Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Koncentraty i przeciery pomidorowe
Pomidory
W kawałkach
MUTTI Pomidory drobno krojone (bez skórki)
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 465 opinii

MUTTI Pomidory drobno krojone (bez skórki)

400 g
MUTTI
Włochy

Krótka data 09.10
Cena promocyjna4,89 zł
12,22 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (30% taniej)

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 09.10.2026
Dostępne warianty
MUTTI Pomidory krojone z bazylią
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja
Parametry
Cena za kg:
12,22 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
Marka:
MUTTI
EAN:
80042556
Cena za kg:
12,22 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
MUTTI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
EAN:
80042556

Produkty z kategorii Pomidory

5.0
z 310 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory krojone bez skórki 400 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory krojone bez skórki

400 g
11,22 zł/kg
5,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 47 opinii
CIRIO Pomidory krojone Toscana 400 g

CIRIO

Pomidory krojone Toscana

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 68 opinii
ŁOWICZ Pomidory krojone bez skórki 400 g

ŁOWICZ

Pomidory krojone bez skórki

400 g
14,97 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 25 opinii
MUTTI Pomidory krojone z bazylią 400 g

MUTTI

Pomidory krojone z bazylią

400 g
18,97 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2028
4.9
z 27 opinii
MUTTI Pomidory krojone z czosnkiem 400 g

MUTTI

Pomidory krojone z czosnkiem

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2028
4.9
z 136 opinii
PODRAVKA Pomidory krojone w soku pomidorowym 400 g

PODRAVKA

Pomidory krojone w soku pomidorowym

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-09-2028
5.0
z 38 opinii
PODRAVKA Pomidory krojone w soku pomidorowym z czosnkiem 400 g

PODRAVKA

Pomidory krojone w soku pomidorowym z czosnkiem

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-09-2028
4.9
z 52 opinii
PODRAVKA Pomidory krojone w soku pomidorowym z bazylią i oregano 400 g

PODRAVKA

Pomidory krojone w soku pomidorowym z bazylią i oregano

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2028
4.9
z 119 opinii
SŁONECZNY OGRÓD Pomidory krojone (bez skórki) w soku pomidorowym 400 g

SŁONECZNY OGRÓD

Pomidory krojone (bez skórki) w soku pomidorowym

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2028
4.9
z 121 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2028
5.0
z 11 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z bazylią (bez skórki) 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z bazylią (bez skórki)

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2028
5.0
z 21 opinii
CIRIO Pomidory krojone 400 g

CIRIO

Pomidory krojone

400 g
19,47 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.9
z 28 opinii
METELLIANA Pomidory krojone (bez skórki) 400 g

METELLIANA

Pomidory krojone (bez skórki)

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028
4.9
z 26 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone w soku pomidorowym 390 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone w soku pomidorowym

390 g
15,10 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z bazylią i oregano 390 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z bazylią i oregano

390 g
15,10 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
5.0
z 61 opinii
MK Pomidory (krojone) 400 g

MK

Pomidory (krojone)

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.9
z 30 opinii
MANFUSO Pomidory w kawałkach BIO 400 g

MANFUSO

Pomidory w kawałkach BIO

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 17 opinii
METELLIANA Pomidory rozdrobnione bez skóry 690 g

METELLIANA

Pomidory rozdrobnione bez skóry

690 g
12,30 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 21 opinii
DAWTONA Pomidory krojone 400 g

DAWTONA

Pomidory krojone

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-08-2028
4.8
z 5 opinii
HAPPY FRUCHT Pomidory krojone 400 g

HAPPY FRUCHT

Pomidory krojone

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2027
4.9
z 11 opinii
POMI Pomidory drobno krojone 400 g

POMI

Pomidory drobno krojone

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
5.0
z 465 opinii
MUTTI Pomidory drobno krojone (bez skórki) 400 g

MUTTI

Pomidory drobno krojone (bez skórki)

400 g
12,22 zł/kg
Krótka data 09.10
Cena promocyjna4,89 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

Produkty marki MUTTI

5.0
z 374 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 700 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

700 g
11,41 zł/kg
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 25 opinii
MUTTI Pomidory krojone z bazylią 400 g

MUTTI

Pomidory krojone z bazylią

400 g
18,97 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2028
4.9
z 27 opinii
MUTTI Pomidory krojone z czosnkiem 400 g

MUTTI

Pomidory krojone z czosnkiem

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2028
5.0
z 79 opinii
MUTTI Passata basilico (przecier pomidorowy z bazylią) 700 g

MUTTI

Passata basilico (przecier pomidorowy z bazylią)

700 g
17,13 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 92 opinii
MUTTI Koncentrat pomidorowy (tubka) 130 g

MUTTI

Koncentrat pomidorowy (tubka)

130 g
44,54 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
4.9
z 81 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 400 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2028
5.0
z 69 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z przyprawami do pizzy 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z przyprawami do pizzy

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
5.0
z 25 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z pomidorów Datterini 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z pomidorów Datterini

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2027
4.9
z 37 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z grillowanymi warzywami 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z grillowanymi warzywami

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027
4.9
z 36 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z serem parmigiano reggiano 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z serem parmigiano reggiano

400 g
35,47 zł/kg
Cena14,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
5.0
z 27 opinii
MUTTI Sos pomidorowy do pizzy 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy do pizzy

400 g
21,97 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
5.0
z 21 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z bazylią 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z bazylią

400 g
32,97 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2027
4.9
z 63 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 500 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2027
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 500 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027
5.0
z 49 opinii
MUTTI Pomidory całe (bez skórki) 400 g

MUTTI

Pomidory całe (bez skórki)

400 g
18,97 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 465 opinii
MUTTI Pomidory drobno krojone (bez skórki) 400 g

MUTTI

Pomidory drobno krojone (bez skórki)

400 g
17,47 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store