Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Koncentraty i przeciery pomidorowe
Pomidory
Całe
PUDLISZKI Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym
Dove – Invisible Dry Antyperspirant w sztyfcie -
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 13 opinii

PUDLISZKI Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym

400 g
PUDLISZKI
Włochy

Cena5,89 zł
14,72 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Całe pomidory bez skórki oferowane przez producenta Pudliszki charakteryzują się posiadaniem naturalnego soku pomidorowego, który razem z warzywami daje bardzo wiele możliwości przygotowywania licznych posiłków. Produkt bardzo dobrze sprawdza się jako jeden z podstawowych składników sosów, chociaż może także być dodawany do zup, sałatek czy nawet wielu dań głównych. Charakteryzuje się delikatnym i słodkawym smakiem, jednak może być dowolnie doprawiany, dzięki temu bez najmniejszych problemów sprawdza się w połączeniu z innymi składnikami posiłków - atrakcyjny produkt, który znajdzie zastosowanie w każdej kuchni.

PUDLISZKI Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.07.2028
Dostępne warianty
PUDLISZKI Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
75.00 kJ
0.9%
Wartość energetyczna (kcal)
18.00 kcal
0.9%
Tłuszcz (g)
0.20 g
0.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
2.90 g
1.1%
w tym cukry (g)
2.90 g
3.2%
Błonnik (g)
0.80 g
Białko (g)
0.70 g
1.4%
Sól (g)
0.04 g
0.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne.
06.06.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne. Po prostu.
28.05.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2025
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0
Bogdana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0
Żaneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
14,72 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
HEINZ PUDLISZKI (HJH
Marka:
PUDLISZKI
EAN:
5900783002145
Cena za kg:
14,72 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
PUDLISZKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HEINZ PUDLISZKI (HJH
EAN:
5900783002145

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, w niemetalowym naczyniu i spożyć w ciągu 48 godzin.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Produkt może zawierać niewielkie ilości skórek.


Informacje producenta

Marka

Pudliszki


Marka standaryzowana

MarkaPudliszki

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Abyście przez cały rok mogli cieszyć się wyjątkowym smakiem naszych najlepszych pomidorów, postanowiliśmy zapuszkować je wraz z całą słodyczą lata. Do wyboru: krojone lub całe.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pomidory całe

Wariant bez skórki w soku pomidorowym


Dodatkowe informacje

Dołącz do nas na Facebook

Produkty z kategorii Pomidory

5.0
z 8 opinii
VITALIANA Pomidory całe (bez skórki) BIO 400 g

VITALIANA

Pomidory całe (bez skórki) BIO

400 g
12,47 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.9
z 13 opinii
ŁOWICZ Pomidory całe bez skórki 400 g

ŁOWICZ

Pomidory całe bez skórki

400 g
14,97 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 42 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory w całości bez skórki 400 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory w całości bez skórki

400 g
12,97 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 40 opinii
SŁONECZNY OGRÓD Pomidory całe bez skórki 400 g

SŁONECZNY OGRÓD

Pomidory całe bez skórki

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 49 opinii
MUTTI Pomidory całe (bez skórki) 400 g

MUTTI

Pomidory całe (bez skórki)

400 g
18,97 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 12 opinii
METELLIANA Pomidory pelati całe bez skórki 400 g

METELLIANA

Pomidory pelati całe bez skórki

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028
4.9
z 27 opinii
MANFUSO Pomidory pelati bez skórki BIO 400 g

MANFUSO

Pomidory pelati bez skórki BIO

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 13 opinii
PUDLISZKI Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PUDLISZKI

Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2028
4.9
z 15 opinii
MK Pomidory (całe) 400 g

MK

Pomidory (całe)

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 4 opinii
LA BIO IDEA Pomidory pelati (bez skórki) BIO 400 g

LA BIO IDEA

Pomidory pelati (bez skórki) BIO

400 g
20,47 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.8
z 36 opinii
CIRIO Pomidory pelati bez skóry 400 g

CIRIO

Pomidory pelati bez skóry

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.8
z 12 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory koktajlowe 400 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory koktajlowe

400 g
15,47 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 26 opinii
PODRAVKA Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PODRAVKA

Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-09-2028
4.6
z 5 opinii
ALCE NERO Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym BIO 400 g

ALCE NERO

Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym BIO

400 g
22,88 zł/kg
Cena9,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 9 opinii
HAPPY FRUCHT Pomidory bez skórki 400 g

HAPPY FRUCHT

Pomidory bez skórki

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

Produkty marki PUDLISZKI

4.9
z 331 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy 30% 90 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy 30%

90 g
39,89 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
5.0
z 206 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 124 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
5.0
z 251 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów) 190 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów)

190 g
36,79 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
4.9
z 97 opinii
PUDLISZKI Kukurydza konserwowa 400 g

PUDLISZKI

Kukurydza konserwowa

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2028
4.9
z 91 opinii
PUDLISZKI Groszek konserwowy 400 g

PUDLISZKI

Groszek konserwowy

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2028
4.9
z 121 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2028
5.0
z 11 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z bazylią (bez skórki) 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z bazylią (bez skórki)

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2028
5.0
z 5 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z czosnkiem (bez skórki) 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z czosnkiem (bez skórki)

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
4.9
z 33 opinii
PUDLISZKI Fasola Czerwona 400 g

PUDLISZKI

Fasola Czerwona

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
4.9
z 43 opinii
PUDLISZKI Fasola biała 400 g

PUDLISZKI

Fasola biała

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2027
4.9
z 31 opinii
PUDLISZKI Passata (przecier pomidorowy) 500 g

PUDLISZKI

Passata (przecier pomidorowy)

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 34 opinii
PUDLISZKI Ketchup Pudliszek dla dzieci 275 g

PUDLISZKI

Ketchup Pudliszek dla dzieci

275 g
30,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 10 opinii
PUDLISZKI Kukurydza konserwowa 150 g

PUDLISZKI

Kukurydza konserwowa

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
5.0
z 60 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 21 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store