Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Pieczywa chrupkie
Bezglutenowe i proteinowe
CRISPINS Pieczywo chrupkie proteinowe bezglutenowe BIO
Pieczywo chrupkie proteinowe bezglutenowe BIO CRISPINS 50g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
3.5
z 2 opinii

CRISPINS Pieczywo chrupkie proteinowe bezglutenowe BIO

50 g
CRISPINS
Czechy

Cena3,99 zł
79,80 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 10.11.2026
Tagi
bio
bezglutenowy
Wysokobiałkowe

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
3.5
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
50%
4
0%
3
0%
2
50%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
słaba tekstura
07.05.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
79,80 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
50 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
CRISPINS
EAN:
8595702402631
Cena za kg:
79,80 zł/kg
Waga:
50 g
Marka:
CRISPINS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
8595702402631

Produkty z kategorii Bezglutenowe i proteinowe

5.0
z 22 opinii
MELVIT Pieczywo chrupkie żytnie Cripsy Vegan 8 warzyw 130 g

MELVIT

Pieczywo chrupkie żytnie Cripsy Vegan 8 warzyw

130 g
46,08 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
EKO WITAL Pieczywo chrupkie bezglutenowe PROTEIN BIO 100 g

EKO WITAL

Pieczywo chrupkie bezglutenowe PROTEIN BIO

100 g
88,50 zł/kg
Cena8,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 21 opinii
EKO WITAL Pieczywo chrupkie kukurydziane bezglutenowe BIO 100 g

EKO WITAL

Pieczywo chrupkie kukurydziane bezglutenowe BIO

100 g
54,90 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
5.0
z 21 opinii
EKO WITAL Pieczywo chrupkie z ciecierzycą bezglutenowe BIO 100 g

EKO WITAL

Pieczywo chrupkie z ciecierzycą bezglutenowe BIO

100 g
81,50 zł/kg
Cena8,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2026
4.9
z 67 opinii
EKO WITAL Pieczywo chrupkie amarantusowe bezglutenowe BIO 100 g

EKO WITAL

Pieczywo chrupkie amarantusowe bezglutenowe BIO

100 g
59,50 zł/kg
Cena5,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2027
4.9
z 70 opinii
EKO WITAL Pieczywo chrupkie kasztanowe bezglutenowe BIO 100 g

EKO WITAL

Pieczywo chrupkie kasztanowe bezglutenowe BIO

100 g
65,90 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027
5.0
z 6 opinii
SCHAR Salti - krakersy solone (bezglutenowe) 175 g

SCHAR

Salti - krakersy solone (bezglutenowe)

175 g
79,94 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2026
3.5
z 2 opinii
CRISPINS Pieczywo chrupkie proteinowe bezglutenowe BIO 50 g

CRISPINS

Pieczywo chrupkie proteinowe bezglutenowe BIO

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2026
5.0
z 6 opinii
SCHAR Fette croccanti - pieczywo chrupkie bezglutenowe 150 g

SCHAR

Fette croccanti - pieczywo chrupkie bezglutenowe

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store