskim)

315 ml
20,60 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 30 opinii
DEVELEY Sos słodko-kwaśny z przecierami owocowymi (łagodny) 460 g

DEVELEY

Sos słodko-kwaśny z przecierami owocowymi (łagodny)

460 g
16,93 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store