Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Fasola
Biała
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona (cięta)
Kamis Specialite - Pieprz kolorowy w młynku. Przyprawa potrzebna w każdej kuchni.
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 59 opinii

BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona (cięta)

400 g
BONDUELLE
Polska

Cena6,39 zł
15,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Cała masa witamin i mikroelementów zamknięta została w niewielkiej puszce producenta Bonduelle. Bo czym innym jest fasolka szparagowa zielona cięta jak nie źródłem najlepszych witamin potrzebnych człowiekowi. Jest ona cennym źródłem kwasu foliowego - w szczególności powinny ja spożywać kobiety w ciąży. Ponadto wysoka zawartość błonnika powoduję, że fasolka szparagowa zielona może być składnikiem diety odchudzającej. Kolejnymi zaletami fasolki jest jej niski indeks glikemiczny i bardzo mała ilość kalorii. Doskonała do sałatek, zup warzywnych.

Cechy

wysoka zawartość błonnika


BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona (cięta)


Produkt dostępny
Data przydatności: 31.08.2028
Dostępne warianty
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
115.00 kJ
1.4%
Wartość energetyczna (kcal)
27.00 kcal
1.4%
Tłuszcz (g)
0.20 g
0.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
3.90 g
1.5%
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Błonnik (g)
1.60 g
Białko (g)
1.70 g
3.4%
Sól (g)
0.34 g
5.7%
Kwas foliowy (µg)
36.00 g
18.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
59 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra, delikatna
06.04.2026
0
0
Vadzim
zweryfikowano
Zgłaszam
🚀🚀🚀
21.01.2026
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobra fasolka, delikatna, bez łyka
08.11.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Moja ulubiona.
11.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
15,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
BONDUELLE
Marka:
BONDUELLE
EAN:
3083680072694
Cena za kg:
15,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
BONDUELLE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BONDUELLE
EAN:
3083680072694

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pojemność opakowania: 425 ml


Przepisy

Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl


Informacje producenta

Marka

Bonduelle


Marka standaryzowana

MarkaBonduelle

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

źródło kwasu foliowego Czy wiesz, że:. O jakość warzyw dbamy od zasiewu aż do ich zapakowania. Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl


Dodatkowe informacje

Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Fasolka szparagowa

Wariant zielona cięta


Pochodzenie

:Wyprodukowano w Unii Europejskiej


Oświadczenia żywieniowe

wysoka zawartość błonnika

Produkty z kategorii Fasola

4.9
z 59 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona (cięta) 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona (cięta)

400 g
15,97 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 46 opinii
DAWTONA Fasola biała 400 g

DAWTONA

Fasola biała

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028
4.9
z 83 opinii
PLAZA DEL SOL Fasola gigant gotowana 540 g

PLAZA DEL SOL

Fasola gigant gotowana

540 g
17,57 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2030
4.9
z 53 opinii
HAPPY FRUCHT Fasola biała 400 g

HAPPY FRUCHT

Fasola biała

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 42 opinii
METELLIANA Fasola biała Cannellini 400 g

METELLIANA

Fasola biała Cannellini

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 33 opinii
EKO WITAL Fasola biała BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola biała BIO

360 g
19,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 35 opinii
BONDUELLE Biała fasola 175 g

BONDUELLE

Biała fasola

175 g
31,37 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 43 opinii
PUDLISZKI Fasola biała 400 g

PUDLISZKI

Fasola biała

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2027
5.0
z 26 opinii
BONDUELLE Biała fasola 310 g

BONDUELLE

Biała fasola

310 g
22,55 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 52 opinii
KWIDZYN Fasola biała 400 g

KWIDZYN

Fasola biała

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2029

Produkty marki BONDUELLE

5.0
z 270 opinii

27% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca) 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)

340 g
14,97 zł/kg
Cena promocyjna5,09 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2028
5.0
z 35 opinii
BONDUELLE Czerwona fasola 310 g

BONDUELLE

Czerwona fasola

310 g
19,32 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 28 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista z czerwoną fasolą 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z czerwoną fasolą

340 g
20,26 zł/kg
Cena promocyjna6,89 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 42 opinii

20% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista z groszkiem 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z groszkiem

340 g
20,56 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 136 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista (2x85g) 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (2x85g)

170 g
41,12 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2029
4.9
z 176 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca) 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)

170 g
32,29 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 37 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista z czerwoną fasolą 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z czerwoną fasolą

170 g
32,29 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 38 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista z groszkiem 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z groszkiem

170 g
29,35 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 258 opinii
BONDUELLE Groszek zielony mrożony 400 g

BONDUELLE

Groszek zielony mrożony

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 173 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty) 400 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty)

400 g
12,22 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 58 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy drobny 400 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy drobny

400 g
19,47 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
4.9
z 225 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cała mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona cała mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 241 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa żółta cała mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa żółta cała mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 104 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 142 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty) 200 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 325 opinii
BONDUELLE Pieczarki marynowane tradycyjne 280 g

BONDUELLE

Pieczarki marynowane tradycyjne

280 g
30,32 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store