Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Koncentraty i przeciery pomidorowe
Przecier pomidorowy
Przecier
MUTTI Passata basilico (przecier pomidorowy z bazylią)
Passata basilico (przecier pomidorowy z bazylią) MUTTI 700g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 79 opinii

MUTTI Passata basilico (przecier pomidorowy z bazylią)

700 g
MUTTI
Włochy

Cena11,99 zł
17,13 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 31.08.2028
Dostępne warianty
MUTTI Passata (przecier pomidorowy)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
149.00 kJ
1.8%
Wartość energetyczna (kcal)
36.00 kcal
1.8%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
5.10 g
2.0%
w tym cukry (g)
4.50 g
5.0%
Białko (g)
1.60 g
3.2%
Sól (g)
0.50 g
8.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
79 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
jedna z lepszych passat na rynku 🔥
17.02.2026
1
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Po prostu świetne
27.10.2025
1
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna👍️
29.05.2025
1
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Różnica pomiędzy mutti a wieloma innymi usprawiedliwia wyższą cenę tej passaty.
14.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,13 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
700 g
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
Marka:
MUTTI
EAN:
8005110191015
Cena za kg:
17,13 zł/kg
Waga:
700 g
Marka:
MUTTI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
EAN:
8005110191015

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni. Najlepiej spożyć przed: sprawdź na wieczku


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

5


Informacje producenta

Marka

Mutti


Marka standaryzowana

MarkaMutti

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Passata przecier pomidorowy

Wariant z bazylią

Produkty z kategorii Przecier pomidorowy

4.9
z 50 opinii
ŁOWICZ Przecier pomidorowy 500 g

ŁOWICZ

Przecier pomidorowy

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 20 opinii
ŁOWICZ Przecier pomidorowy z bazylią i czosnkiem 500 g

ŁOWICZ

Przecier pomidorowy z bazylią i czosnkiem

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 79 opinii
MUTTI Passata basilico (przecier pomidorowy z bazylią) 700 g

MUTTI

Passata basilico (przecier pomidorowy z bazylią)

700 g
17,13 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 192 opinii
PODRAVKA Przecier pomidorowy 500 g

PODRAVKA

Przecier pomidorowy

500 g
9,98 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2028
4.9
z 59 opinii
PODRAVKA Przecier pomidorowy z ziołami śródziemnomorskimi 500 g

PODRAVKA

Przecier pomidorowy z ziołami śródziemnomorskimi

500 g
9,98 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2027
4.9
z 45 opinii
PODRAVKA Przecier pomidorowy z bazylią 500 g

PODRAVKA

Przecier pomidorowy z bazylią

500 g
9,98 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2027
4.9
z 170 opinii
MELISSA Primo Gusto Przecier pomidorowy klasyczny 500 g

MELISSA Primo Gusto

Przecier pomidorowy klasyczny

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028
5.0
z 25 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z pomidorów Datterini 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z pomidorów Datterini

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2027
5.0
z 59 opinii
DAWTONA Przecier pomidorowy 500 g

DAWTONA

Przecier pomidorowy

500 g
10,38 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2028
4.9
z 16 opinii
DAWTONA Przecier pomidorowy z pietruszką i lubczykiem 500 g

DAWTONA

Przecier pomidorowy z pietruszką i lubczykiem

500 g
10,98 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2027
4.9
z 30 opinii
POMI Przecier pomidorowy 200 g

POMI

Przecier pomidorowy

200 g
18,95 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028
4.9
z 16 opinii
ALCE NERO Pulpa pomidorowa BIO 500 g

ALCE NERO

Pulpa pomidorowa BIO

500 g
26,98 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 25 opinii
KROKUS Przecier pomidorowy 340 g

KROKUS

Przecier pomidorowy

340 g
35,85 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 18 opinii
HAPPY FRUCHT Przecier pomidorowy 500 g

HAPPY FRUCHT

Przecier pomidorowy

500 g
10,98 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

Produkty marki MUTTI

5.0
z 374 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 700 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

700 g
11,41 zł/kg
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 25 opinii
MUTTI Pomidory krojone z bazylią 400 g

MUTTI

Pomidory krojone z bazylią

400 g
18,97 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2028
4.9
z 27 opinii
MUTTI Pomidory krojone z czosnkiem 400 g

MUTTI

Pomidory krojone z czosnkiem

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2028
4.9
z 92 opinii
MUTTI Koncentrat pomidorowy (tubka) 130 g

MUTTI

Koncentrat pomidorowy (tubka)

130 g
44,54 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
5.0
z 69 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z przyprawami do pizzy 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z przyprawami do pizzy

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
5.0
z 25 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z pomidorów Datterini 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z pomidorów Datterini

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2027
4.9
z 37 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z grillowanymi warzywami 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z grillowanymi warzywami

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027
4.9
z 36 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z serem parmigiano reggiano 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z serem parmigiano reggiano

400 g
35,47 zł/kg
Cena14,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
5.0
z 27 opinii
MUTTI Sos pomidorowy do pizzy 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy do pizzy

400 g
21,97 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
5.0
z 21 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z bazylią 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z bazylią

400 g
32,97 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2027
4.9
z 81 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 400 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2028
4.9
z 63 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 500 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2027
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 500 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027
5.0
z 49 opinii
MUTTI Pomidory całe (bez skórki) 400 g

MUTTI

Pomidory całe (bez skórki)

400 g
18,97 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 465 opinii
MUTTI Pomidory drobno krojone (bez skórki) 400 g

MUTTI

Pomidory drobno krojone (bez skórki)

400 g
17,47 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 465 opinii
MUTTI Pomidory drobno krojone (bez skórki) 400 g

MUTTI

Pomidory drobno krojone (bez skórki)

400 g
12,22 zł/kg
Krótka data 09.10
Cena promocyjna4,89 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store