Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Bulion
Drobiowy
PRYMAT Przyprawa do kurczaka pikantna
Przyprawa do kurczaka pikantna PRYMAT 25g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 31 opinii

PRYMAT Przyprawa do kurczaka pikantna

25 g
PRYMAT
Polska

Cena1,79 zł
71,60 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Warto wiedzieć: Przyprawa do kurczaka pikantna nadaje daniom z drobiu wyrazisty ostry smak. Swoją pikantność zawdzięcza chili i imbirowi. Proponujemy dodać ½ łyżeczki przyprawy (ok. 2,2 g) na 100 g mięsa. Pasuje do: - kurczaka - gulaszów: mięsnych i warzywnych - szaszłyków Nietypowe zastosowanie: Ta mieszanka jest idealna do dań kuchni azjatyckiej, meksykańskiej czy arabskiej.


Cechy

bez dodatku glutaminianu sodu


PRYMAT Przyprawa do kurczaka pikantna


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2028
Dostępne warianty
PRYMAT Przyprawa do ziemniaków
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
771.00 kJ
9.2%
Wartość energetyczna (kcal)
185.00 kcal
9.3%
Tłuszcz (g)
7.40 g
10.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.10 g
5.5%
Węglowodany (g)
15.00 g
5.8%
w tym cukry (g)
6.00 g
6.7%
Białko (g)
7.20 g
14.4%
Sól (g)
45.60 g
760.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
31 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
moje dziecko chętnie zjada kurczaki pieczone w tej przyprawie. Inne nie cieszą się takim powodzeniem w moim domu
11.03.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
22.11.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Super Smak pieczonego kurczaka. Odkąd odkryłam tę przyprawę tylko takiej używam.
05.08.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.08.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.08.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2026
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.05.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Antonina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.02.2026
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0
Filip
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
71,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
25 g
Dostawca:
PRYMAT
Marka:
PRYMAT
EAN:
5901135015134
Cena za kg:
71,60 zł/kg
Waga:
25 g
Marka:
PRYMAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRYMAT
EAN:
5901135015134

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Prymat


Marka standaryzowana

MarkaPrymat

Opis produktu

Warto wiedzieć: Przyprawa do kurczaka pikantna nadaje daniom z drobiu wyrazisty ostry smak. Swoją pikantność zawdzięcza chili i imbirowi. Proponujemy dodać ½ łyżeczki przyprawy (ok. 2,2 g) na 100 g mięsa. Pasuje do: - kurczaka - gulaszów: mięsnych i warzywnych - szaszłyków Nietypowe zastosowanie: Ta mieszanka jest idealna do dań kuchni azjatyckiej, meksykańskiej czy arabskiej.


Dodatkowe informacje

Tysiące przepisów znajdziesz na: DoradcaSmaku.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Przyprawa

Wariant do kurczaka pikantna i dań z drobiu

Produkty z kategorii Drobiowy

4.9
z 62 opinii
WINIARY Rosó�ł drobiowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 191 opinii
WINIARY Bulion drobiowy 160 g

WINIARY

Bulion drobiowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 12 opinii
MOG Rosół kolagenowy drobiowy 500 ml

MOG

Rosół kolagenowy drobiowy

500 ml
71,98 zł/l
Cena promocyjna35,99 zł
41,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 44 opinii
KRAKUS Bulion drobiowy (porcja na raz) 100 g

KRAKUS

Bulion drobiowy (porcja na raz)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 45 opinii
EKO WITAL Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
98,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
5.0
z 3 opinii
MOG Rosół kolagenowy wietnamski (baza do zupy pho) 500 ml

MOG

Rosół kolagenowy wietnamski (baza do zupy pho)

500 ml
87,98 zł/l
Cena43,99 zł
Do koszyka
4.9
z 31 opinii
PRYMAT Przyprawa do kurczaka pikantna 25 g

PRYMAT

Przyprawa do kurczaka pikantna

25 g
71,60 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 21 opinii
STAR Bulion drobiowy 1 l

STAR

Bulion drobiowy

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.9
z 62 opinii
KNORR Rosół z kury (6 kostek) 60 g

KNORR

Rosół z kury (6 kostek)

60 g
66,50 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 1 opinii
MOG Rosołek z indyka (bez dodatku soli) 500 ml

MOG

Rosołek z indyka (bez dodatku soli)

500 ml
77,98 zł/l
Cena38,99 zł
Do koszyka
4.9
z 78 opinii
VEGETA NATUR Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

VEGETA NATUR

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
4.9
z 77 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (12 kostek) 120 g

WINIARY

Rosół drobiowy (12 kostek)

120 g
45,75 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 15 opinii
NAURA Kostka rosołowa drobiowa (10 kostek) BIO 100 g

NAURA

Kostka rosołowa drobiowa (10 kostek) BIO

100 g
71,90 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2028
5.0
z 43 opinii
KUCHAREK Rosół z kury (18 kostek) 180 g

KUCHAREK

Rosół z kury (18 kostek)

180 g
21,39 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 9 opinii
FOOD STUDIO Bulion drobiowy bezglutenowy (w płynie) BIO 350 ml

FOOD STUDIO

Bulion drobiowy bezglutenowy (w płynie) BIO

350 ml
37,11 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2026
4.8
z 6 opinii
Nowość
ANETO Bulion z kurczaka (w płynie) bezglutenowy BIO 1 l

ANETO

Bulion z kurczaka (w płynie) bezglutenowy BIO

1 l
25,79 zł/l
Cena25,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 18 opinii
KNORR Bulionetka drobiowa (4x28g) 112 g

KNORR

Bulionetka drobiowa (4x28g)

112 g
71,34 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 29 opinii
WINIARY Bulion drobiowy z zielem angielskim i liściem laurowym (12 kostek) 120 g

WINIARY

Bulion drobiowy z zielem angielskim i liściem laurowym (12 kostek)

120 g
45,75 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka

Produkty marki PRYMAT

5.0
z 97 opinii
PRYMAT Pieprz kolorowy ziarnisty 15 g

PRYMAT

Pieprz kolorowy ziarnisty

15 g
11,33 zł/kg
Cena promocyjna0,17 zł
0,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 213 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona XL 50 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 96 opinii
PRYMAT Curry 20 g

PRYMAT

Curry

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 154 opinii
PRYMAT Cynamon mielony 15 g

PRYMAT

Cynamon mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 109 opinii
PRYMAT Bazylia 10 g

PRYMAT

Bazylia

10 g
169,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 113 opinii
PRYMAT Goździki całe 10 g

PRYMAT

Goździki całe

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 92 opinii
PRYMAT Przyprawa do kebabu i gyrosa 30 g

PRYMAT

Przyprawa do kebabu i gyrosa

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 3 opinii
PRYMAT Przyprawa do grzanego piwa i wina - grzańca 30 g

PRYMAT

Przyprawa do grzanego piwa i wina - grzańca

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 59 opinii
PRYMAT Sól morska jodowana drobnoziarnista 1 kg

PRYMAT

Sól morska jodowana drobnoziarnista

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 132 opinii
PRYMAT Zioła prowansalskie 10 g

PRYMAT

Zioła prowansalskie

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 105 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona 20 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 101 opinii
PRYMAT Papryka ostra mielona 20 g

PRYMAT

Papryka ostra mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 184 opinii
PRYMAT Ziele angielskie całe 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie całe

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 30 opinii
PRYMAT Ziele angielskie mielone 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie mielone

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store