Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Bulion
Wołowy
MOG Rosół kolagenowy wołowy
Rosół kolagenowy wołowy MOG 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 9 opinii

MOG Rosół kolagenowy wołowy

500 g
MOG
Polska

Cena43,99 zł
87,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
MOG Rosół kolagenowy drobiowy
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Uwielbiam. Najsmaczniejszy rosołek jaki jest na rynku. Piłam w czasie choroby i teraz kiedy są takie mrozy z rana przed pracą, na rozgrzanie. Najlepszy❤️
20.01.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2026
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Iga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
87,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
MOG NUTRITION PROSTA
Marka:
MOG
EAN:
5907022747812
Cena za kg:
87,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
MOG
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MOG NUTRITION PROSTA
EAN:
5907022747812

Produkty z kategorii Wołowy

5.0
z 62 opinii
WINIARY Bulion wołowy 160 g

WINIARY

Bulion wołowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 38 opinii
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 18 opinii
KRAKUS Bulion wołowy (porcja na raz) 100 g

KRAKUS

Bulion wołowy (porcja na raz)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 9 opinii
MOG Rosół kolagenowy wołowy 500 g

MOG

Rosół kolagenowy wołowy

500 g
87,98 zł/kg
Cena43,99 zł
Do koszyka
5.0
z 26 opinii
EKO WITAL Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
102,88 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
5.0
z 16 opinii
STAR Bulion wołowy 1 l

STAR

Bulion wołowy

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
5.0
z 7 opinii
Nowość
NATURAVENA Kostka rosołowa wołowa (6 szt.) bezglutenowa BIO 66 g

NATURAVENA

Kostka rosołowa wołowa (6 szt.) bezglutenowa BIO

66 g
98,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-04-2027
5.0
z 1 opinii
KNORR Bulionetka wołowa (4x28g) 112 g

KNORR

Bulionetka wołowa (4x28g)

112 g
71,34 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 42 opinii
VEGETA NATUR Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

VEGETA NATUR

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2026

Produkty marki MOG

4.9
z 12 opinii
MOG Rosół kolagenowy drobiowy 500 ml

MOG

Rosół kolagenowy drobiowy

500 ml
71,98 zł/l
Cena promocyjna35,99 zł
41,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
MOG Rosół kolagenowy wietnamski (baza do zupy pho) 500 ml

MOG

Rosół kolagenowy wietnamski (baza do zupy pho)

500 ml
87,98 zł/l
Cena43,99 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
MOG Rosół kolagenowy rybny 500 ml

MOG

Rosół kolagenowy rybny

500 ml
87,98 zł/l
Cena43,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
MOG Rosołek z indyka (bez dodatku soli) 500 ml

MOG

Rosołek z indyka (bez dodatku soli)

500 ml
77,98 zł/l
Cena38,99 zł
Do koszyka
MOG Rosół warzywny z shiitake 500 ml

MOG

Rosół warzywny z shiitake

500 ml
77,98 zł/l
Cena38,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store