Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Zupy i bazy do zup
Zupy z mięsem
PUDLISZKI Zupa pomidorowa z klopsikami i makaronem
Zupa pomidorowa z klopsikami i makaronem PUDLISZKI 450g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 29 opinii

PUDLISZKI Zupa pomidorowa z klopsikami i makaronem

450 g
PUDLISZKI
Polska

Cena12,99 zł
28,87 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez wzmacniaczy smaku. Bez barwników.


Cechy

smaczne i kropka.

jak domowe weki

bez konserwantów


PUDLISZKI Zupa pomidorowa z klopsikami i makaronem


Produkt dostępny
Data przydatności: 08.10.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
226.00 kJ
2.7%
Wartość energetyczna (kcal)
54.00 kcal
2.7%
Tłuszcz (g)
1.90 g
2.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.60 g
3.0%
Węglowodany (g)
6.20 g
2.4%
w tym cukry (g)
3.70 g
4.1%
Błonnik (g)
0.80 g
Białko (g)
2.60 g
5.2%
Sól (g)
0.75 g
12.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
29 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
79%
4
17%
3
0%
2
0%
1
3%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Rościsław
zweryfikowano
Zgłaszam
Szczerze polecam! 👍️
15.09.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra zupa. Dodatek klopsikow super!
04.05.2026
0
0
Martin
zweryfikowano
Zgłaszam
szczera subiektywna ocena po zjedzeniu
29.09.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.08.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2026
0
0
Ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.06.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.05.2026
0
0
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.05.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Kasia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
28,87 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
HEINZ PUDLISZKI (HJH
Marka:
PUDLISZKI
EAN:
5900783010782
Cena za kg:
28,87 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
PUDLISZKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HEINZ PUDLISZKI (HJH
EAN:
5900783010782

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Podgrzewać na płycie grzejnej / palniku(Od temperatury otoczenia):

Zawartość opakowania przełożyć do garnka. Podgrzewać na niewielkim ogniu, stale mieszając przez 7-10 minut.

Odgrzać w kuchence mikrofalowej(Od temperatury otoczenia):

W kuchence mikrofalowej (850W): Zawartość opakowania przełożyć do głębokiego talerza. Podgrzewać przy maksymalnej mocy przez 3-4 minuty.


Przygotowanie i stosowanie

Produkt po otwarciu i podgrzaniu należy spożyć w całości.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i kod produkcji na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.


Informacje producenta

Marka

Pudliszki


Marka standaryzowana

MarkaPudliszki

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Bez wzmacniaczy smaku. Bez barwników.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Zupa pomidorowa z klopsikami i makaronem

Produkty z kategorii Zupy z mięsem

4.9
z 12 opinii
MOG Rosół kolagenowy drobiowy 500 ml

MOG

Rosół kolagenowy drobiowy

500 ml
71,98 zł/l
Cena promocyjna35,99 zł
41,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
MOG Rosół kolagenowy wołowy 500 g

MOG

Rosół kolagenowy wołowy

500 g
87,98 zł/kg
Cena43,99 zł
Do koszyka
4.9
z 145 opinii
JEMYJEMY Zupa pomidorowa z kurczakiem i ryżem bezglutenowa 450 g

JEMYJEMY

Zupa pomidorowa z kurczakiem i ryżem bezglutenowa

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-05-2027
4.9
z 133 opinii
JEMYJEMY Zupa ogórkowa z mięsem wieprzowym 450 g

JEMYJEMY

Zupa ogórkowa z mięsem wieprzowym

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-05-2027
4.8
z 81 opinii
JEMYJEMY Zupa jarzynowa z mięsem wieprzowym 450 g

JEMYJEMY

Zupa jarzynowa z mięsem wieprzowym

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027
4.9
z 92 opinii
JEMYJEMY Rosół z kurczakiem i ryżem bezglutenowy 450 g

JEMYJEMY

Rosół z kurczakiem i ryżem bezglutenowy

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
5.0
z 11 opinii
SO FOOD Zupa krupnik z mięsem wieprzowym 450 g

SO FOOD

Zupa krupnik z mięsem wieprzowym

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2026
4.9
z 29 opinii
SO FOOD Zupa grochowa z kiełbasą i boczkiem 450 g

SO FOOD

Zupa grochowa z kiełbasą i boczkiem

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
5.0
z 1 opinii
MOG Rosołek z indyka (bez dodatku soli) 500 ml

MOG

Rosołek z indyka (bez dodatku soli)

500 ml
77,98 zł/l
Cena38,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
STAR Bulion drobiowy 1 l

STAR

Bulion drobiowy

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
5.0
z 16 opinii
STAR Bulion wołowy 1 l

STAR

Bulion wołowy

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.7
z 29 opinii
PUDLISZKI Zupa pomidorowa z klopsikami i makaronem 450 g

PUDLISZKI

Zupa pomidorowa z klopsikami i makaronem

450 g
28,87 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.7
z 18 opinii
PUDLISZKI Zupa ogórkowa z mięsem 440 g

PUDLISZKI

Zupa ogórkowa z mięsem

440 g
29,52 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.3
z 15 opinii
PUDLISZKI Zupa tajska z kurczakiem 440 g

PUDLISZKI

Zupa tajska z kurczakiem

440 g
29,52 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 6 opinii
Nowość
ANETO Bulion z kurczaka (w płynie) bezglutenowy BIO 1 l

ANETO

Bulion z kurczaka (w płynie) bezglutenowy BIO

1 l
25,79 zł/l
Cena25,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 31 opinii
Nowość
PAMAPOL Kapuśniak z wędzonym boczkiem 470 g

PAMAPOL

Kapuśniak z wędzonym boczkiem

470 g
14,87 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2027

Produkty marki PUDLISZKI

4.9
z 331 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy 30% 90 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy 30%

90 g
39,89 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
5.0
z 251 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów) 190 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów)

190 g
36,79 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
5.0
z 206 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 124 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
4.9
z 121 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2028
5.0
z 11 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z bazylią (bez skórki) 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z bazylią (bez skórki)

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2028
5.0
z 13 opinii
PUDLISZKI Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PUDLISZKI

Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2028
5.0
z 5 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z czosnkiem (bez skórki) 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z czosnkiem (bez skórki)

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
4.9
z 97 opinii
PUDLISZKI Kukurydza konserwowa 400 g

PUDLISZKI

Kukurydza konserwowa

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2028
5.0
z 60 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 21 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
4.9
z 69 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny 700 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny

700 g
18,27 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
4.9
z 36 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny 700 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny

700 g
18,27 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2027
4.9
z 43 opinii
PUDLISZKI Fasola biała 400 g

PUDLISZKI

Fasola biała

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2027
4.9
z 33 opinii
PUDLISZKI Fasola Czerwona 400 g

PUDLISZKI

Fasola Czerwona

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
4.9
z 91 opinii
PUDLISZKI Groszek konserwowy 400 g

PUDLISZKI

Groszek konserwowy

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store