Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Ciastka
Ciastka kruche
Pieguski i z dodatkami
EKO WITAL Ciastka kakaowe z kawałkami czekolady BIO
Ciastka kakaowe z kawałkami czekolady BIO EKO WITAL 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 24 opinii

EKO WITAL Ciastka kakaowe z kawałkami czekolady BIO

250 g
EKO WITAL
Włochy

Cena10,99 zł
43,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 12.12.2026
Tagi
bio
wegetariański
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
24 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne ciacha.
27.07.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Ela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.03.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
11.02.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
43,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
EKO WITAL
EAN:
5908249979635
Cena za kg:
43,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
EKO WITAL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
5908249979635

Produkty z kategorii Pieguski i z dodatkami

4.9
z 89 opinii
MILKA Choco Brownie Ciastka z czekoladą i kawałkami czekolady mlecznej 6 szt. 150 g

MILKA Choco Brownie

Ciastka z czekoladą i kawałkami czekolady mlecznej 6 szt.

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
MILKA Cake&Choc Ciastka biszkoptowe z kawałkami czekolady 175 g

MILKA Cake&Choc

Ciastka biszkoptowe z kawałkami czekolady

175 g
51,37 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
MILKA XL Cookies Ciastka z dużymi kawałkami czekolady 184 g

MILKA XL Cookies

Ciastka z dużymi kawałkami czekolady

184 g
48,86 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
MILKA Choco Brookie Ciastka z czekoladą i kawałkami ciasteczek 6szt. 132 g

MILKA Choco Brookie

Ciastka z czekoladą i kawałkami ciasteczek 6szt.

132 g
68,11 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 27 opinii
MILKA Sensations Ciastka z kawałkami czekolady mlecznej z mleka alpejskiego 156 g

MILKA Sensations

Ciastka z kawałkami czekolady mlecznej z mleka alpejskiego

156 g
57,63 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
5.0
z 29 opinii
MILKA Sensations Ciastka kakaowe z kawałkami czekolady mlecznej 156 g

MILKA Sensations

Ciastka kakaowe z kawałkami czekolady mlecznej

156 g
57,63 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
MILKA Sensastion Czekoladowe ciastko OREO 156 g

MILKA

Sensastion Czekoladowe ciastko OREO

156 g
57,63 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
MILKA XL Cookies Ciastka z dużymi kawałkami czekolady i orzechów 184 g

MILKA XL Cookies

Ciastka z dużymi kawałkami czekolady i orzechów

184 g
48,86 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
5.0
z 125 opinii
MILKA Pieguski Ciastka z czekoladą 135 g

MILKA Pieguski

Ciastka z czekoladą

135 g
45,56 zł/kg
Cena6,15 zł
Do koszyka
5.0
z 62 opinii
MILKA Pieguski Ciastka z czekoladą i rodzynkami 135 g

MILKA Pieguski

Ciastka z czekoladą i rodzynkami

135 g
51,78 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 69 opinii
MILKA Pieguski Ciastka z czekoladą i orzechami 135 g

MILKA Pieguski

Ciastka z czekoladą i orzechami

135 g
51,78 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 41 opinii
SAPORI Cantuccini z migdałami 175 g

SAPORI

Cantuccini z migdałami

175 g
102,00 zł/kg
Cena17,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
4.9
z 10 opinii
SAPORI Cantuccini z czekoladą 175 g

SAPORI

Cantuccini z czekoladą

175 g
102,00 zł/kg
Cena17,85 zł
Do koszyka
5.0
z 24 opinii
EKO WITAL Ciastka kakaowe z kawałkami czekolady BIO 250 g

EKO WITAL

Ciastka kakaowe z kawałkami czekolady BIO

250 g
43,96 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026
4.9
z 8 opinii
MILKA Sensations Ciastka z kawałkami czekolady 52 g

MILKA Sensations

Ciastka z kawałkami czekolady

52 g
109,42 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026

Produkty marki EKO WITAL

4.9
z 19 opinii
EKO WITAL Mus truskawkowy BIO 250 g

EKO WITAL

Mus truskawkowy BIO

250 g
39,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2028
4.9
z 346 opinii
EKO WITAL Buraki gotowane BIO 500 g

EKO WITAL

Buraki gotowane BIO

500 g
13,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 93 opinii
EKO WITAL Passata pomidorowa BIO 680 g

EKO WITAL

Passata pomidorowa BIO

680 g
11,75 zł/kg
Cena7,99 zł
Kaucja: + 4,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2027
4.9
z 45 opinii
EKO WITAL Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
98,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
5.0
z 26 opinii
EKO WITAL Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
102,88 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
5.0
z 51 opinii
EKO WITAL Mleko 3,5% tłuszczu BIO 1 l

EKO WITAL

Mleko 3,5% tłuszczu BIO

1 l
9,15 zł/l
Cena9,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 30 opinii
EKO WITAL Kukurydza konserwowa BIO 340 g

EKO WITAL

Kukurydza konserwowa BIO

340 g
27,21 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2027
5.0
z 33 opinii
EKO WITAL Fasola biała BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola biała BIO

360 g
19,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.8
z 22 opinii
EKO WITAL Fasola czerwona kidney BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola czerwona kidney BIO

360 g
19,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.8
z 32 opinii
EKO WITAL Pałeczki z amarantusem bezglutenowe BIO 50 g

EKO WITAL

Pałeczki z amarantusem bezglutenowe BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - muszelki czekoladowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - muszelki czekoladowe BIO

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
4.9
z 16 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - kulki czekoladowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - kulki czekoladowe BIO

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
5.0
z 4 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - kulki miodowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - kulki miodowe BIO

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 4 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe (czekoladowe) BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe (czekoladowe) BIO

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026
5.0
z 26 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe kukurydziane bez dodatku cukru BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe kukurydziane bez dodatku cukru BIO

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
4.9
z 15 opinii
EKO WITAL Ciastka orkiszowe pełnoziarniste z kawałkami czekolady BIO 250 g

EKO WITAL

Ciastka orkiszowe pełnoziarniste z kawałkami czekolady BIO

250 g
46,20 zł/kg
Cena11,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store