Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Dżemy
Wiśniowe
EKO WITAL Mus wiśniowy BIO
Dżem mus wiśniowy bez dodatku cukru BIO EKO WITAL 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 6 opinii

EKO WITAL Mus wiśniowy BIO

250 g
EKO WITAL
Włochy

Cena14,99 zł
59,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 05.12.2028
Dostępne warianty
EKO WITAL Mus morelowy BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
EKO WITAL
EAN:
5908249979659
Cena za kg:
59,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
EKO WITAL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
5908249979659

Produkty z kategorii Wiśniowe

4.9
z 105 opinii
HERBAPOL Dżem wiśniowy (100% wiśnia nadwiślanka) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem wiśniowy (100% wiśnia nadwiślanka) o obniżonej zawartości cukru

280 g
17,82 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 85 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem wiśniowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem wiśniowy

210 g
47,57 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 94 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal wiśniowy 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal wiśniowy

200 g
41,45 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 114 opinii
ŁOWICZ Dżem wiśniowy (100% polskich wiśni) o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem wiśniowy (100% polskich wiśni) o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,61 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.8
z 6 opinii
EKO WITAL Mus wiśniowy BIO 250 g

EKO WITAL

Mus wiśniowy BIO

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2028

Produkty marki EKO WITAL

4.9
z 19 opinii
EKO WITAL Mus truskawkowy BIO 250 g

EKO WITAL

Mus truskawkowy BIO

250 g
39,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2028
4.9
z 346 opinii
EKO WITAL Buraki gotowane BIO 500 g

EKO WITAL

Buraki gotowane BIO

500 g
13,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 93 opinii
EKO WITAL Passata pomidorowa BIO 680 g

EKO WITAL

Passata pomidorowa BIO

680 g
11,75 zł/kg
Cena7,99 zł
Kaucja: + 4,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2027
4.9
z 45 opinii
EKO WITAL Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
98,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
5.0
z 26 opinii
EKO WITAL Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
102,88 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
5.0
z 51 opinii
EKO WITAL Mleko 3,5% tłuszczu BIO 1 l

EKO WITAL

Mleko 3,5% tłuszczu BIO

1 l
9,15 zł/l
Cena9,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 30 opinii
EKO WITAL Kukurydza konserwowa BIO 340 g

EKO WITAL

Kukurydza konserwowa BIO

340 g
27,21 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2027
5.0
z 33 opinii
EKO WITAL Fasola biała BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola biała BIO

360 g
19,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.8
z 22 opinii
EKO WITAL Fasola czerwona kidney BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola czerwona kidney BIO

360 g
19,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.8
z 32 opinii
EKO WITAL Pałeczki z amarantusem bezglutenowe BIO 50 g

EKO WITAL

Pałeczki z amarantusem bezglutenowe BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - muszelki czekoladowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - muszelki czekoladowe BIO

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
4.9
z 16 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - kulki czekoladowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - kulki czekoladowe BIO

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
5.0
z 4 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - kulki miodowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - kulki miodowe BIO

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 4 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe (czekoladowe) BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe (czekoladowe) BIO

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026
5.0
z 26 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe kukurydziane bez dodatku cukru BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe kukurydziane bez dodatku cukru BIO

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
4.9
z 15 opinii
EKO WITAL Ciastka orkiszowe pełnoziarniste z kawałkami czekolady BIO 250 g

EKO WITAL

Ciastka orkiszowe pełnoziarniste z kawałkami czekolady BIO

250 g
46,20 zł/kg
Cena11,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store