Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy gotowe do potraw
Do pizzy
ŁOWICZ Sos do pizzy z ziołami (łagodny)
Sos do pizzy z ziołami (łagodny) ŁOWICZ 180g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 41 opinii

ŁOWICZ Sos do pizzy z ziołami (łagodny)

180 g
ŁOWICZ
Polska

Cena5,59 zł
31,06 zł/kg

Promocja do 30.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.07.2027
Dostępne warianty
ŁOWICZ Sos do pizzy z ziołami (pikantny)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g
Odbierz za 10 gr!

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
41 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Osobiscie nie stosuje tego typu mazidla do makaronu i ryzu , ale prosze tego nie mowic nikomu
01.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
07.09.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
świetny sos,robię pizze często,więc taki sos jest niezbędny, nie muszę odparowywać wody,jest odpowiednio gęsty i smaczny!
22.08.2025
0
0
Bronisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.08.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.03.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Anastasiia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
31,06 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
180 g
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
ŁOWICZ
EAN:
5900397755789
Cena za kg:
31,06 zł/kg
Waga:
180 g
Marka:
ŁOWICZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900397755789

Produkty z kategorii Do pizzy

5.0
z 92 opinii
CIRIO Sos pomidorowy do pizzy 190 g

CIRIO

Sos pomidorowy do pizzy

190 g
21,00 zł/kg
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 41 opinii
ŁOWICZ Sos do pizzy z ziołami (łagodny) 180 g

ŁOWICZ

Sos do pizzy z ziołami (łagodny)

180 g
31,06 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 69 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z przyprawami do pizzy 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z przyprawami do pizzy

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
5.0
z 27 opinii
MUTTI Sos pomidorowy do pizzy 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy do pizzy

400 g
21,97 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
4.9
z 12 opinii
ŁOWICZ Sos do pizzy z ziołami (pikantny) 180 g

ŁOWICZ

Sos do pizzy z ziołami (pikantny)

180 g
31,06 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 7 opinii
DAWTONA Sos do pizzy z ziołami 400 g

DAWTONA

Sos do pizzy z ziołami

400 g
14,88 zł/kg
Cena5,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2027
4.9
z 18 opinii
MELISSA Primo Gusto Sos do pizzy 350 g

MELISSA Primo Gusto

Sos do pizzy

350 g
22,83 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028
4.8
z 6 opinii
CLASSIC ITALIA Sos pomidorowy do pizzy Margherita z bazylią i oregano 130 g

CLASSIC ITALIA

Sos pomidorowy do pizzy Margherita z bazylią i oregano

130 g
61,46 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
5.0
z 3 opinii
CLASSIC ITALIA Sos pomidorowy do pizzy American Hot z oregano i chilli 130 g

CLASSIC ITALIA

Sos pomidorowy do pizzy American Hot z oregano i chilli

130 g
61,46 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
4.7
z 3 opinii
CLASSIC ITALIA Sos pomidorowy do pizzy Fiorentina ze szpinakiem i czosnkiem 130 g

CLASSIC ITALIA

Sos pomidorowy do pizzy Fiorentina ze szpinakiem i czosnkiem

130 g
61,46 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
4.8
z 4 opinii
CLASSIC ITALIA Sos pomidorowy do pizzy Capricciosa z czarnymi oliwkami 130 g

CLASSIC ITALIA

Sos pomidorowy do pizzy Capricciosa z czarnymi oliwkami

130 g
61,46 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029

Produkty marki ŁOWICZ

4.9
z 199 opinii
ŁOWICZ Sos spaghetti 500 g

ŁOWICZ

Sos spaghetti

500 g
13,98 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 39 opinii

20% taniej

ŁOWICZ Pesto czerwone 180 g

ŁOWICZ

Pesto czerwone

180 g
44,39 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 68 opinii
ŁOWICZ Pomidory krojone bez skórki 400 g

ŁOWICZ

Pomidory krojone bez skórki

400 g
14,97 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 125 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 152 opinii
ŁOWICZ Sos słodko-kwaśny 500 g

ŁOWICZ

Sos słodko-kwaśny

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 110 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 190 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

190 g
31,53 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 147 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem truskawkowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem truskawkowy

210 g
42,81 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 134 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 80 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

80 g
37,38 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 85 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem wiśniowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem wiśniowy

210 g
47,57 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 48 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 82 opinii
ŁOWICZ Sos boloński 500 g

ŁOWICZ

Sos boloński

500 g
17,58 zł/kg
Cena8,79 zł
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 65 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy XXL (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukrów 450 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy XXL (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukrów

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 87 opinii
ŁOWICZ Syrop o smaku malinowym 400 ml

ŁOWICZ

Syrop o smaku malinowym

400 ml
24,62 zł/l
Cena9,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 6 opinii
ŁOWICZ Zagęszczona baza napoju o smaku malinowym bez cukru 400 ml

ŁOWICZ

Zagęszczona baza napoju o smaku malinowym bez cukru

400 ml
24,97 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 93 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal truskawkowy 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal truskawkowy

200 g
41,45 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 27 opinii
ŁOWICZ Deser ryżowo-owocowy - szarlotka z cynamonem (bez dodatku cukru) 100 g

ŁOWICZ

Deser ryżowo-owocowy - szarlotka z cynamonem (bez dodatku cukru)

100 g
31,90 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store