Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Koncentraty i przeciery pomidorowe
Pomidory
W kawałkach
ŁOWICZ Pomidory krojone bez skórki
Pomidory krojone bez skórki ŁOWICZ 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 68 opinii

ŁOWICZ Pomidory krojone bez skórki

400 g
ŁOWICZ
Polska

6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (14% taniej)
17,47 zł/kg
6,99 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (14% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pomidory krojone w puszcze od firmy Łowicz zaoszczędzą mnóstwo czasu przy gotowaniu. Pyszne pomidory w zalewie wystarczy tylko dodać do dania. Nie trzeba obierać ani kroić. Produkt sprawdzi się doskonale do wszelakich zup, sosów, a także makaronów i zapiekanek. Pomidory są produktem znanym na prawie całym świecie i wykorzystywanym w różnorodnych daniach oraz kuchniach. Idealnie pasują do mięs i warzyw. Można je zapiekać, dusić oraz gotować, a także spożywać na zimno. Pomidory w puszcze Łowicz charakteryzują się pełnym, wyrazistym smakiem, z którego możemy korzystać przez cały rok, a nie tylko w sezonie na pomidory.


Cechy

bez dodatku soli

źródło potasu

doskonałe do zup i sosów, takie są pomidory Łowicz


ŁOWICZ Pomidory krojone bez skórki


Produkt dostępny
Data przydatności: 31.08.2028
Dostępne warianty
ŁOWICZ Pomidory całe bez skórki
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
Powiązane promocje
ŁOWICZ Pomidory całe bez skórki 400 g
5,99 zł/szt. kupując 2 szt.
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g
Odbierz za 10 gr!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
86.00 kJ
1.0%
Wartość energetyczna (kcal)
20.00 kcal
1.0%
Tłuszcz (g)
0.50 g
0.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
3.00 g
1.2%
w tym cukry (g)
3.00 g
3.3%
Białko (g)
1.20 g
2.4%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Potas (mg)
300.00 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
68 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealne do zupy pomidorowej.
03.02.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Chcę je dodać do gęściejszej zupy w stylu indyjskim z dodatkiem ciecierzycy, kiedy jest lepiej z różnymi widocznymi jarzynami, są niezłe
28.01.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre
25.01.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
🚀💯💯🚀🚀💪💪👍️👍️
11.09.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ułatwiają mi życie- znaczy gotowanie. .Taka wygoda. Otwieram puszkę i mam gotowe smaczne pomidory. Super.
04.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
14,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
ŁOWICZ
EAN:
5900397735286
Cena za kg:
14,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
ŁOWICZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900397735286

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Nasze pomidorowe Menu Spaghetti napoli Potrzebujesz Puszkę krojonych pomidorów Łowicz, 1-2 ząbki czosnku, pół cebuli, listki bazylii, oregano, przyprawy: sól, pieprz czarny, parmezan (ok. 10 g), oliwę do smażenia, makaron spaghetti. Porcja dla 2-3 osób Sposób przygotowania: 1. Na 1-2 łyżkach oliwy podsmaż na patelni lub w rondelku pokrojoną w drobną kostkę cebulę. 2. Dodaj pomidory z puszki, dopraw solą i pieprzem. Duś często mieszając, przez około 10 minut. Pod koniec dodaj rozgnieciony czosnek oraz oregano i bazylię. 3. Ugotuj makaron spaghetti Lubella (ok. 250 g suchego makaronu), odsącz go. Wyłóż na talerze i polej sosem. Posyp parmezanem i udekoruj świeżymi listkami bazylii.


Informacje producenta

Marka

Łowicz


Marka standaryzowana

MarkaŁowicz

Opis produktu

Pomidory Łowicz do zup i sosów


Oświadczenia żywieniowe

bez dodatku soli

źródło potasu


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku soli


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pomidory

Wariant krojone bez skórki

Produkty z kategorii Pomidory

5.0
z 310 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory krojone bez skórki 400 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory krojone bez skórki

400 g
11,22 zł/kg
5,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.9
z 68 opinii
ŁOWICZ Pomidory krojone bez skórki 400 g

ŁOWICZ

Pomidory krojone bez skórki

400 g
14,97 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 47 opinii
CIRIO Pomidory krojone Toscana 400 g

CIRIO

Pomidory krojone Toscana

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 27 opinii
MUTTI Pomidory krojone z czosnkiem 400 g

MUTTI

Pomidory krojone z czosnkiem

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2028
5.0
z 25 opinii
MUTTI Pomidory krojone z bazylią 400 g

MUTTI

Pomidory krojone z bazylią

400 g
18,97 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2028
4.9
z 135 opinii
PODRAVKA Pomidory krojone w soku pomidorowym 400 g

PODRAVKA

Pomidory krojone w soku pomidorowym

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-09-2028
4.9
z 52 opinii
PODRAVKA Pomidory krojone w soku pomidorowym z bazylią i oregano 400 g

PODRAVKA

Pomidory krojone w soku pomidorowym z bazylią i oregano

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2028
5.0
z 38 opinii
PODRAVKA Pomidory krojone w soku pomidorowym z czosnkiem 400 g

PODRAVKA

Pomidory krojone w soku pomidorowym z czosnkiem

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-09-2028
4.9
z 121 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2028
5.0
z 11 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z bazylią (bez skórki) 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z bazylią (bez skórki)

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2028
4.9
z 119 opinii
SŁONECZNY OGRÓD Pomidory krojone (bez skórki) w soku pomidorowym 400 g

SŁONECZNY OGRÓD

Pomidory krojone (bez skórki) w soku pomidorowym

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2028
4.9
z 27 opinii
METELLIANA Pomidory krojone (bez skórki) 400 g

METELLIANA

Pomidory krojone (bez skórki)

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028
5.0
z 21 opinii
CIRIO Pomidory krojone 400 g

CIRIO

Pomidory krojone

400 g
19,47 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 61 opinii
MK Pomidory (krojone) 400 g

MK

Pomidory (krojone)

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.9
z 26 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone w soku pomidorowym 390 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone w soku pomidorowym

390 g
15,10 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z bazylią i oregano 390 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z bazylią i oregano

390 g
15,10 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
MANFUSO Pomidory w kawałkach BIO 400 g

MANFUSO

Pomidory w kawałkach BIO

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 17 opinii
METELLIANA Pomidory rozdrobnione bez skóry 690 g

METELLIANA

Pomidory rozdrobnione bez skóry

690 g
12,30 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 21 opinii
DAWTONA Pomidory krojone 400 g

DAWTONA

Pomidory krojone

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-08-2028
4.8
z 5 opinii
HAPPY FRUCHT Pomidory krojone 400 g

HAPPY FRUCHT

Pomidory krojone

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2027
4.9
z 11 opinii
POMI Pomidory drobno krojone 400 g

POMI

Pomidory drobno krojone

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
5.0
z 464 opinii
MUTTI Pomidory drobno krojone (bez skórki) 400 g

MUTTI

Pomidory drobno krojone (bez skórki)

400 g
12,22 zł/kg
Krótka data 09.10
Cena promocyjna4,89 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

Produkty marki ŁOWICZ

5.0
z 149 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem truskawkowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem truskawkowy

210 g
42,81 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 199 opinii
ŁOWICZ Sos spaghetti 500 g

ŁOWICZ

Sos spaghetti

500 g
13,98 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 125 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 152 opinii
ŁOWICZ Sos słodko-kwaśny 500 g

ŁOWICZ

Sos słodko-kwaśny

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 140 opinii
ŁOWICZ Powidła węgierkowe (100% polskich śliwek) 290 g

ŁOWICZ

Powidła węgierkowe (100% polskich śliwek)

290 g
26,52 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 85 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem wiśniowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem wiśniowy

210 g
47,57 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 110 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 190 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

190 g
31,53 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 88 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem malinowy z czerwoną porzeczką 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem malinowy z czerwoną porzeczką

210 g
52,33 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 93 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal truskawkowy 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal truskawkowy

200 g
41,45 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 39 opinii

20% taniej

ŁOWICZ Pesto czerwone 180 g

ŁOWICZ

Pesto czerwone

180 g
44,39 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 48 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 136 opinii
ŁOWICZ Żurawina do mięs i serów 230 g

ŁOWICZ

Żurawina do mięs i serów

230 g
46,91 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 31 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy z acerolą (extra gładki) o obniżonej zawartości cukrów 225 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy z acerolą (extra gładki) o obniżonej zawartości cukrów

225 g
48,84 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 71 opinii
ŁOWICZ Konfitura z truskawek 240 g

ŁOWICZ

Konfitura z truskawek

240 g
34,96 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 94 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal wiśniowy 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal wiśniowy

200 g
41,45 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 134 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 80 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

80 g
37,38 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store