Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Ketchupy i majonezy
Ketchup
Łagodny
DEVELEY Premium Ketchup classic bezglutenowy
Ketchup classic bezglutenowy Premium DEVELEY 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 50 opinii

DEVELEY Premium Ketchup classic bezglutenowy

300 g
DEVELEY
Polska

Cena5,99 zł
19,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Oryginalna kompozycja na bazie dojrzałych w pełnym słońcu pomidorów. Łagodny smak, aksamitna konsystencja i bogaty aromat. Naturalne źródło potasu. Develey Premium to minimum składników, maksimum jakości i smak, którego po prostu trzeba spróbować.


Cechy

produkt bezglutenowy

700 g pomidorów w słoiku*

z naturalną solą kamienną

z cukrem trzcinowym nierafinowanym

odpowiedni dla wegan

źródło potasu

*do wyprodukowania 300 g ketchupu zużyto 708 g pomidorów


DEVELEY Premium Ketchup classic bezglutenowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 13.07.2027
Dostępne warianty
DEVELEY Premium Ketchup pikantny bezglutenowy
Pokaż wszystkie
Tagi
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
554.00 kJ
6.6%
Wartość energetyczna (kcal)
131.00 kcal
6.6%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
28.00 g
10.8%
w tym cukry (g)
25.00 g
27.8%
Białko (g)
1.90 g
3.8%
Sól (g)
2.10 g
35.0%
Potas (mg)
500.00 mg
25.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
50 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny szczególnie z parówkami
01.02.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę za dużo cukru w składzie ale bardzo smaczny
07.11.2025
0
0
Eliza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2026
0
0
AGATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Bronisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2026
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Bronisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Mieczysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
Marka:
DEVELEY
EAN:
5906425121427
Cena za kg:
19,97 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
DEVELEY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
EAN:
5906425121427

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data w dolnej części słoika. Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Informacje producenta

Marka

Develey


Marka standaryzowana

MarkaDeveley

Podmarka

Sub Brand Premium


Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Oryginalna kompozycja na bazie dojrzałych w pełnym słońcu pomidorów. Łagodny smak, aksamitna konsystencja i bogaty aromat. Naturalne źródło potasu. Develey Premium to minimum składników, maksimum jakości i smak, którego po prostu trzeba spróbować.


Oświadczenia żywieniowe

Naturalne źródło potasu.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ketchup

Wariant classic

Produkty z kategorii Ketchup

4.9
z 138 opinii
KOTLIN Ketchup łagodny 450 g

KOTLIN

Ketchup łagodny

450 g
12,64 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 50 opinii

21% taniej

DEVELEY Premium Ketchup (bez dodatku cukru) bezglutenowy 260 g

DEVELEY Premium

Ketchup (bez dodatku cukru) bezglutenowy

260 g
20,73 zł/kg
Cena promocyjna5,39 zł
6,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
5.0
z 22 opinii
KOTLIN Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) 420 g

KOTLIN

Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

420 g
13,55 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 29 opinii
KOTLIN Ketchup łagodny (60% mniej kalorii) 420 g

KOTLIN

Ketchup łagodny (60% mniej kalorii)

420 g
19,02 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 206 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 128 opinii
HEINZ Ketchup łagodny 570 g

HEINZ

Ketchup łagodny

570 g
21,04 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
5.0
z 117 opinii
ROLESKI Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) 425 g

ROLESKI

Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
5.0
z 85 opinii
HEINZ Ketchup łagodny 450 g

HEINZ

Ketchup łagodny

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2027
4.9
z 57 opinii
DEVELEY Ketchup łagodny (dla dzieci) bezglutenowy 450 g

DEVELEY

Ketchup łagodny (dla dzieci) bezglutenowy

450 g
15,53 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2027
4.9
z 108 opinii
DEVELEY Premium Ketchup (z mniejszą zawartością cukru) bezglutenowy 290 g

DEVELEY Premium

Ketchup (z mniejszą zawartością cukru) bezglutenowy

290 g
20,66 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
5.0
z 49 opinii
ROLESKI PREMIUM Ketchup łagodny 465 g

ROLESKI PREMIUM

Ketchup łagodny

465 g
18,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
4.9
z 81 opinii
WŁOCŁAWEK Ketchup łagodny (z pomidorami z Kujaw) 480 g

WŁOCŁAWEK

Ketchup łagodny (z pomidorami z Kujaw)

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 60 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.9
z 37 opinii
RYBAK Ketchup łagodny (bez octu) - Słodka Ania 520 g

RYBAK

Ketchup łagodny (bez octu) - Słodka Ania

520 g
18,83 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027
4.9
z 28 opinii
HELLMANNS Ketchup łagodny 477 g

HELLMANNS

Ketchup łagodny

477 g
24,09 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.9
z 69 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny 700 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny

700 g
18,27 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
5.0
z 25 opinii
KROKUS Ketchup z przetartych pomidorów bezglutenowy 180 g

KROKUS

Ketchup z przetartych pomidorów bezglutenowy

180 g
63,83 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 50 opinii
DEVELEY Premium Ketchup classic bezglutenowy 300 g

DEVELEY Premium

Ketchup classic bezglutenowy

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
4.9
z 34 opinii
PUDLISZKI Ketchup Pudliszek dla dzieci 275 g

PUDLISZKI

Ketchup Pudliszek dla dzieci

275 g
30,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 13 opinii
PUDLISZKI Premium Ketchup łagodny 470 g

PUDLISZKI Premium

Ketchup łagodny

470 g
23,38 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
4.9
z 19 opinii
WINIARY Ketchup (bez dodatku cukru) 410 g

WINIARY

Ketchup (bez dodatku cukru)

410 g
21,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 10 opinii
WINIARY Ketchup łagodny 450 g

WINIARY

Ketchup łagodny

450 g
19,53 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 5 opinii
WINIARY Ketchup pikantny 450 g

WINIARY

Ketchup pikantny

450 g
19,53 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 6 opinii
Nowość
KAMIS Ketchup łagodny 350 g

KAMIS

Ketchup łagodny

350 g
22,83 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

Produkty marki DEVELEY

5.0
z 50 opinii

21% taniej

DEVELEY Premium Ketchup (bez dodatku cukru) bezglutenowy 260 g

DEVELEY Premium

Ketchup (bez dodatku cukru) bezglutenowy

260 g
20,73 zł/kg
Cena promocyjna5,39 zł
6,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
5.0
z 78 opinii
DEVELEY Majonez wegański 390 g

DEVELEY

Majonez wegański

390 g
23,05 zł/kg
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
4.9
z 57 opinii
DEVELEY Ketchup łagodny (dla dzieci) bezglutenowy 450 g

DEVELEY

Ketchup łagodny (dla dzieci) bezglutenowy

450 g
15,53 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2027
4.9
z 108 opinii
DEVELEY Premium Ketchup (z mniejszą zawartością cukru) bezglutenowy 290 g

DEVELEY Premium

Ketchup (z mniejszą zawartością cukru) bezglutenowy

290 g
20,66 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
5.0
z 68 opinii
DEVELEY Premium Majonez (bez dodatku cukru) bezglutenowy 400 ml

DEVELEY Premium

Majonez (bez dodatku cukru) bezglutenowy

400 ml
24,97 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 44 opinii
DEVELEY Premium Musztarda Dijon bezglutenowa 270 g

DEVELEY Premium

Musztarda Dijon bezglutenowa

270 g
22,93 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
5.0
z 49 opinii
DEVELEY Premium Musztarda miodowa bezglutenowa 270 g

DEVELEY Premium

Musztarda miodowa bezglutenowa

270 g
18,48 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
4.9
z 88 opinii
DEVELEY Musztarda kremska Horcice 350 g

DEVELEY

Musztarda kremska Horcice

350 g
15,69 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 33 opinii
DEVELEY Sos Mayo Sriracha (w stylu tajskim) 300 ml

DEVELEY

Sos Mayo Sriracha (w stylu tajskim)

300 ml
25,97 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-04-2027
5.0
z 20 opinii
DEVELEY Sos Sweet Chili (w stylu chińskim) 300 ml

DEVELEY

Sos Sweet Chili (w stylu chińskim)

300 ml
25,97 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
5.0
z 48 opinii
DEVELEY Premium Ketchup pikantny bezglutenowy 300 g

DEVELEY Premium

Ketchup pikantny bezglutenowy

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027
4.8
z 42 opinii
Nowość
DEVELEY Sos czosnkowy bezglutenowy 410 g

DEVELEY

Sos czosnkowy bezglutenowy

410 g
17,05 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
5.0
z 15 opinii
DEVELEY Sos 100 wysp bezglutenowy 410 g

DEVELEY

Sos 100 wysp bezglutenowy

410 g
19,00 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027
4.9
z 30 opinii
DEVELEY Sos słodko-kwaśny z przecierami owocowymi (łagodny) 460 g

DEVELEY

Sos słodko-kwaśny z przecierami owocowymi (łagodny)

460 g
16,93 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.9
z 36 opinii
DEVELEY Musztarda francuska (premium) bezglutenowa 270 g

DEVELEY

Musztarda francuska (premium) bezglutenowa

270 g
22,19 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 16 opinii
DEVELEY Sos musztardowo-miodowy (z naturalnym miodem) bezglutenowy 470 g

DEVELEY

Sos musztardowo-miodowy (z naturalnym miodem) bezglutenowy

470 g
16,57 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store