Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Ketchupy i majonezy
Ketchup
Łagodny
DEVELEY Ketchup łagodny (dla dzieci) bezglutenowy
Ketchup łagodny (dla dzieci) bezglutenowy DEVELEY 450g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 57 opinii

DEVELEY Ketchup łagodny (dla dzieci) bezglutenowy

450 g
DEVELEY
Polska

Cena6,99 zł
15,53 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ketchup łagodny McDonalds firmy Develey to doskonały sposób na przypomnienie sobie smaku ketchupu z jednej z najpopularniejszych restauracji fast-food. To nie tylko smaczny dodatek, ale również sposób na odmianę każdego dania. Jest to jeden z najchętniej stosowanych dipów, popularny na przyjęciach.

Ketchup pierwotnie wymyślili Chińczycy, do Europy dotarł zaś dopiero w siedemnastym wieku. Pierwotnie, jak wskazywała jego chińska nazwa koe-chiap, służył jako zaprawa do ryb, dopiero później przekonano się o jego innych właściwościach. Zrobiony z pomidorów ketchup łagodny zawiera nieco likopenu.

Ketchup łagodny McDonalds może być użyty jako dodatek do:

  • Frytek
  • Słonych przekąsek
  • Chipsów

Cechy

źródło potasu K

zawiera 206 g pomidorów na 100 g ketchupu

produkt bezglutenowy

z naturalnymi składnikami

czysty skład bez skrobi

bez substancji zagęszczających

bez substancji konserwujących

odpowiedni dla wegan

dla wegetarian i wegan


DEVELEY Ketchup łagodny (dla dzieci) bezglutenowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.07.2027
Tagi
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
393.00 kJ
4.7%
Wartość energetyczna (kcal)
93.00 kcal
4.7%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
19.00 g
7.3%
w tym cukry (g)
16.00 g
17.8%
Białko (g)
1.70 g
3.4%
Sól (g)
1.80 g
30.0%
Potas (mg)
400.00 mg
20.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
57 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Zakup nie dla dziecka ale wolę takie delikatniejsze w smaku - ten mi odpowiada
27.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
15,53 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
Marka:
DEVELEY
EAN:
5906425120925
Cena za kg:
15,53 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
DEVELEY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
EAN:
5906425120925

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przed pierwszym użyciem odkręcić nakrętkę i usunąć zabezpieczenie. Pamiętaj: Przed użyciem wstrząsnąć.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na nakrętce. Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

Develey


Marka standaryzowana

MarkaDeveley

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Develey Tomato Ketchup to doskonały smak powstały dzięki połączeniu soczystych i aromatycznych pomidorów oraz naturalnych składników. Ketchup jest bezglutenowy i odpowiedni dla wegan, co potwierdza znak Viva.


O marce

Develey Od 1845 tworzymy dla Ciebie chwile pełne smaku.


Oświadczenia żywieniowe

źródło potasu


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ketchup

Wariant łagodny


Informacje o dodatkach: pozostały tekst

Bez dodatku substancji zagęszczających
Bez dodatku substancji konserwujących


Dodatkowe informacje

Znajdź nas na Facebooku

Produkty z kategorii Ketchup

5.0
z 52 opinii

21% taniej

DEVELEY Premium Ketchup (bez dodatku cukru) bezglutenowy 260 g

DEVELEY Premium

Ketchup (bez dodatku cukru) bezglutenowy

260 g
20,73 zł/kg
Cena promocyjna5,39 zł
6,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
5.0
z 22 opinii
KOTLIN Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) 420 g

KOTLIN

Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

420 g
13,55 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 138 opinii
KOTLIN Ketchup łagodny 450 g

KOTLIN

Ketchup łagodny

450 g
12,64 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 29 opinii
KOTLIN Ketchup łagodny (60% mniej kalorii) 420 g

KOTLIN

Ketchup łagodny (60% mniej kalorii)

420 g
19,02 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 108 opinii
DEVELEY Premium Ketchup (z mniejszą zawartością cukru) bezglutenowy 290 g

DEVELEY Premium

Ketchup (z mniejszą zawartością cukru) bezglutenowy

290 g
20,66 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
4.9
z 57 opinii
DEVELEY Ketchup łagodny (dla dzieci) bezglutenowy 450 g

DEVELEY

Ketchup łagodny (dla dzieci) bezglutenowy

450 g
15,53 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2027
5.0
z 206 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 128 opinii
HEINZ Ketchup łagodny 570 g

HEINZ

Ketchup łagodny

570 g
21,04 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
5.0
z 117 opinii
ROLESKI Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) 425 g

ROLESKI

Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
5.0
z 25 opinii
KROKUS Ketchup z przetartych pomidorów bezglutenowy 180 g

KROKUS

Ketchup z przetartych pomidorów bezglutenowy

180 g
63,83 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 50 opinii
DEVELEY Premium Ketchup classic bezglutenowy 300 g

DEVELEY Premium

Ketchup classic bezglutenowy

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
4.9
z 37 opinii
RYBAK Ketchup łagodny (bez octu) - Słodka Ania 520 g

RYBAK

Ketchup łagodny (bez octu) - Słodka Ania

520 g
18,83 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027
5.0
z 49 opinii
ROLESKI PREMIUM Ketchup łagodny 465 g

ROLESKI PREMIUM

Ketchup łagodny

465 g
18,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
5.0
z 85 opinii
HEINZ Ketchup łagodny 450 g

HEINZ

Ketchup łagodny

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2027
4.9
z 81 opinii
WŁOCŁAWEK Ketchup łagodny (z pomidorami z Kujaw) 480 g

WŁOCŁAWEK

Ketchup łagodny (z pomidorami z Kujaw)

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 28 opinii
HELLMANNS Ketchup łagodny 477 g

HELLMANNS

Ketchup łagodny

477 g
24,09 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.9
z 34 opinii
PUDLISZKI Ketchup Pudliszek dla dzieci 275 g

PUDLISZKI

Ketchup Pudliszek dla dzieci

275 g
30,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 60 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.9
z 69 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny 700 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny

700 g
18,27 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
5.0
z 13 opinii
PUDLISZKI Premium Ketchup łagodny 470 g

PUDLISZKI Premium

Ketchup łagodny

470 g
23,38 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
4.9
z 19 opinii
WINIARY Ketchup (bez dodatku cukru) 410 g

WINIARY

Ketchup (bez dodatku cukru)

410 g
21,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 5 opinii
WINIARY Ketchup pikantny 450 g

WINIARY

Ketchup pikantny

450 g
19,53 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 10 opinii
WINIARY Ketchup łagodny 450 g

WINIARY

Ketchup łagodny

450 g
19,53 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 6 opinii
Nowość
KAMIS Ketchup łagodny 350 g

KAMIS

Ketchup łagodny

350 g
22,83 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

Produkty marki DEVELEY

5.0
z 78 opinii
DEVELEY Majonez wegański 390 g

DEVELEY

Majonez wegański

390 g
23,05 zł/kg
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
5.0
z 52 opinii

21% taniej

DEVELEY Premium Ketchup (bez dodatku cukru) bezglutenowy 260 g

DEVELEY Premium

Ketchup (bez dodatku cukru) bezglutenowy

260 g
20,73 zł/kg
Cena promocyjna5,39 zł
6,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
4.9
z 108 opinii
DEVELEY Premium Ketchup (z mniejszą zawartością cukru) bezglutenowy 290 g

DEVELEY Premium

Ketchup (z mniejszą zawartością cukru) bezglutenowy

290 g
20,66 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
5.0
z 34 opinii
DEVELEY Sos Mayo Sriracha (w stylu tajskim) 300 ml

DEVELEY

Sos Mayo Sriracha (w stylu tajskim)

300 ml
25,97 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-04-2027
5.0
z 20 opinii
DEVELEY Sos Sweet Chili (w stylu chińskim) 300 ml

DEVELEY

Sos Sweet Chili (w stylu chińskim)

300 ml
25,97 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
5.0
z 68 opinii
DEVELEY Premium Majonez (bez dodatku cukru) bezglutenowy 400 ml

DEVELEY Premium

Majonez (bez dodatku cukru) bezglutenowy

400 ml
24,97 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 44 opinii
DEVELEY Premium Musztarda Dijon bezglutenowa 270 g

DEVELEY Premium

Musztarda Dijon bezglutenowa

270 g
22,93 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
5.0
z 49 opinii
DEVELEY Premium Musztarda miodowa bezglutenowa 270 g

DEVELEY Premium

Musztarda miodowa bezglutenowa

270 g
18,48 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
4.9
z 50 opinii
DEVELEY Premium Ketchup classic bezglutenowy 300 g

DEVELEY Premium

Ketchup classic bezglutenowy

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
5.0
z 48 opinii
DEVELEY Premium Ketchup pikantny bezglutenowy 300 g

DEVELEY Premium

Ketchup pikantny bezglutenowy

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027
4.8
z 42 opinii
Nowość
DEVELEY Sos czosnkowy bezglutenowy 410 g

DEVELEY

Sos czosnkowy bezglutenowy

410 g
17,05 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
5.0
z 15 opinii
DEVELEY Sos 100 wysp bezglutenowy 410 g

DEVELEY

Sos 100 wysp bezglutenowy

410 g
19,00 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027
4.9
z 88 opinii
DEVELEY Musztarda kremska Horcice 350 g

DEVELEY

Musztarda kremska Horcice

350 g
15,69 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
4.9
z 36 opinii
DEVELEY Musztarda francuska (premium) bezglutenowa 270 g

DEVELEY

Musztarda francuska (premium) bezglutenowa

270 g
22,19 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.7
z 7 opinii
Nowość
DEVELEY Sos śmietanowy (w stylu francuskim) 315 ml

DEVELEY

Sos śmietanowy (w stylu francuskim)

315 ml
20,60 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 30 opinii
DEVELEY Sos słodko-kwaśny z przecierami owocowymi (łagodny) 460 g

DEVELEY

Sos słodko-kwaśny z przecierami owocowymi (łagodny)

460 g
16,93 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store