Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Bulion
Drobiowy
EKO WITAL Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO
Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO EKO WITAL 66g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 45 opinii

EKO WITAL Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
EKO WITAL
Włochy

Cena6,49 zł
98,33 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 19.05.2027
Dostępne warianty
EKO WITAL Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
bezglutenowy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
45 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
przyzwoity skład i smak
30.04.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.08.2026
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.06.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Darek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.12.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.12.2025
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
98,33 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
66 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
EKO WITAL
EAN:
5908249971264
Cena za kg:
98,33 zł/kg
Waga:
66 g
Marka:
EKO WITAL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
5908249971264

Produkty z kategorii Drobiowy

5.0
z 192 opinii
WINIARY Bulion drobiowy 160 g

WINIARY

Bulion drobiowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 62 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 12 opinii
MOG Rosół kolagenowy drobiowy 500 ml

MOG

Rosół kolagenowy drobiowy

500 ml
71,98 zł/l
Cena promocyjna35,99 zł
41,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 44 opinii
KRAKUS Bulion drobiowy (porcja na raz) 100 g

KRAKUS

Bulion drobiowy (porcja na raz)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 3 opinii
MOG Rosół kolagenowy wietnamski (baza do zupy pho) 500 ml

MOG

Rosół kolagenowy wietnamski (baza do zupy pho)

500 ml
87,98 zł/l
Cena43,99 zł
Do koszyka
4.9
z 45 opinii
EKO WITAL Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
98,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
4.9
z 31 opinii
PRYMAT Przyprawa do kurczaka pikantna 25 g

PRYMAT

Przyprawa do kurczaka pikantna

25 g
71,60 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 77 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (12 kostek) 120 g

WINIARY

Rosół drobiowy (12 kostek)

120 g
45,75 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 1 opinii
MOG Rosołek z indyka (bez dodatku soli) 500 ml

MOG

Rosołek z indyka (bez dodatku soli)

500 ml
77,98 zł/l
Cena38,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
STAR Bulion drobiowy 1 l

STAR

Bulion drobiowy

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.9
z 62 opinii
KNORR Rosół z kury (6 kostek) 60 g

KNORR

Rosół z kury (6 kostek)

60 g
66,50 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 43 opinii
KUCHAREK Rosół z kury (18 kostek) 180 g

KUCHAREK

Rosół z kury (18 kostek)

180 g
21,39 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 18 opinii
KNORR Bulionetka drobiowa (4x28g) 112 g

KNORR

Bulionetka drobiowa (4x28g)

112 g
71,34 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 79 opinii
VEGETA NATUR Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

VEGETA NATUR

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
4.9
z 9 opinii
FOOD STUDIO Bulion drobiowy bezglutenowy (w płynie) BIO 350 ml

FOOD STUDIO

Bulion drobiowy bezglutenowy (w płynie) BIO

350 ml
37,11 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2026
5.0
z 15 opinii
NAURA Kostka rosołowa drobiowa (10 kostek) BIO 100 g

NAURA

Kostka rosołowa drobiowa (10 kostek) BIO

100 g
71,90 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2028
4.8
z 6 opinii
Nowość
ANETO Bulion z kurczaka (w płynie) bezglutenowy BIO 1 l

ANETO

Bulion z kurczaka (w płynie) bezglutenowy BIO

1 l
25,79 zł/l
Cena25,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
5.0
z 29 opinii
WINIARY Bulion drobiowy z zielem angielskim i liściem laurowym (12 kostek) 120 g

WINIARY

Bulion drobiowy z zielem angielskim i liściem laurowym (12 kostek)

120 g
45,75 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka

Produkty marki EKO WITAL

5.0
z 8 opinii
EKO WITAL Mus malinowy BIO 250 g

EKO WITAL

Mus malinowy BIO

250 g
61,56 zł/kg
Frisco poleca
Cena15,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026
4.9
z 348 opinii
EKO WITAL Buraki gotowane BIO 500 g

EKO WITAL

Buraki gotowane BIO

500 g
13,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 93 opinii
EKO WITAL Passata pomidorowa BIO 680 g

EKO WITAL

Passata pomidorowa BIO

680 g
11,75 zł/kg
Cena7,99 zł
Kaucja: + 4,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2027
5.0
z 26 opinii
EKO WITAL Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
102,88 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
5.0
z 51 opinii
EKO WITAL Mleko 3,5% tłuszczu BIO 1 l

EKO WITAL

Mleko 3,5% tłuszczu BIO

1 l
9,15 zł/l
Cena9,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 30 opinii
EKO WITAL Kukurydza konserwowa BIO 340 g

EKO WITAL

Kukurydza konserwowa BIO

340 g
27,21 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2027
4.8
z 22 opinii
EKO WITAL Fasola czerwona kidney BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola czerwona kidney BIO

360 g
19,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 33 opinii
EKO WITAL Fasola biała BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola biała BIO

360 g
19,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 17 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - kulki czekoladowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - kulki czekoladowe BIO

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
4.9
z 14 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - muszelki czekoladowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - muszelki czekoladowe BIO

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
5.0
z 4 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - kulki miodowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - kulki miodowe BIO

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 4 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe (czekoladowe) BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe (czekoladowe) BIO

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026
4.8
z 32 opinii
EKO WITAL Pałeczki z amarantusem bezglutenowe BIO 50 g

EKO WITAL

Pałeczki z amarantusem bezglutenowe BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
EKO WITAL Biszkopty dla dzieci BIO 200 g

EKO WITAL

Biszkopty dla dzieci BIO

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 37 opinii
EKO WITAL Groszek konserwowy BIO 350 g

EKO WITAL

Groszek konserwowy BIO

350 g
24,83 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 19 opinii
EKO WITAL Paluszki owsiane pełnoziarniste z kurkumą BIO 50 g

EKO WITAL

Paluszki owsiane pełnoziarniste z kurkumą BIO

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store