Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

PUDLISZKI

PUDLISZKI

Pudliszki to firma z wieloletnią tradycją, lider na polskim rynku w przemyśle koncentratów pomidorowych, keczupów, a także sosów zimnych i na gorąco, dań gotowych, warzyw konserwowych, mieszanek warzywnych i pomidorów w puszkach.
Dzięki sprawdzonym recepturom niezmiennym od lat, polscy konsumenci chętnie sięgają i ponownie wracają do produktów oferowanych przez Pudliszki.
Artykuły cechują się świeżością, wyjątkowym, pysznym smakiem oraz bogatym aromatem zachwycającym od 1920 roku.

ProduktyPUDLISZKIwe Frisco.pl


4.9
z 33 opinii
PUDLISZKI Fasola Czerwona 400 g

PUDLISZKI

Fasola Czerwona

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028

4.9
z 43 opinii
PUDLISZKI Fasola biała 400 g

PUDLISZKI

Fasola biała

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2027

4.9
z 97 opinii
PUDLISZKI Kukurydza konserwowa 400 g

PUDLISZKI

Kukurydza konserwowa

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2028

5.0
z 10 opinii
PUDLISZKI Kukurydza konserwowa 150 g

PUDLISZKI

Kukurydza konserwowa

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027

4.9
z 91 opinii
PUDLISZKI Groszek konserwowy 400 g

PUDLISZKI

Groszek konserwowy

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2028

4.9
z 10 opinii
PUDLISZKI Groszek konserwowy 200 g

PUDLISZKI

Groszek konserwowy

200 g
17,45 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2028

5.0
z 206 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.9
z 124 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

5.0
z 60 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027

5.0
z 21 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027

4.9
z 69 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny 700 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny

700 g
18,27 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027

4.9
z 36 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny 700 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny

700 g
18,27 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2027

4.9
z 34 opinii
PUDLISZKI Ketchup Pudliszek dla dzieci 275 g

PUDLISZKI

Ketchup Pudliszek dla dzieci

275 g
30,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027

5.0
z 13 opinii
PUDLISZKI Premium Ketchup łagodny 470 g

PUDLISZKI Premium

Ketchup łagodny

470 g
23,38 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026

4.9
z 331 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy 30% 90 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy 30%

90 g
39,89 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027

5.0
z 251 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów) 190 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów)

190 g
36,79 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027

4.9
z 37 opinii
PUDLISZKI Sos do spaghetti oryginalny 480 g

PUDLISZKI

Sos do spaghetti oryginalny

480 g
18,73 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027

4.9
z 34 opinii
PUDLISZKI Sos do spaghetti po bolońsku 480 g

PUDLISZKI

Sos do spaghetti po bolońsku

480 g
18,73 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

4.9
z 121 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2028

5.0
z 11 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z bazylią (bez skórki) 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z bazylią (bez skórki)

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2028

5.0
z 5 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z czosnkiem (bez skórki) 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z czosnkiem (bez skórki)

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027

5.0
z 13 opinii
PUDLISZKI Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PUDLISZKI

Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2028

4.9
z 26 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone w soku pomidorowym 390 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone w soku pomidorowym

390 g
15,10 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka

4.9
z 19 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z bazylią i oregano 390 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z bazylią i oregano

390 g
15,10 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka

4.9
z 31 opinii
PUDLISZKI Passata (przecier pomidorowy) 500 g

PUDLISZKI

Passata (przecier pomidorowy)

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.9
z 21 opinii
PUDLISZKI Duszone pomidory o sm. smażonej cebuli i czosnku 500 g

PUDLISZKI

Duszone pomidory o sm. smażonej cebuli i czosnku

500 g
16,58 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 38 opinii
PUDLISZKI Baza pomidorowa 350 g

PUDLISZKI

Baza pomidorowa

350 g
15,69 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka

4.9
z 23 opinii
PUDLISZKI Sos z pieczarkami 480 g

PUDLISZKI

Sos z pieczarkami

480 g
18,73 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027

4.5
z 10 opinii
PUDLISZKI Sos orientalne curry (pikantny) 480 g

PUDLISZKI

Sos orientalne curry (pikantny)

480 g
18,73 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.7
z 18 opinii
PUDLISZKI Zupa ogórkowa z mięsem 440 g

PUDLISZKI

Zupa ogórkowa z mięsem

440 g
29,52 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

4.7
z 29 opinii
PUDLISZKI Zupa pomidorowa z klopsikami i makaronem 450 g

PUDLISZKI

Zupa pomidorowa z klopsikami i makaronem

450 g
28,87 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026

4.3
z 15 opinii
PUDLISZKI Zupa tajska z kurczakiem 440 g

PUDLISZKI

Zupa tajska z kurczakiem

440 g
29,52 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 27 opinii
PUDLISZKI Żurek z kiełbasą i boczkiem 440 g

PUDLISZKI

Żurek z kiełbasą i boczkiem

440 g
29,52 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.0
z 7 opinii
PUDLISZKI Zupa meksykańska z fasolą i kukurydzą 440 g

PUDLISZKI

Zupa meksykańska z fasolą i kukurydzą

440 g
29,52 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

4.9
z 113 opinii
PUDLISZKI Flaki wołowe w rosole 450 g

PUDLISZKI

Flaki wołowe w rosole

450 g
30,64 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2028

4.8
z 5 opinii
PUDLISZKI Bigos z mięsem i kiełbasą 450 g

PUDLISZKI

Bigos z mięsem i kiełbasą

450 g
28,87 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2027

5.0
z 11 opinii
PUDLISZKI Klopsiki drobiowe w sosie włoskim 440 g

PUDLISZKI

Klopsiki drobiowe w sosie włoskim

440 g
31,34 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka

4.8
z 5 opinii
PUDLISZKI Klopsiki drobiowe w sosie z chorizo 440 g

PUDLISZKI

Klopsiki drobiowe w sosie z chorizo

440 g
31,34 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka

4.9
z 17 opinii
PUDLISZKI Klopsiki w sosie pomidorowym 590 g

PUDLISZKI

Klopsiki w sosie pomidorowym

590 g
22,02 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027

4.9
z 8 opinii
PUDLISZKI Potrawka z kurczaka z warzywami 440 g

PUDLISZKI

Potrawka z kurczaka z warzywami

440 g
31,34 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Wyroby Pudliszki sprawdzą się jako dodatek lub baza dań głównych, śniadaniowych, a także do kanapek, zup oraz przystawek.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store