Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Fasola
Biała
EKO WITAL Fasola biała BIO
Fasola biała BIO EKO WITAL 360g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 33 opinii

EKO WITAL Fasola biała BIO

360 g
EKO WITAL
Belgia

Cena7,19 zł
19,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 31.12.2027
Dostępne warianty
EKO WITAL Fasola czerwona kidney BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
33 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
04.09.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Super!
01.06.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla mnie ważne jest również to, że produkty eko są w szklanych opakowaniach, a nie w puszkach. Fasola bardzo smaczna, idealna do sałatek i dań na ciepło.
24.08.2025
0
0
jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.09.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
Sijawusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
Sijawusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.05.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.03.2026
0
0
Miroslawa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
360 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
EKO WITAL
EAN:
5908249975446
Cena za kg:
19,97 zł/kg
Waga:
360 g
Marka:
EKO WITAL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
5908249975446

Produkty z kategorii Fasola

4.9
z 59 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona (cięta) 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona (cięta)

400 g
15,97 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 46 opinii
DAWTONA Fasola biała 400 g

DAWTONA

Fasola biała

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028
4.9
z 83 opinii
PLAZA DEL SOL Fasola gigant gotowana 540 g

PLAZA DEL SOL

Fasola gigant gotowana

540 g
17,57 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2030
4.9
z 53 opinii
HAPPY FRUCHT Fasola biała 400 g

HAPPY FRUCHT

Fasola biała

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 42 opinii
METELLIANA Fasola biała Cannellini 400 g

METELLIANA

Fasola biała Cannellini

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 33 opinii
EKO WITAL Fasola biała BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola biała BIO

360 g
19,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 35 opinii
BONDUELLE Biała fasola 175 g

BONDUELLE

Biała fasola

175 g
31,37 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 43 opinii
PUDLISZKI Fasola biała 400 g

PUDLISZKI

Fasola biała

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2027
5.0
z 26 opinii
BONDUELLE Biała fasola 310 g

BONDUELLE

Biała fasola

310 g
22,55 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 52 opinii
KWIDZYN Fasola biała 400 g

KWIDZYN

Fasola biała

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2029

Produkty marki EKO WITAL

4.9
z 347 opinii
EKO WITAL Buraki gotowane BIO 500 g

EKO WITAL

Buraki gotowane BIO

500 g
13,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 93 opinii
EKO WITAL Passata pomidorowa BIO 680 g

EKO WITAL

Passata pomidorowa BIO

680 g
11,75 zł/kg
Cena7,99 zł
Kaucja: + 4,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2027
4.9
z 45 opinii
EKO WITAL Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
98,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
5.0
z 26 opinii
EKO WITAL Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
102,88 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
5.0
z 51 opinii
EKO WITAL Mleko 3,5% tłuszczu BIO 1 l

EKO WITAL

Mleko 3,5% tłuszczu BIO

1 l
9,15 zł/l
Cena9,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.8
z 22 opinii
EKO WITAL Fasola czerwona kidney BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola czerwona kidney BIO

360 g
19,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 14 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - muszelki czekoladowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - muszelki czekoladowe BIO

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
4.9
z 17 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - kulki czekoladowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - kulki czekoladowe BIO

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
5.0
z 4 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - kulki miodowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - kulki miodowe BIO

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 4 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe (czekoladowe) BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe (czekoladowe) BIO

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026
5.0
z 30 opinii
EKO WITAL Kukurydza konserwowa BIO 340 g

EKO WITAL

Kukurydza konserwowa BIO

340 g
27,21 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2027
4.8
z 32 opinii
EKO WITAL Pałeczki z amarantusem bezglutenowe BIO 50 g

EKO WITAL

Pałeczki z amarantusem bezglutenowe BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
EKO WITAL Olej kokosowy BIO 240 g

EKO WITAL

Olej kokosowy BIO

240 g
61,63 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 19 opinii
EKO WITAL Paluszki owsiane pełnoziarniste z kurkumą BIO 50 g

EKO WITAL

Paluszki owsiane pełnoziarniste z kurkumą BIO

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 37 opinii
EKO WITAL Groszek konserwowy BIO 350 g

EKO WITAL

Groszek konserwowy BIO

350 g
24,83 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 19 opinii
EKO WITAL Mus morelowy BIO 250 g

EKO WITAL

Mus morelowy BIO

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store