Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Warzywa
Szpinak
BONDUELLE Szpinak w liściach mrożony
Szpinak w liściach mrożony BONDUELLE 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 88 opinii

BONDUELLE Szpinak w liściach mrożony

400 g
BONDUELLE

Cena9,99 zł
24,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Szpinak to źródło wielu witamin i składników mineralnych. Odpowiednio przyprawiony staje się ulubionym składnikiem wiele dań. Mrożenie w połączeniu z odpowiednim opakowaniem sprawia, że szpinak przez długi czas zachowuje swoje właściwości i możemy mieć go zawsze pod ręką.

BONDUELLE Szpinak w liściach mrożony


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.08.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
135.00 kJ
1.6%
Wartość energetyczna (kcal)
32.00 kcal
1.6%
Tłuszcz (g)
0.60 g
0.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
2.00 g
0.8%
w tym cukry (g)
0.40 g
0.4%
Błonnik (g)
2.60 g
Białko (g)
3.40 g
6.8%
Sól (g)
0.08 g
1.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
88 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
7%
3
2%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
b.dobry
14.11.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry
26.06.2023
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry
11.06.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
dotarła zamrożona, warzywa dobrej jakości
18.05.2023
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt ok
06.02.2023
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Wysoka jakość produktu
28.01.2023
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Szpinak dotarł zamrożony , polecam
14.01.2023
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Szpinak bardzo smaczny. Smakuje prawie jak świeży.
04.01.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
super!
29.11.2022
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Porcjowany
21.10.2022
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt dobrej jakości. Spełnił moje oczekiwania
20.10.2022
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonale
20.10.2022
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
świerze
12.10.2022
0
0
Mikołaj
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry produkt
07.08.2022
0
0
Ilona
zweryfikowano
Zgłaszam
Szpinak beznadziejny i nie nadaje sie do zjedzenia
19.07.2022
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonaly
29.06.2022
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Genialny dodatek do ciast i deserów, polecam.
18.05.2022
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakość: 4/5 Cena: 3/5
18.05.2022
0
0
ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Niepowtarzalny smak, słodziutkie i wyjątkowo soczyste. Wyjątkowo dobry, idealnie pasuje do ciast i deserów. Żaden owoc nie jest potłuczony, zabezpieczenie na piątkę!
10.04.2022
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dotarły w idealnym stanie, nic się nie zgniotło. Genialna jakość, świeże i w dobrej cenie. Genialny smak, polecam.
04.04.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
24,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
BONDUELLE
Marka:
BONDUELLE
EAN:
3083681060041
Cena za kg:
24,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
BONDUELLE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BONDUELLE
EAN:
3083681060041

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Podgrzewać na płycie grzejnej / palniku(Od postaci zamrożonej):

Na patelni: Zamrożony szpinak przekładamy na patelnię z niewielką ilością wody. Przykrywamy patelnię przykrywką i podgrzewamy go przez 5 minut. Po 5 minutach dodajemy masło i przyprawy.


Przechowywanie

Chronić przed rozmrożeniem! Produkt rozmrożony nie nadaje się do powtórnego zamrożenia! Sposób przechowywania pod warunkiem nieprzerwania łańcucha chłodniczego: w temperaturze 0°C +3°C: 24 godziny; w temperaturze -18°C najlepiej spożyć przed końcem: data wydrukowana na opakowaniu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Zamrażać


Informacje producenta

Marka

Bonduelle


Marka standaryzowana

MarkaBonduelle

Podmarka

Sub Brand FALSE


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Szpinak w liściach


Pochodzenie

:Wyprodukowano w Unii Europejskiej.

Produkty z kategorii Szpinak

4.9
z 246 opinii
FROSTA Szpinak siekany mrożony 450 g

FROSTA

Szpinak siekany mrożony

450 g
11,98 zł/kg
Cena promocyjna5,39 zł
5,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 54 opinii
FROSTA Szpinak siekany mrożony 400 g

FROSTA

Szpinak siekany mrożony

400 g
17,45 zł/kg
Cena promocyjna6,98 zł
7,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 669 opinii
HORTEX Szpinak rozdrobniony mrożony 450 g

HORTEX

Szpinak rozdrobniony mrożony

450 g
14,42 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 372 opinii
HORTEX Szpinak liście mrożony 450 g

HORTEX

Szpinak liście mrożony

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
4.8
z 54 opinii
BIO INSIDE Szpinak mrożony BIO 400 g

BIO INSIDE

Szpinak mrożony BIO

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.8
z 88 opinii
BONDUELLE Szpinak w liściach mrożony 400 g

BONDUELLE

Szpinak w liściach mrożony

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 26 opinii
BONDUELLE Szpinak 1000 listków 750 g

BONDUELLE

Szpinak 1000 listków

750 g
19,05 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

Produkty marki BONDUELLE

5.0
z 35 opinii
BONDUELLE Czerwona fasola 310 g

BONDUELLE

Czerwona fasola

310 g
19,32 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 28 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista z czerwoną fasolą 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z czerwoną fasolą

340 g
20,26 zł/kg
Cena promocyjna6,89 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 270 opinii

27% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca) 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)

340 g
14,97 zł/kg
Cena promocyjna5,09 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2028
5.0
z 42 opinii

20% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista z groszkiem 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z groszkiem

340 g
20,56 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 258 opinii
BONDUELLE Groszek zielony mrożony 400 g

BONDUELLE

Groszek zielony mrożony

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 136 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista (2x85g) 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (2x85g)

170 g
41,12 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2029
4.9
z 176 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca) 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)

170 g
32,29 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 38 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista z groszkiem 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z groszkiem

170 g
29,35 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 37 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista z czerwoną fasolą 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z czerwoną fasolą

170 g
32,29 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 104 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 241 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa żółta cała mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa żółta cała mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 225 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cała mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona cała mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 59 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona (cięta) 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona (cięta)

400 g
15,97 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 142 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty) 200 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 71 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy (2x75g) 150 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy (2x75g)

150 g
43,67 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 40 opinii
BONDUELLE Czerwona fasola (2x80g) 160 g

BONDUELLE

Czerwona fasola (2x80g)

160 g
43,69 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store