Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Koncentraty i przeciery pomidorowe
Pomidory
Całe
MUTTI Pomidory całe (bez skórki)
Pomidory całe (bez skórki) MUTTI 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 49 opinii

MUTTI Pomidory całe (bez skórki)

400 g
MUTTI
Włochy

Cena7,59 zł
18,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pomidory Pelati Mutti są wyjątkowe. Nasze pomidory Pelati są zbierane w środku lata i delikatnie obierane ze skórki na parze, co pozwala zachować ich pełnię smaku i świeżość aromatu. Jędrne i mięsiste pomidory bez skórki są zanurzone w kremowym sosie pomidorowym. Odpowiedni dla wegan.


Cechy

jędrne i pełne miąższu

100 % włoskie pomidory - pomidory uprawiane i przetwarzane we Włoszech


MUTTI Pomidory całe (bez skórki)


Produkt dostępny
Data przydatności: 31.08.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
92.00 kJ
1.1%
Wartość energetyczna (kcal)
22.00 kcal
1.1%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
3.60 g
1.4%
w tym cukry (g)
2.90 g
3.2%
Białko (g)
1.10 g
2.2%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
49 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne, nie kwaśne
08.09.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
najlepsze pomidory!
16.05.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.09.2026
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
Żaklina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.05.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Emil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
18,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
Marka:
MUTTI
EAN:
8005110060007
Cena za kg:
18,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
MUTTI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
EAN:
8005110060007

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz na opakowaniu - Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

5


Informacje producenta

Marka

Mutti


Marka standaryzowana

MarkaMutti

Logotypy stron trzecich

Metal Recycles Forever


Opis produktu

Pomidory Pelati Mutti są wyjątkowe. Nasze pomidory Pelati są zbierane w środku lata i delikatnie obierane ze skórki na parze, co pozwala zachować ich pełnię smaku i świeżość aromatu. Jędrne i mięsiste pomidory bez skórki są zanurzone w kremowym sosie pomidorowym. Odpowiedni dla wegan.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pomidory całe

Wariant bez skórki

Produkty z kategorii Pomidory

5.0
z 8 opinii
VITALIANA Pomidory całe (bez skórki) BIO 400 g

VITALIANA

Pomidory całe (bez skórki) BIO

400 g
12,47 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.9
z 13 opinii
ŁOWICZ Pomidory całe bez skórki 400 g

ŁOWICZ

Pomidory całe bez skórki

400 g
14,97 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 42 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory w całości bez skórki 400 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory w całości bez skórki

400 g
12,97 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 40 opinii
SŁONECZNY OGRÓD Pomidory całe bez skórki 400 g

SŁONECZNY OGRÓD

Pomidory całe bez skórki

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 49 opinii
MUTTI Pomidory całe (bez skórki) 400 g

MUTTI

Pomidory całe (bez skórki)

400 g
18,97 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 12 opinii
METELLIANA Pomidory pelati całe bez skórki 400 g

METELLIANA

Pomidory pelati całe bez skórki

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028
4.9
z 27 opinii
MANFUSO Pomidory pelati bez skórki BIO 400 g

MANFUSO

Pomidory pelati bez skórki BIO

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 13 opinii
PUDLISZKI Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PUDLISZKI

Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2028
4.9
z 15 opinii
MK Pomidory (całe) 400 g

MK

Pomidory (całe)

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 4 opinii
LA BIO IDEA Pomidory pelati (bez skórki) BIO 400 g

LA BIO IDEA

Pomidory pelati (bez skórki) BIO

400 g
20,47 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.8
z 36 opinii
CIRIO Pomidory pelati bez skóry 400 g

CIRIO

Pomidory pelati bez skóry

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.8
z 12 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory koktajlowe 400 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory koktajlowe

400 g
15,47 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 26 opinii
PODRAVKA Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PODRAVKA

Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-09-2028
4.6
z 5 opinii
ALCE NERO Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym BIO 400 g

ALCE NERO

Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym BIO

400 g
22,88 zł/kg
Cena9,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 9 opinii
HAPPY FRUCHT Pomidory bez skórki 400 g

HAPPY FRUCHT

Pomidory bez skórki

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

Produkty marki MUTTI

5.0
z 374 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 700 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

700 g
11,41 zł/kg
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 92 opinii
MUTTI Koncentrat pomidorowy (tubka) 130 g

MUTTI

Koncentrat pomidorowy (tubka)

130 g
44,54 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
5.0
z 25 opinii
MUTTI Pomidory krojone z bazylią 400 g

MUTTI

Pomidory krojone z bazylią

400 g
18,97 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2028
4.9
z 27 opinii
MUTTI Pomidory krojone z czosnkiem 400 g

MUTTI

Pomidory krojone z czosnkiem

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2028
5.0
z 79 opinii
MUTTI Passata basilico (przecier pomidorowy z bazylią) 700 g

MUTTI

Passata basilico (przecier pomidorowy z bazylią)

700 g
17,13 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 25 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z pomidorów Datterini 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z pomidorów Datterini

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2027
5.0
z 69 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z przyprawami do pizzy 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z przyprawami do pizzy

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
4.9
z 36 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z serem parmigiano reggiano 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z serem parmigiano reggiano

400 g
35,47 zł/kg
Cena14,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
5.0
z 27 opinii
MUTTI Sos pomidorowy do pizzy 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy do pizzy

400 g
21,97 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
4.9
z 37 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z grillowanymi warzywami 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z grillowanymi warzywami

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027
5.0
z 21 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z bazylią 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z bazylią

400 g
32,97 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2027
4.9
z 63 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 500 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2027
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 500 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027
4.9
z 81 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 400 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2028
5.0
z 465 opinii
MUTTI Pomidory drobno krojone (bez skórki) 400 g

MUTTI

Pomidory drobno krojone (bez skórki)

400 g
17,47 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 465 opinii
MUTTI Pomidory drobno krojone (bez skórki) 400 g

MUTTI

Pomidory drobno krojone (bez skórki)

400 g
12,22 zł/kg
Krótka data 09.10
Cena promocyjna4,89 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store