Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Dżemy
Wiśniowe
ŁOWICZ Dżem 6 kcal wiśniowy
Dżem wiśniowy bez dodatku cukru ŁOWICZ 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 94 opinii

ŁOWICZ Dżem 6 kcal wiśniowy

200 g
ŁOWICZ
Polska

Cena8,29 zł
41,45 zł/kg

Promocja do 30.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Cechy

6 kcal w porcji 20 g


ŁOWICZ Dżem 6 kcal wiśniowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.03.2027
Dostępne warianty
ŁOWICZ Dżem 6 kcal z czarnej i czerwonej porzeczki
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
bez cukru
Powiązane promocje
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g
Odbierz za 10 gr!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
119.00 kJ
1.4%
Wartość energetyczna (kcal)
28.00 kcal
1.4%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
5.30 g
2.0%
w tym cukry (g)
5.30 g
5.9%
Białko (g)
< 0.50 g
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
94 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Dżem dla liczących kalorie - dobry.
23.01.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze nie próbowałam, dżemy w słoikach dotarły nie potłuczone, więc super.
13.07.2025
0
0
Klara
zweryfikowano
Zgłaszam
W smaku bardzo dobry i super że ma mniej kcal
16.05.2025
0
0
Antoni
zweryfikowano
Zgłaszam
świetny skład, świetny smak, jedynie cena mogłaby być niższa
11.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
41,45 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
ŁOWICZ
EAN:
5900397757394
Cena za kg:
41,45 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
ŁOWICZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900397757394

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 5 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

5


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Produkt może zawierać pestkę i/lub jej fragmenty.


Informacje producenta

Marka

Łowicz


Marka standaryzowana

MarkaŁowicz

Opis produktu

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.


O marce

Polska Marka Łowicz Dżemy robimy od 60 lat


Dodatkowe informacje

Typowa łyżka stołowa zawiera 20 g


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Dżem

Wariant wiśnia

Produkty z kategorii Wiśniowe

4.9
z 105 opinii
HERBAPOL Dżem wiśniowy (100% wiśnia nadwiślanka) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem wiśniowy (100% wiśnia nadwiślanka) o obniżonej zawartości cukru

280 g
17,82 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 85 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem wiśniowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem wiśniowy

210 g
47,57 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 94 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal wiśniowy 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal wiśniowy

200 g
41,45 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 114 opinii
ŁOWICZ Dżem wiśniowy (100% polskich wiśni) o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem wiśniowy (100% polskich wiśni) o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,61 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.8
z 6 opinii
EKO WITAL Mus wiśniowy BIO 250 g

EKO WITAL

Mus wiśniowy BIO

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2028

Produkty marki ŁOWICZ

5.0
z 147 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem truskawkowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem truskawkowy

210 g
42,81 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 199 opinii
ŁOWICZ Sos spaghetti 500 g

ŁOWICZ

Sos spaghetti

500 g
13,98 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 125 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 152 opinii
ŁOWICZ Sos słodko-kwaśny 500 g

ŁOWICZ

Sos słodko-kwaśny

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 140 opinii
ŁOWICZ Powidła węgierkowe (100% polskich śliwek) 290 g

ŁOWICZ

Powidła węgierkowe (100% polskich śliwek)

290 g
26,52 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 85 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem wiśniowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem wiśniowy

210 g
47,57 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 110 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 190 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

190 g
31,53 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 88 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem malinowy z czerwoną porzeczką 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem malinowy z czerwoną porzeczką

210 g
52,33 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 93 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal truskawkowy 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal truskawkowy

200 g
41,45 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 39 opinii

20% taniej

ŁOWICZ Pesto czerwone 180 g

ŁOWICZ

Pesto czerwone

180 g
44,39 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 48 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 136 opinii
ŁOWICZ Żurawina do mięs i serów 230 g

ŁOWICZ

Żurawina do mięs i serów

230 g
46,91 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 31 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy z acerolą (extra gładki) o obniżonej zawartości cukrów 225 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy z acerolą (extra gładki) o obniżonej zawartości cukrów

225 g
48,84 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 71 opinii
ŁOWICZ Konfitura z truskawek 240 g

ŁOWICZ

Konfitura z truskawek

240 g
34,96 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 68 opinii
ŁOWICZ Pomidory krojone bez skórki 400 g

ŁOWICZ

Pomidory krojone bez skórki

400 g
14,97 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 134 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 80 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

80 g
37,38 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store