Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Bulion
Drobiowy
MOG Rosołek z indyka (bez dodatku soli)
Rosołek z indyka (bez dodatku soli) MOG 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

MOG Rosołek z indyka (bez dodatku soli)

500 ml
MOG
Polska

Cena38,99 zł
77,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Diana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
77,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
MOG NUTRITION PROSTA
Marka:
MOG
EAN:
5907022747829
Cena za kg:
77,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
MOG
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MOG NUTRITION PROSTA
EAN:
5907022747829

Produkty z kategorii Drobiowy

4.9
z 62 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 192 opinii
WINIARY Bulion drobiowy 160 g

WINIARY

Bulion drobiowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 12 opinii
MOG Rosół kolagenowy drobiowy 500 ml

MOG

Rosół kolagenowy drobiowy

500 ml
71,98 zł/l
Cena promocyjna35,99 zł
41,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 44 opinii
KRAKUS Bulion drobiowy (porcja na raz) 100 g

KRAKUS

Bulion drobiowy (porcja na raz)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 31 opinii
PRYMAT Przyprawa do kurczaka pikantna 25 g

PRYMAT

Przyprawa do kurczaka pikantna

25 g
71,60 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 45 opinii
EKO WITAL Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
98,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
5.0
z 3 opinii
MOG Rosół kolagenowy wietnamski (baza do zupy pho) 500 ml

MOG

Rosół kolagenowy wietnamski (baza do zupy pho)

500 ml
87,98 zł/l
Cena43,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
STAR Bulion drobiowy 1 l

STAR

Bulion drobiowy

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
5.0
z 1 opinii
MOG Rosołek z indyka (bez dodatku soli) 500 ml

MOG

Rosołek z indyka (bez dodatku soli)

500 ml
77,98 zł/l
Cena38,99 zł
Do koszyka
4.9
z 62 opinii
KNORR Rosół z kury (6 kostek) 60 g

KNORR

Rosół z kury (6 kostek)

60 g
66,50 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 79 opinii
VEGETA NATUR Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

VEGETA NATUR

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
5.0
z 15 opinii
NAURA Kostka rosołowa drobiowa (10 kostek) BIO 100 g

NAURA

Kostka rosołowa drobiowa (10 kostek) BIO

100 g
71,90 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2028
4.9
z 77 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (12 kostek) 120 g

WINIARY

Rosół drobiowy (12 kostek)

120 g
45,75 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 43 opinii
KUCHAREK Rosół z kury (18 kostek) 180 g

KUCHAREK

Rosół z kury (18 kostek)

180 g
21,39 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 9 opinii
FOOD STUDIO Bulion drobiowy bezglutenowy (w płynie) BIO 350 ml

FOOD STUDIO

Bulion drobiowy bezglutenowy (w płynie) BIO

350 ml
37,11 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2026
4.8
z 6 opinii
Nowość
ANETO Bulion z kurczaka (w płynie) bezglutenowy BIO 1 l

ANETO

Bulion z kurczaka (w płynie) bezglutenowy BIO

1 l
25,79 zł/l
Cena25,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 18 opinii
KNORR Bulionetka drobiowa (4x28g) 112 g

KNORR

Bulionetka drobiowa (4x28g)

112 g
71,34 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 29 opinii
WINIARY Bulion drobiowy z zielem angielskim i liściem laurowym (12 kostek) 120 g

WINIARY

Bulion drobiowy z zielem angielskim i liściem laurowym (12 kostek)

120 g
45,75 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka

Produkty marki MOG

4.9
z 12 opinii
MOG Rosół kolagenowy drobiowy 500 ml

MOG

Rosół kolagenowy drobiowy

500 ml
71,98 zł/l
Cena promocyjna35,99 zł
41,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
MOG Rosół kolagenowy wołowy 500 g

MOG

Rosół kolagenowy wołowy

500 g
87,98 zł/kg
Cena43,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
MOG Rosół kolagenowy wietnamski (baza do zupy pho) 500 ml

MOG

Rosół kolagenowy wietnamski (baza do zupy pho)

500 ml
87,98 zł/l
Cena43,99 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
MOG Rosół kolagenowy rybny 500 ml

MOG

Rosół kolagenowy rybny

500 ml
87,98 zł/l
Cena43,99 zł
Do koszyka
MOG Rosół warzywny z shiitake 500 ml

MOG

Rosół warzywny z shiitake

500 ml
77,98 zł/l
Cena38,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store