Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy
Majonezowe
DEVELEY Sos 100 wysp bezglutenowy
Sos 100 wysp bezglutenowy DEVELEY 410g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 15 opinii

DEVELEY Sos 100 wysp bezglutenowy

410 g
DEVELEY
Polska

Cena7,79 zł
19,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bogata w smaku wielowymiarowa kompozycja starannie dobranych i wyselekcjonowanych przypraw. Spróbuj z: rybą, sałatką, frytkami


Cechy

produkt bezglutenowy

odpowiedni dla wegetarian

źródło omega-3

z naturalną solą kamienną

jaja z dobrego chowu*

bez dodatku substancji konserwujących

bez dodatku wzmacniaczy smaku

*Jaja z chowu z wolnego wybiegu


DEVELEY Sos 100 wysp bezglutenowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 06.03.2027
Dostępne warianty
DEVELEY Sos czosnkowy bezglutenowy
Pokaż wszystkie
Tagi
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1296.00 kJ
15.4%
Wartość energetyczna (kcal)
313.00 kcal
15.7%
Tłuszcz (g)
28.00 g
40.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.10 g
10.5%
Węglowodany (g)
13.00 g
5.0%
w tym cukry (g)
11.00 g
12.2%
Białko (g)
0.60 g
1.2%
Sól (g)
0.73 g
12.2%
Kwasy tłuszczowe Omega 3 (g)
1.60 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Super że bezglutenowy do kanapek i mięska idealne.
25.01.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Mój ulubiony sos. Super smak.
04.06.2025
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Dzmitry
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2025
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0
Wiesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
410 g
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
Marka:
DEVELEY
EAN:
5906425142514
Cena za kg:
19,00 zł/kg
Waga:
410 g
Marka:
DEVELEY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
EAN:
5906425142514

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przed pierwszym użyciem odkręcić nakrętkę i usunąć zabezpieczenie. Pamiętaj: przed użyciem wstrząśnij.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i numer partii pod etykietą. Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Informacje producenta

Marka

DEVELEY


Marka standaryzowana

MarkaDeveley

Opis produktu

Bogata w smaku wielowymiarowa kompozycja starannie dobranych i wyselekcjonowanych przypraw. Spróbuj z: rybą, sałatką, frytkami


Oświadczenia żywieniowe

źródło omega-3


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Produkt odpowiedni dla wegetarian


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sos

Wariant 1000 wysp

Produkty z kategorii Majonezowe

4.9
z 37 opinii
ROLESKI KETO Sos tysiąca wysp (bez dodatku cukru) 300 g

ROLESKI KETO

Sos tysiąca wysp (bez dodatku cukru)

300 g
24,97 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
5.0
z 33 opinii
DEVELEY Sos Mayo Sriracha (w stylu tajskim) 300 ml

DEVELEY

Sos Mayo Sriracha (w stylu tajskim)

300 ml
25,97 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-04-2027
5.0
z 15 opinii
DEVELEY Sos 100 wysp bezglutenowy 410 g

DEVELEY

Sos 100 wysp bezglutenowy

410 g
19,00 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027
4.9
z 23 opinii
HEINZ Sos tysiąca wysp 220 ml

HEINZ

Sos tysiąca wysp

220 ml
39,95 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 4 opinii
THAI HERITAGE Majonez wegański sriracha 200 ml

THAI HERITAGE

Majonez wegański sriracha

200 ml
74,95 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
4.8
z 23 opinii
ROLESKI Sos tatarski majonezowy (z dodatkiem warzyw konserwowych) 240 ml

ROLESKI

Sos tatarski majonezowy (z dodatkiem warzyw konserwowych)

240 ml
27,04 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026

Produkty marki DEVELEY

5.0
z 51 opinii

21% taniej

DEVELEY Premium Ketchup (bez dodatku cukru) bezglutenowy 260 g

DEVELEY Premium

Ketchup (bez dodatku cukru) bezglutenowy

260 g
20,73 zł/kg
Cena promocyjna5,39 zł
6,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
5.0
z 78 opinii
DEVELEY Majonez wegański 390 g

DEVELEY

Majonez wegański

390 g
23,05 zł/kg
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
4.9
z 108 opinii
DEVELEY Premium Ketchup (z mniejszą zawartością cukru) bezglutenowy 290 g

DEVELEY Premium

Ketchup (z mniejszą zawartością cukru) bezglutenowy

290 g
20,66 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
4.9
z 57 opinii
DEVELEY Ketchup łagodny (dla dzieci) bezglutenowy 450 g

DEVELEY

Ketchup łagodny (dla dzieci) bezglutenowy

450 g
15,53 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2027
5.0
z 68 opinii
DEVELEY Premium Majonez (bez dodatku cukru) bezglutenowy 400 ml

DEVELEY Premium

Majonez (bez dodatku cukru) bezglutenowy

400 ml
24,97 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 44 opinii
DEVELEY Premium Musztarda Dijon bezglutenowa 270 g

DEVELEY Premium

Musztarda Dijon bezglutenowa

270 g
22,93 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
5.0
z 49 opinii
DEVELEY Premium Musztarda miodowa bezglutenowa 270 g

DEVELEY Premium

Musztarda miodowa bezglutenowa

270 g
18,48 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
4.9
z 50 opinii
DEVELEY Premium Ketchup classic bezglutenowy 300 g

DEVELEY Premium

Ketchup classic bezglutenowy

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
5.0
z 48 opinii
DEVELEY Premium Ketchup pikantny bezglutenowy 300 g

DEVELEY Premium

Ketchup pikantny bezglutenowy

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027
4.9
z 88 opinii
DEVELEY Musztarda kremska Horcice 350 g

DEVELEY

Musztarda kremska Horcice

350 g
15,69 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 33 opinii
DEVELEY Sos Mayo Sriracha (w stylu tajskim) 300 ml

DEVELEY

Sos Mayo Sriracha (w stylu tajskim)

300 ml
25,97 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-04-2027
5.0
z 20 opinii
DEVELEY Sos Sweet Chili (w stylu chińskim) 300 ml

DEVELEY

Sos Sweet Chili (w stylu chińskim)

300 ml
25,97 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
4.8
z 42 opinii
Nowość
DEVELEY Sos czosnkowy bezglutenowy 410 g

DEVELEY

Sos czosnkowy bezglutenowy

410 g
17,05 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
4.9
z 30 opinii
DEVELEY Sos słodko-kwaśny z przecierami owocowymi (łagodny) 460 g

DEVELEY

Sos słodko-kwaśny z przecierami owocowymi (łagodny)

460 g
16,93 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
5.0
z 16 opinii
DEVELEY Sos musztardowo-miodowy (z naturalnym miodem) bezglutenowy 470 g

DEVELEY

Sos musztardowo-miodowy (z naturalnym miodem) bezglutenowy

470 g
16,57 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 36 opinii
DEVELEY Musztarda francuska (premium) bezglutenowa 270 g

DEVELEY

Musztarda francuska (premium) bezglutenowa

270 g
22,19 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store