Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Groszek
BONDUELLE Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty)
Panierka do drobiu - Kamis
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 142 opinii

BONDUELLE Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty)

200 g
BONDUELLE
Węgry

Cena3,99 zł
19,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Groszek konserwowy Bonduelle to produkt o bogatych wartościach odżywczych i wysokich walorach smakowych; zielony groszek najwyższej jakości, o optymalnej strukturze – nie za miękki i nie za twardy, bez konserwantów. Zielony groszek wyróżnia się wysoką zawartością witamin (A, E, K, C, z grupy B) i minerałów, w tym żelaza, magnezu, potasu i fosforu, a także błonnika, który obniża poziom „złego” cholesterolu. Jest niskokaloryczny a przy tym bardzo smaczny.

Zielony groszek konserwowy to przede wszystkim podstawa wielu sałatek. Z powodzeniem jest wykorzystywany do dekoracji potraw oraz jako dodatek do galaretek czy zup.

Sałatki z zielonym groszkiem – propozycje:

  • Sałatka z tuńczykiem i zielonym groszkiem
  • Sałatka śledziowa z zielonym groszkiem
  • Sałatka warzywna

Cechy

porcja na raz
wysoka zawartość błonnika


BONDUELLE Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.06.2028
Tagi
wegetariański
bez cukru
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
308.00 kJ
3.7%
Wartość energetyczna (kcal)
74.00 kcal
3.7%
Tłuszcz (g)
0.70 g
1.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
7.40 g
2.8%
w tym cukry (g)
2.60 g
2.9%
Błonnik (g)
7.80 g
Białko (g)
5.50 g
11.0%
Sól (g)
0.73 g
12.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
142 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
lubię małe opakowania
05.08.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Chciałem mieć fasolkę szparagowa tej samej firmy ...dostałem mini groszek. Mój błąd i roztargnienie.
21.03.2026
0
0
Vadzim
zweryfikowano
Zgłaszam
💯💯💯
21.01.2026
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość, bez zastrzeżeń
08.11.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne
22.10.2025
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość
05.10.2025
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość, wygodne opakowanie
16.09.2025
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
wygodne opakowanie, dobra jakość
05.08.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
super,
04.07.2025
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobrej jakości, wygodne opakowanie
31.05.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze nie użyłam ale kupuje od wielu lat i zawsze jestem z zakupu tej firmy zadowolona chociazcena mogłaby byc nieco nizsza
25.04.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Puszka jest mniejsza niż tradycyjna.
22.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
BONDUELLE
Marka:
BONDUELLE
EAN:
3083680538404
Cena za kg:
19,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
BONDUELLE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BONDUELLE
EAN:
3083680538404

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 ℃, spożyć w ciągu 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C 4


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pojemność opakowania: 212 ml

Przepisy

Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl


Informacje producenta

Marka

Bonduelle


Marka standaryzowana

MarkaBonduelle

Opis produktu

wysoka zawartość błonnika Czy wiesz, że: O jakość warzyw dbamy od zasiewu aż do ich zapakowania. Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl


Oświadczenia żywieniowe

źródło białka

żródło błonnika


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Groszek


Pochodzenie

:Wyprodukowano w Unii Europejskiej

Produkty z kategorii Groszek

5.0
z 173 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty) 400 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty)

400 g
12,22 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 58 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy drobny 400 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy drobny

400 g
19,47 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
4.9
z 289 opinii
ROLNIK Groszek konserwowy 400 g

ROLNIK

Groszek konserwowy

400 g
8,22 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2029
4.9
z 142 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty) 200 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 71 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy (2x75g) 150 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy (2x75g)

150 g
43,67 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 91 opinii
PUDLISZKI Groszek konserwowy 400 g

PUDLISZKI

Groszek konserwowy

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2028
4.8
z 27 opinii
DAWTONA Groszek zielony 400 g

DAWTONA

Groszek zielony

400 g
9,72 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2028
5.0
z 37 opinii
EKO WITAL Groszek konserwowy BIO 350 g

EKO WITAL

Groszek konserwowy BIO

350 g
24,83 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 53 opinii
BONDUELLE Bonduelki - groszek drobny 160 g

BONDUELLE

Bonduelki - groszek drobny

160 g
31,19 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 46 opinii
KWIDZYN Groszek konserwowy 400 g

KWIDZYN

Groszek konserwowy

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.9
z 10 opinii
PUDLISZKI Groszek konserwowy 200 g

PUDLISZKI

Groszek konserwowy

200 g
17,45 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2028

Produkty marki BONDUELLE

5.0
z 270 opinii

27% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca) 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)

340 g
14,97 zł/kg
Cena promocyjna5,09 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2028
5.0
z 35 opinii
BONDUELLE Czerwona fasola 310 g

BONDUELLE

Czerwona fasola

310 g
19,32 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 28 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista z czerwoną fasolą 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z czerwoną fasolą

340 g
20,26 zł/kg
Cena promocyjna6,89 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 42 opinii

20% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista z groszkiem 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z groszkiem

340 g
20,56 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 136 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista (2x85g) 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (2x85g)

170 g
41,12 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2029
4.9
z 176 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca) 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)

170 g
32,29 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 38 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista z groszkiem 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z groszkiem

170 g
29,35 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 37 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista z czerwoną fasolą 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z czerwoną fasolą

170 g
32,29 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 258 opinii
BONDUELLE Groszek zielony mrożony 400 g

BONDUELLE

Groszek zielony mrożony

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 173 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty) 400 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty)

400 g
12,22 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 58 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy drobny 400 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy drobny

400 g
19,47 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
4.9
z 225 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cała mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona cała mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 241 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa żółta cała mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa żółta cała mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 104 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 59 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona (cięta) 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona (cięta)

400 g
15,97 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 68 opinii
BONDUELLE Danie na ciepło Polska fasolka po bretońsku 430 g

BONDUELLE Danie na ciepło

Polska fasolka po bretońsku

430 g
20,91 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store