Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Koncentraty i przeciery pomidorowe
Koncentrat pomidorowy
MUTTI Koncentrat pomidorowy (tubka)
Koncentrat pomidorowy (tubka) MUTTI 130g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 92 opinii

MUTTI Koncentrat pomidorowy (tubka)

130 g
MUTTI
Włochy

Cena5,79 zł
44,54 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Gwarancja 100 % włoskich upraw ze słonecznych regionów Parmy. Wolne od GMO. Produkt bezglutenowy i odpowiedni dla wegan.


MUTTI Koncentrat pomidorowy (tubka)


Produkt dostępny
Data przydatności: 01.09.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
407.00 kJ
4.8%
Wartość energetyczna (kcal)
96.00 kcal
4.8%
Tłuszcz (g)
0.20 g
0.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
17.00 g
6.5%
w tym cukry (g)
14.00 g
15.6%
Białko (g)
4.20 g
8.4%
Sól (g)
0.50 g
8.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
92 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry, bez octu
20.04.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Mój ulubiony koncentracik
19.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny koncentrat, bardzo polecam.
16.04.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Przydatny gdy potrzeba niewielką ilość sosu pomidorowego, smaczny.
18.01.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
wspaniały jak wszystkie wyroby mutti
19.08.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Super alternatywa dla słoików
11.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
44,54 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
130 g
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
Marka:
MUTTI
EAN:
80042532
Cena za kg:
44,54 zł/kg
Waga:
130 g
Marka:
MUTTI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
EAN:
80042532

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na tubce. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 20 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

20


Informacje producenta

Marka

Mutti


Marka standaryzowana

MarkaMutti

Logotypy stron trzecich

Green Dot

Metal Recycles Forever


Opis produktu

Gwarancja 100 % włoskich upraw ze słonecznych regionów Parmy. Wolne od GMO. Produkt bezglutenowy i odpowiedni dla wegan.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Koncentrat pomidorowy

Produkty z kategorii Koncentrat pomidorowy

4.9
z 239 opinii
ROLNIK Koncentrat pomidorowy 30% 190 ml

ROLNIK

Koncentrat pomidorowy 30%

190 ml
10,47 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028
4.9
z 110 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 190 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

190 g
31,53 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 134 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 80 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

80 g
37,38 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 34 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% (saszetka) 80 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30% (saszetka)

80 g
37,38 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 330 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy 30% 90 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy 30%

90 g
39,89 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
4.9
z 92 opinii
MUTTI Koncentrat pomidorowy (tubka) 130 g

MUTTI

Koncentrat pomidorowy (tubka)

130 g
44,54 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
5.0
z 251 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów) 190 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów)

190 g
36,79 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
4.9
z 30 opinii
MELISSA Primo Gusto Koncentrat pomidorowy 30% 70 g

MELISSA Primo Gusto

Koncentrat pomidorowy 30%

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2027
5.0
z 15 opinii
MELISSA Primo Gusto Koncentrat pomidorowy (tubka) 130 g

MELISSA Primo Gusto

Koncentrat pomidorowy (tubka)

130 g
53,77 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2027
4.9
z 12 opinii
ZWERGENWIESE Koncentrat pomidorowy 22% bezglutenowy 130 g

ZWERGENWIESE

Koncentrat pomidorowy 22% bezglutenowy

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2029
5.0
z 31 opinii
POMI Koncentrat pomidorowy (tubka) 200 g

POMI

Koncentrat pomidorowy (tubka)

200 g
38,95 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-06-2027
4.8
z 20 opinii
SŁONECZNY OGRÓD Koncentrat pomidorowy 190 g

SŁONECZNY OGRÓD

Koncentrat pomidorowy

190 g
19,95 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 8 opinii
MK Koncentrat pomidorowy 900 g

MK

Koncentrat pomidorowy

900 g
11,99 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2027

Produkty marki MUTTI

5.0
z 374 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 700 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

700 g
11,41 zł/kg
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 27 opinii
MUTTI Pomidory krojone z czosnkiem 400 g

MUTTI

Pomidory krojone z czosnkiem

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2028
5.0
z 25 opinii
MUTTI Pomidory krojone z bazylią 400 g

MUTTI

Pomidory krojone z bazylią

400 g
18,97 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2028
5.0
z 79 opinii
MUTTI Passata basilico (przecier pomidorowy z bazylią) 700 g

MUTTI

Passata basilico (przecier pomidorowy z bazylią)

700 g
17,13 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 81 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 400 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2028
5.0
z 69 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z przyprawami do pizzy 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z przyprawami do pizzy

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
5.0
z 25 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z pomidorów Datterini 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z pomidorów Datterini

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2027
4.9
z 36 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z serem parmigiano reggiano 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z serem parmigiano reggiano

400 g
35,47 zł/kg
Cena14,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
4.9
z 37 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z grillowanymi warzywami 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z grillowanymi warzywami

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027
5.0
z 27 opinii
MUTTI Sos pomidorowy do pizzy 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy do pizzy

400 g
21,97 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
5.0
z 21 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z bazylią 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z bazylią

400 g
32,97 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2027
4.9
z 63 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 500 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2027
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 500 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027
5.0
z 49 opinii
MUTTI Pomidory całe (bez skórki) 400 g

MUTTI

Pomidory całe (bez skórki)

400 g
18,97 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 460 opinii
MUTTI Pomidory drobno krojone (bez skórki) 400 g

MUTTI

Pomidory drobno krojone (bez skórki)

400 g
17,47 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 460 opinii
MUTTI Pomidory drobno krojone (bez skórki) 400 g

MUTTI

Pomidory drobno krojone (bez skórki)

400 g
12,22 zł/kg
Krótka data 09.10
Cena promocyjna4,89 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store