Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Pieczywa chrupkie
Bezglutenowe i proteinowe
EKO WITAL Pieczywo chrupkie amarantusowe bezglutenowe BIO
Pieczywo chrupkie amarantusowe bezglutenowe BIO EKO WITAL 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 67 opinii

EKO WITAL Pieczywo chrupkie amarantusowe bezglutenowe BIO

100 g
EKO WITAL

Cena5,95 zł
59,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 26.05.2027
Dostępne warianty
EKO WITAL Pieczywo chrupkie kasztanowe bezglutenowe BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
wegetariański
bezglutenowy
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
67 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne
07.12.2023
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
08.08.2023
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez uwag
21.05.2023
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne chrupkie pieczywo.
28.04.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny, zdrowy produkt. Polecam
21.03.2023
0
0
emilia marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Pierwszy raz kupiłam takie pieczywo jest bardzo delikatne smaczne i mam nadzieję zdrowe, będę je kupowała często z uwagi na wartości zdrowotne. Pozdrawiam serdecznie emilia marta
07.12.2022
0
0
Kunta
zweryfikowano
Zgłaszam
zdrowe i smaczne
31.08.2022
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne i dobry sklad
11.07.2022
0
0
Kunta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, zdrowe, dobrze zapakowane
04.07.2022
0
0
Wiesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Z przyjemnością zamawiam te produkty. Dobry skład, bez zbędnej chemii, warto. Doskonale zabezpieczone produkty, polecam każdemu.
08.06.2022
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Kolejny dowód, że można zrobić dobry produkt w dobrej cenie.
07.06.2022
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry skład, bez zbędnej chemii, warto.
07.06.2022
0
0
Kunta
zweryfikowano
Zgłaszam
Uwielbiam te produkty i polecam każdemu. Te produkty są naprawdę najwyższej jakości, dlatego polecam. Prawidłowo opakowane produkty, mogę pochwalić.
25.05.2022
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam z pełnym przekonaniem, jakość wyrobów doskonała. Sztywne opakowanie uchroniło zawartość przed zgnieceniem. Z przyjemnością zamawiam te produkty.
17.05.2022
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
O jakości mówię, że najlepsza. Warto zakupić. Uwielbiam te produkty i polecam każdemu. Dobrze dobrane, solidne opakowanie do transportu.
07.03.2022
0
0
ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonale
17.11.2021
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok.
14.11.2021
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry skład, bez zbędnej chemii, warto.
16.08.2021
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne, świeże z naturalnych składników. Dobrze i szczelnie opakowane. Jakie to wszystko jest smaczne, świeże i zachwycające.
03.08.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
EKO WITAL
EAN:
5908249970700
Cena za kg:
59,50 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
EKO WITAL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
5908249970700

Produkty z kategorii Bezglutenowe i proteinowe

5.0
z 22 opinii
MELVIT Pieczywo chrupkie żytnie Cripsy Vegan 8 warzyw 130 g

MELVIT

Pieczywo chrupkie żytnie Cripsy Vegan 8 warzyw

130 g
46,08 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 70 opinii
EKO WITAL Pieczywo chrupkie kasztanowe bezglutenowe BIO 100 g

EKO WITAL

Pieczywo chrupkie kasztanowe bezglutenowe BIO

100 g
65,90 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027
5.0
z 21 opinii
EKO WITAL Pieczywo chrupkie z ciecierzycą bezglutenowe BIO 100 g

EKO WITAL

Pieczywo chrupkie z ciecierzycą bezglutenowe BIO

100 g
81,50 zł/kg
Cena8,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2026
5.0
z 21 opinii
EKO WITAL Pieczywo chrupkie kukurydziane bezglutenowe BIO 100 g

EKO WITAL

Pieczywo chrupkie kukurydziane bezglutenowe BIO

100 g
54,90 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.9
z 67 opinii
EKO WITAL Pieczywo chrupkie amarantusowe bezglutenowe BIO 100 g

EKO WITAL

Pieczywo chrupkie amarantusowe bezglutenowe BIO

100 g
59,50 zł/kg
Cena5,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2027
4.8
z 5 opinii
EKO WITAL Pieczywo chrupkie bezglutenowe PROTEIN BIO 100 g

EKO WITAL

Pieczywo chrupkie bezglutenowe PROTEIN BIO

100 g
88,50 zł/kg
Cena8,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 6 opinii
SCHAR Salti - krakersy solone (bezglutenowe) 175 g

SCHAR

Salti - krakersy solone (bezglutenowe)

175 g
79,94 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2026
3.5
z 2 opinii
CRISPINS Pieczywo chrupkie proteinowe bezglutenowe BIO 50 g

CRISPINS

Pieczywo chrupkie proteinowe bezglutenowe BIO

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2026
5.0
z 6 opinii
SCHAR Fette croccanti - pieczywo chrupkie bezglutenowe 150 g

SCHAR

Fette croccanti - pieczywo chrupkie bezglutenowe

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026

Produkty marki EKO WITAL

4.9
z 19 opinii
EKO WITAL Mus truskawkowy BIO 250 g

EKO WITAL

Mus truskawkowy BIO

250 g
39,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2028
4.9
z 347 opinii
EKO WITAL Buraki gotowane BIO 500 g

EKO WITAL

Buraki gotowane BIO

500 g
13,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 93 opinii
EKO WITAL Passata pomidorowa BIO 680 g

EKO WITAL

Passata pomidorowa BIO

680 g
11,75 zł/kg
Cena7,99 zł
Kaucja: + 4,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2027
4.9
z 45 opinii
EKO WITAL Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
98,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
5.0
z 26 opinii
EKO WITAL Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
102,88 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
5.0
z 51 opinii
EKO WITAL Mleko 3,5% tłuszczu BIO 1 l

EKO WITAL

Mleko 3,5% tłuszczu BIO

1 l
9,15 zł/l
Cena9,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 30 opinii
EKO WITAL Kukurydza konserwowa BIO 340 g

EKO WITAL

Kukurydza konserwowa BIO

340 g
27,21 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2027
5.0
z 33 opinii
EKO WITAL Fasola biała BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola biała BIO

360 g
19,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.8
z 22 opinii
EKO WITAL Fasola czerwona kidney BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola czerwona kidney BIO

360 g
19,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.8
z 32 opinii
EKO WITAL Pałeczki z amarantusem bezglutenowe BIO 50 g

EKO WITAL

Pałeczki z amarantusem bezglutenowe BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - muszelki czekoladowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - muszelki czekoladowe BIO

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
4.9
z 17 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - kulki czekoladowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - kulki czekoladowe BIO

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
5.0
z 4 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - kulki miodowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - kulki miodowe BIO

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 4 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe (czekoladowe) BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe (czekoladowe) BIO

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026
5.0
z 26 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe kukurydziane bez dodatku cukru BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe kukurydziane bez dodatku cukru BIO

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
4.9
z 15 opinii
EKO WITAL Ciastka orkiszowe pełnoziarniste z kawałkami czekolady BIO 250 g

EKO WITAL

Ciastka orkiszowe pełnoziarniste z kawałkami czekolady BIO

250 g
46,20 zł/kg
Cena11,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store