Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Ketchupy i majonezy
Ketchup
Łagodny
PUDLISZKI Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)
Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) PUDLISZKI 440g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 60 opinii

PUDLISZKI Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

440 g
PUDLISZKI
Polska

Cena9,99 zł
22,70 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Cechy

z polskich pomidorów

bez konserwantów


PUDLISZKI Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)


Produkt dostępny
Data przydatności: 06.02.2027
Dostępne warianty
PUDLISZKI Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
170.00 kJ
2.0%
Wartość energetyczna (kcal)
40.00 kcal
2.0%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
8.40 g
3.2%
w tym cukry (g)
4.00 g
4.4%
Błonnik (g)
1.20 g
Białko (g)
0.80 g
1.6%
Sól (g)
2.50 g
41.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
60 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry.
01.07.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam !
24.06.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest dobry i dlatego używam go na co dzień.
15.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
22,70 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
440 g
Dostawca:
HEINZ PUDLISZKI (HJH
Marka:
PUDLISZKI
EAN:
5900783010010
Cena za kg:
22,70 zł/kg
Waga:
440 g
Marka:
PUDLISZKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HEINZ PUDLISZKI (HJH
EAN:
5900783010010

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na nakrętce. Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 8 tygodni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(tydzień/tygodnie/tygodni):

8


Informacje producenta

Marka

Pudliszki


Marka standaryzowana

MarkaPudliszki

Opis produktu

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ketchup

Wariant łagodny 0 dodatku cukru

Produkty z kategorii Ketchup

5.0
z 52 opinii

21% taniej

DEVELEY Premium Ketchup (bez dodatku cukru) bezglutenowy 260 g

DEVELEY Premium

Ketchup (bez dodatku cukru) bezglutenowy

260 g
20,73 zł/kg
Cena promocyjna5,39 zł
6,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
5.0
z 22 opinii
KOTLIN Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) 420 g

KOTLIN

Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

420 g
13,55 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 138 opinii
KOTLIN Ketchup łagodny 450 g

KOTLIN

Ketchup łagodny

450 g
12,64 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 29 opinii
KOTLIN Ketchup łagodny (60% mniej kalorii) 420 g

KOTLIN

Ketchup łagodny (60% mniej kalorii)

420 g
19,02 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 108 opinii
DEVELEY Premium Ketchup (z mniejszą zawartością cukru) bezglutenowy 290 g

DEVELEY Premium

Ketchup (z mniejszą zawartością cukru) bezglutenowy

290 g
20,66 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
4.9
z 57 opinii
DEVELEY Ketchup łagodny (dla dzieci) bezglutenowy 450 g

DEVELEY

Ketchup łagodny (dla dzieci) bezglutenowy

450 g
15,53 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2027
5.0
z 206 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 128 opinii
HEINZ Ketchup łagodny 570 g

HEINZ

Ketchup łagodny

570 g
21,04 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
5.0
z 117 opinii
ROLESKI Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) 425 g

ROLESKI

Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
5.0
z 25 opinii
KROKUS Ketchup z przetartych pomidorów bezglutenowy 180 g

KROKUS

Ketchup z przetartych pomidorów bezglutenowy

180 g
63,83 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 37 opinii
RYBAK Ketchup łagodny (bez octu) - Słodka Ania 520 g

RYBAK

Ketchup łagodny (bez octu) - Słodka Ania

520 g
18,83 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027
4.9
z 50 opinii
DEVELEY Premium Ketchup classic bezglutenowy 300 g

DEVELEY Premium

Ketchup classic bezglutenowy

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
5.0
z 49 opinii
ROLESKI PREMIUM Ketchup łagodny 465 g

ROLESKI PREMIUM

Ketchup łagodny

465 g
18,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
5.0
z 85 opinii
HEINZ Ketchup łagodny 450 g

HEINZ

Ketchup łagodny

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2027
4.9
z 81 opinii
WŁOCŁAWEK Ketchup łagodny (z pomidorami z Kujaw) 480 g

WŁOCŁAWEK

Ketchup łagodny (z pomidorami z Kujaw)

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 28 opinii
HELLMANNS Ketchup łagodny 477 g

HELLMANNS

Ketchup łagodny

477 g
24,09 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.9
z 34 opinii
PUDLISZKI Ketchup Pudliszek dla dzieci 275 g

PUDLISZKI

Ketchup Pudliszek dla dzieci

275 g
30,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 60 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.9
z 69 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny 700 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny

700 g
18,27 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
5.0
z 13 opinii
PUDLISZKI Premium Ketchup łagodny 470 g

PUDLISZKI Premium

Ketchup łagodny

470 g
23,38 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
4.9
z 19 opinii
WINIARY Ketchup (bez dodatku cukru) 410 g

WINIARY

Ketchup (bez dodatku cukru)

410 g
21,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 5 opinii
WINIARY Ketchup pikantny 450 g

WINIARY

Ketchup pikantny

450 g
19,53 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 10 opinii
WINIARY Ketchup łagodny 450 g

WINIARY

Ketchup łagodny

450 g
19,53 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 6 opinii
Nowość
KAMIS Ketchup łagodny 350 g

KAMIS

Ketchup łagodny

350 g
22,83 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PUDLISZKI

4.9
z 331 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy 30% 90 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy 30%

90 g
39,89 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
5.0
z 206 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 124 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
5.0
z 251 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów) 190 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów)

190 g
36,79 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
4.9
z 97 opinii
PUDLISZKI Kukurydza konserwowa 400 g

PUDLISZKI

Kukurydza konserwowa

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2028
4.9
z 91 opinii
PUDLISZKI Groszek konserwowy 400 g

PUDLISZKI

Groszek konserwowy

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2028
4.9
z 121 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2028
5.0
z 11 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z bazylią (bez skórki) 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z bazylią (bez skórki)

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2028
5.0
z 5 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z czosnkiem (bez skórki) 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z czosnkiem (bez skórki)

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
5.0
z 13 opinii
PUDLISZKI Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PUDLISZKI

Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2028
4.9
z 33 opinii
PUDLISZKI Fasola Czerwona 400 g

PUDLISZKI

Fasola Czerwona

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
4.9
z 43 opinii
PUDLISZKI Fasola biała 400 g

PUDLISZKI

Fasola biała

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2027
4.9
z 31 opinii
PUDLISZKI Passata (przecier pomidorowy) 500 g

PUDLISZKI

Passata (przecier pomidorowy)

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 34 opinii
PUDLISZKI Ketchup Pudliszek dla dzieci 275 g

PUDLISZKI

Ketchup Pudliszek dla dzieci

275 g
30,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 10 opinii
PUDLISZKI Kukurydza konserwowa 150 g

PUDLISZKI

Kukurydza konserwowa

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
5.0
z 21 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store